Batumi

“Niestety średnio żeby a w zasadzie słabo ”
Retro — recenzja

Retro
Nr 38 wśród 406 Restauracje (Batumi)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Duże porcje ale to nie wszystko. Zachęcony recenzjami poszedłem skosztować i to co dostaliśmy szczerze nas rozczarowało. Chaczapuri przypalone i strasznie suche podobnie z kubdari które było dodatkowo strasznie słone i zalane tluszczem. Kelnerka nie ogarniała co się dzieje po otrzymaniu rachunku i zapłacie zapomniała przynieść reszty pomimo jak na gruzińskie standardy wysokiego 15% napiwko wliczone go w cenę. Po upomnirnieniu wydała resztę ale niestety znów nie była zgodna dopiero po kolejnej interwencji otrzymaliśmy zgodna resztę.

Dziękujemy, bratkows

Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, blisko delfinarium, czysto, mila obsluga, Polecam haczapuri megruli oraz chinkali.

Dziękujemy, 831pawelb
Zrecenzowano 18 czerwca 2019

Po raz trzeci byłem w Adżarii, ale chyba dopiero teraz mogę powiedzieć, że wiem co to chaczapuri adżaruli. Pycha - niebo w gębie. Chrupiące ciasto, pyszne, rozpływające się w ustach wnętrze - kwintesencja smaku. Tylko dlaczego ta porcja była tak duża? Mimo szczerych chęci nie dałem rady całości...
Poza tym bardzo miła i uczynna obsługa, szybki internet bezprzewodowy. Polecam...

Dziękujemy, Jarosław C
Zrecenzowano 19 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

W wielu restauracjach próbowałam już chaczapuri, ale to tutaj to istny majstersztyk. Nie jadłam do tej pory lepszego i nie wiem, czy będzie mi dane. Pozycja obowiązkowa dla wielbicieli gruzińskiej kuchni!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, yennka
Zrecenzowano 16 września 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy to na khachapuri acharuli w Batumi. Naszym zdaniem bardzo dobre, ale nie widzieliśmy dużej różnicy w porównaniu do innych w mieście. Na minus brak kawy przy naszej wizycie (była tylko rozpuszczalna).

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 377arkadiuszt

Retro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Batumi, Adjara Region

Byłeś(-aś) w Retro? Podziel się wrażeniami!