Niesamowita himalajska przygoda

Zrecenzowano: 28 września 2018
Jackpawl
Mysiadło, Polska

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Marka Valley Trek to przygoda dla każdego kto ma chęć chodzić po górach i zobaczyć prawdziwy Ladakh, poznać ludzi mieszkających w górach . Poznać kulturę dawnego Tybetu , zasmakować himalajskiej gościnności , posmakować rodzimej kuchni. Na tą przygodę wybraliśmy się z biurem Ju-Leh Adventure . Naszym przewodnikiem był Sonam . On był kluczem całej wyprawy . Przeprowadził nas przez rzeki , błota , górskie potoki . Motywował kiedy brakowało sił . Robił wszystko ażeby pomimo sporego wysiłku była to niezapomniana przygoda . 5 dni wchodziliśmy na przełęcz Kongmaru La z której roztaczał się przepiękny widok na masyw Karakorum . Zaplecze było przygotowane świetnie . Codziennie mieliśmy lunchu na drogę , konie gdyby ktoś zaniemógł i tlen w razie problemów z oddychaniem . Po treningu 6 dnia nasz przewodnik zabrał nas do kilku tybetańskich klasztorów gdzie zapoznał nas z buddyjska tradycja i religia . Ponadto Ju Leh adventure zorganizowało nam wyjazd do Doliny Nubra gdzie mogliśmy zobaczyć pustynie i pojeździć na wielbłądach . Biuro odebrało nas i odwiozło na koniec na lotnisko . Wszyscy byli bardzo pomocni i super zorganizowali nam himalajska przygodę . Polecam na 100 procent . Wyprawy takie jak ta to najlepszy team bulding dla rodziny

1  Dziękujemy, 339sylwiah
Zrecenzowano: 28 września 2018

Ju-Leh to biuro godne polecenia. Od początku współpracy - znalazłem go w internecie - bardzo dobra komunikacja. Pracownicy - Dawa, Tanzin i inni - szybko i profesjonalnie odpowiadali na maile i pytania. Oferta - podróż szlakiem buddyjskich kasztorów w Ladakhu (i niedostępnej części regionu - Dolinie Zanskar) - wyjątkowa.
Przewodnik i kierowca z którego korzystało biuro - Nawang i Tanzin - znakomici, z szerokimi kontaktami w regionie. Treking do klasztorów Phuktal - 15 km na wysokosci 4000 m.n.p.m - bajka.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Jackpawl
Zrecenzowano: 7 września 2018

W sierpniu 2018 z grupą przyjaciół skorzystaliśmy z usług Ju-Leh Adventure. Nasz trekking prowadził doliną Markha, a następnie kilkoma przełęczami w stronę Stok Kangri. Trekking zarezerwowaliśmy z Polski. Kontakt mailowy z agencją był od samego początku bardzo profesjonalny. Wszystko zostało przygotowane z należytą starannością. Mieliśmy fantastycznego przewodnika Dorjay'a. Posiłki przygotowywane przez naszego kucharza Lokender'a były bardzo smaczne. Logistyka na medal. Polecam gorąco tą Agencję. My z pewnością jeszcze do Ladakhu powrócimy.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, ajsosnowska
Zrecenzowano: 31 lipca 2018

W lipcu 2018 korzystaliśmy z usług Ju-Leh Adventure, jako organizatora trekingu na trasie Rumtse-Tsomoriri.

Treking był znakomicie zorganizowany, sprzęt nowy, a zespół profesjonalny: pomocny, cierpliwy i zawsze uśmiechnięty. Program został zrealizowany w całości i w terminie. Świetny kucharz!

Widoki na trasie niezapomniane.

Gorąco polecamy.

Marzenna i Marek Modrzejewscy

+48 606 616 813

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
1  Dziękujemy, MarekBoguslaw
Zrecenzowano: 23 września 2017

Polecam Ju-Leh Adventure, wykupiliśmy w biurze dwie wycieczki i jeden treking, naprawdę są godni polecenia, profesjonalni. Wszystko odbyło się zgodnie z planem, dobra cena!!!!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
3  Dziękujemy, momodrzejewska