“Pysznie! ”
Restaurant Tavaduri — recenzja

Restaurant Tavaduri
Nr 19 wśród 405 Restauracje (Batumi)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pysznie! Najlepsze khinkali jakie jadłem! Zjadłem 3 i już byłem pełny bo były tak duże a zamówiłem jeszcze chaczapuri który było również chyba najlepszym jakie jadłem w całej Gruzji! Obsługa świetna bardzo pomocna i ceny bardzo przyzwoite. Jeśli kiedyś wrócę do Batumi na pewno tam zajrzę! Robicie to świetnie oby tak dalej!

Dziękujemy, bratkows

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restaurację polecił nam mieszkaniec Batumi , staliśmy w kolejce około 30 min , BYŁO WARTO , miła i pomocna obsługa ( rozmawiająca po polsku ) , przystępne ceny oraz pyszna kuchnia ( chinkali , chaciapuri, bakłażan, szaszłyki ) . BARDZO POLECAM !!!

Dziękujemy, aleksanderorlowski
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Super miejsce. Znam je od wielu lat. Miła obsługa. Duży wybór gruzińskich potraw w rozsądnych cenach. Restauracja bardzo popularna wśród miejscowych, w której Gruzini świętują urodziny, chrzciny, wesela. Zawsze pełna. Dużo różnych sal i obszerny taras na 1 piętrze. Smaczne gruzińskie potrawy, wina oraz moja ulubiona domowa dębowa chacha. Polecam!

Dziękujemy, joan_sth
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Super jedzenie za stosunkowo niską cenę. Dobra obsługa. Jedynym minusem jest lokalizacja ale z łatwością można tam trafić.

Dziękujemy, Patrykku
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po wielu pozytywnych opiniach i poleceniach udaliśmy się na kolację do Tavaduri. Niestety, bardzo nas to miejsce rozczarowało. Począwszy od gąszczu pomieszczeń ze stolikami - trafiliśmy do dusznej salki obitej boazeria, przez kelnerke która nie rozumiała nic po angielsku (w końcu pomogła jej koleżanka, która nim już lepiej wladala), nieścisłości w menu - zapisana czacza postarzana w beczce wcale nie kosztuje 1gel a 6 czy 8. W kwestii dań - zamówiliśmy na przystawkę talerz serow regionalnych i talerz phakli, ale najpierw (po dość długim czasie oczekiwania) dostaliśmy na stół danie główne (kurczak w sosie czosnkowym), potem przystawki a na samym ziemniaczki które miały być dodatkiem do kurczaka. Co do smaku potraw nie wiem jak się odnieść - to był nasz pierwszy raz z tymi akurat daniami i nic niestety nas nie powaliło na kolana. Na zamówione na deser lody czekaliśmy kolejne 20 minut, w akompaniamencie głośnych rozmów naszych rodaków z innej części knajpy, którzy chyba nie szczedzili sobie czaczy... Zresztą byliśmy świadkami 3 prośb innych klientów, czy nie można by jakoś uciszyc tamtych gości. No nie robimy sobie najlepszej reklamy. W każdym razie - Tavaduri niestety na nie :(

Dziękujemy, 800justynaj

Restaurant Tavaduri — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Batumi, Adjara Region

Byłeś(-aś) w Restaurant Tavaduri? Podziel się wrażeniami!