Zapisz
Tylko w słoneczny dzień

Polecam, można zobaczyć panoramę całego miasteczka. Koniecznie wybierzcie słoneczna pogodę, deszcz... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 stycznia 2020
310igab
punkt obowiązkowy

Wspaniała panorama miasta, kawiarnia na szczycie , wjazd 10 lari. Przepiękny obraz Batumi . Punkt... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019
mbm07
Wojkowice, Polska

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Wspaniała panorama miasta, kawiarnia na szczycie , wjazd 10 lari. Przepiękny obraz Batumi . Punkt obowiązkowy.

Dziękujemy, mbm07
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wieża alfabetyczna jest widoczna z daleka , podczas drogi do miasta podziwialiśmy tę budowlę z daleka . Z bliska robi jeszcze większe wrażenie. W nocy jest podświetlona różnymi kolorami . Polecam !

2  Dziękujemy, aleksanderorlowski
Zrecenzowano: 20 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo imponująca budowla. Pięknie oświetlona warto zobaczyć ją wieczorem lub nocą. Wjazd na sam szczyt jest możliwy po dokonaniu opłaty 10 lari, a na górze znajduje się restauracja w której ceny nie są szczególnie wygórowane

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, olap670
Zrecenzowano: 18 listopada 2018

Na wieżę mieliśmy widok z pokoju hotelowego. Jest to jakieś rozwiązanie na prezentację dosyć osobliwego gruzińskiego alfabetu. Na górę można wjechać windą.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, Kemp_Igo
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2018

Alphabetic Tower to kolejny ciekawy obiekt ,aby zobaczyć podczas pobytu w Batumi.Wjeżdzając windą na górę mamy piękny widok na plażę,morze,port czy z drugiej strony na miasto.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, ed_grot