Źródło chyba wyschło...

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2018
roman539
Kraków, Polska

Zrecenzowano: 18 listopada 2018

Cóż, mając okno hotelowe z widokiem na wieżę obserwowaliśmy czy coś się dzieje w godzinach rzekomo lejącego się czy tryskającego darmowego bimbru. Niestety, bimbropój chyba wysechł był, świadczyłyby też o tym zapchane petami i papierkami dystrybutorki. Miejscowe nastolatki jakby czekały na cud czy ziszczenie się legendy o darmowej cha-chy... Wieczorem wieża jest ładnie oświetlona i prezentuje się nawet ładniej niż za dnia.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, Kemp_Igo
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2018

Jest w kształcie wieży zegarowej o wysokości około 25 m..U podnóża wieży ma rozmieszczone w narożnikach 4 metalowe kraniki, z których, jak podają piloci wycieczek, od 01.07 do 31.09 o godz.19:00 przez około 10 minut ma z nich płynąć gruzińska czacza czyli 50% bimber wykonany z winogron..Byliśmy w terminie nieco wcześniejszym i nie doświadczyliśmy tej atrakcji..Natomiast w kranikach widzieliśmy papierki z cukierków,liczne niedopałki z papierosów,wypalone zapałki..Wieczorem natomiast wieża była ładnie podświetlana zmieniającymi się co kilkadziesiąt sekund kolorami..

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, roman539
Zrecenzowano: 28 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Nam się udało. O godzinie 19 pod wieżą tłum. Lokalne alkony 15%, Polacy 84%. Z fontanny faktycznie lał sie bimber. Można brać do kubeczka w który warto się wczesniej zaopatezyc kupując dwa kwasy chlebowe 200m dalej ( jeden na przepitkę dla starców i dzieci). Niestety dni i godziny erupcji niejawne i bliżej nieznane.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
2  Dziękujemy, piotrha
Zrecenzowano: 27 września 2017

Spacer po nadbrzeżnym bulwarze zaczęliśmy od wieży czacza. Jest to kopia budynku wybudowanego w tym miejscu na początku XX wieku. Wieża zegarowa o wysokości 25 m otoczona jest 4-rema fontannami z których o pewnej, nieznanej godzinie, ma tryskać miejscowy bimber (czacza). Niestety, podczas naszej wizyty fontanna była sucha.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
Dziękujemy, Zdzichu1947
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2017

Maj 2017 - kraniki z bimbrem suche. Nie warto się zbliżać do wierzy, lepiej zrobić fotki z daleka. Atrakcja jest już dosyć zaniedbana.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2017
Dziękujemy, Janusz_krk