Batumi
Obowiązkowo do zaliczenia.

To jest jedno z miejsc, które należy odwiedzić w Batumi. Najpiękniejsze po zmroku, kiedy budynki... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Adam K
Warszawa, Polska
Włoski klimat w Gruzji

Bardzo miłe miejsce z muzyką na żywo wieczorami. Kilka restauracji do wyboru. Polecam rybę z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 23 lipca 2019
Kasia N

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce zdecydowanie nie porywa. Dużo ludzi, hałas pełno restauracji. Ładnie, zobaczyć raczej trzeba, jednak o wiele przyjemniejszych miejsc w okolicy.

Dziękujemy, michalk12pl
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Bardzo miłe miejsce z muzyką na żywo wieczorami. Kilka restauracji do wyboru. Polecam rybę z farszem orzechowym.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Kasia N
Zrecenzowano: 14 kwietnia 2019

na paterze hotelu jest bardzo dobra, serwująca europejską kuchnię, restauracja-polecam!!! wielokrotnie tam wracaliśmy.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, normalny
Zrecenzowano: 12 grudnia 2018

Kilka razy jadlem w tej restauacji.
Musze przyznac ze sie nie zawiodlem.
Wspaniala lokalizacjia, muzyka na zywo. Unikalna atmosfera.
Polecam wszystkim

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, mtales
Zrecenzowano: 18 listopada 2018

Nowoczesne miejsce w starej części Batumi. Kilka knajpek, II połowa listopada, więc wszędzie zupełnie pusto. Warto zobaczyć, jest czysto, ładnie, latem miejsce pewnie tętni życiem.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, Kemp_Igo