“Wyśmienita”
Heart of Batumi — recenzja

Heart of Batumi
Nr 13 wśród 406 Restauracje (Batumi)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Jedzenie wyśmienite, nie drogie, obsługa bardzo dobra i szybka, lokal klimatyczny, Wszystko co tam jedliśmy było bardzo dobre. Jedyny minus to w menu brak zdjęć potraw i nie bardzo wiadomo co zamawiamy. Najlepiej wcześniej poczytać na trip advisor i zobaczyć zdjęcia żeby wiedzieć co zamówić.

Dziękujemy, JulitaP30

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jest ok, smaczne, dość szybko podane, ładnie wyglądają. Ceny są ok. Całość podsumowuje jaki 4 /5. Wieczór udany, ale obsługa musi nad sobą popracować. Poniżej opisuje dlaczego. Wystrój normalny ale nie o niego chodzi.
Zamowilismy przystawkę, zupę barch, dwa dania główne i litr białego wina. Za całość zapłaciliśmy 47 gel.
Porcje są małe, ale na dwie osoby nam wystarczyło, nie wyszliśmy głodni. Menu dość obszerne, choć dania różnią się między sobą tylko dodatkami (np coś ma grzyby dodatkowo, coś ma pomidora , coś ma paprykę i to są trzy różne dania).
Minus za to, że dania sa
podawane losowo, więc jedna osoba spożywa, druga sie patrzy. Pierwsza skończyła jeść, a druga wtedy dostaje. Pewnie tak danie wychodza z kuchni, ale szkoda że tak jest.
Natomiast obsługa w ciągu kilku minut podchodzi żeby zebrać zamówienie, podczas kiedy nie zdążyliśmy przeczytać menu. W czasie jedzenia podchodzę zebrać talerze, mimo że nie skończyliśmy z nich jeść i ewidentnie jeszcze używany widelca. Odebralismy to jako podspieszanie nas i zwolnienie stolika. Stolików w środku tylko 8 szt, i 4 na zewnątrz. Mało. Zrobiliśmy dzień wcześniej rezerwację, bo przy deszczowej pogodzie, a takiej renomie ciężko usiąść z ulicy.

Dziękujemy, 526justynak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: V3058QL_, Владелец, Heart of BatumiOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Thank you for visiting our restaurant and sharing your impressions! Your feedback is very useful to us! We will take into account all the comments and correct them! Visit us again, we will be happy!

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Perfect. Super lokalna kuchnia. Polecam.
Dobre ceny, dobre lokalne jedzenie, bardzo miła obsługa, przyjazna. Trzeba mieć szczęście aby trafić stolik-potwierdza jakość.

Dziękujemy, Radek Z
Zrecenzowano 31 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Naszym zdaniem rewelacja! Jedzenie najlepsze jakie jedliśmy w Gruzji. Obsługa fenomenalna! Cielęcina w daniu szefa kuchni pyszna Porcje jak na Gruzję przystało, obfite. Naprawdę polecamy!

Dziękujemy, rhairek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: V3058QL_, Владелец, Heart of BatumiOdpowiedź udzielona 1 czerwca 2019

Огромное спасибо за прекрасный отзыв и рекомендации! Будем ждать вас в гости снова!

Zrecenzowano 31 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne wino i gruzińskie potrawy, bardzo miła obsługa, przyjemne wnetrze, polecam tą restauracje .

Dziękujemy, czesi0p

Спасибо Вам за то, что посетили нас и оставили прекрасные рекомендации! Приходите снова, всегда Вам рады!

Heart of Batumi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Batumi, Adjara Region

Byłeś(-aś) w Heart of Batumi? Podziel się wrażeniami!