“Pyszności ”
Khinklis Gemo + — recenzja

Khinklis Gemo +
Nr 10 wśród 405 Restauracje (Batumi)

Jedzenie przepyszne, obsługa na świetnym poziomie, zdecydowanie polecam! Panowie świetnie doradzali i dbali o gości.

Dziękujemy, marta r

Miejsce godne polecenia miła obsługa super potrawy ,kurczak po meksykańsku 1 zdjęcie przystepne ceny .

Dziękujemy, habenda
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Jedzenie super obsługa bardzo miła i pomocna pani śpiewa i to po polsku super miejsce wrócę do Batumi że względu na takie miejsca

Dziękujemy, Jackowiec
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne miejsce, obsługa bardzo miła a jedzenie przepyszne! Najlepsze khinkali, jakie do tej pory jedliśmy bardzo polecam!

Dziękujemy, 545martaw
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam z czystym sumieniem. Pyszne jedzienie i miła obsługa. Ceny niewygórowane a porcje obfite :).

Dziękujemy, Marcin F

Khinklis Gemo + — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Batumi, Adjara Region

Byłeś(-aś) w Khinklis Gemo +? Podziel się wrażeniami!