“Bardzo smacznie! ”
Shemoikhede Genacvale — recenzja

Shemoikhede Genacvale
Nr 33 wśród 405 Restauracje (Batumi)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre wręcz pyszne. Czas oczekiwania trochę dłuższy ale uważam że warto. Restauracja duża i pełna ludzi a to chyba już coś znaczy. Nie zawiedlismy się. Dania spore i w bardzo dobrej cenie. Obsługa rzetelna i pilnują by niczego nam nie zabrakło. Warto!

Dziękujemy, bratkows

Zrecenzowano 16 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, udało się zamówić po angielsku. Duże menu ale Pani poleciła i dobrałem jeszcze kinkali i było przepyszne.
Jedynie nie rozumiałem dlaczego na monitorach mecz leciał ale pewnie niczego innego interesującego nie było. Polecam.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, swiety3sit
Zrecenzowano 18 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie choć trzeba do szaszłyk chleb oddzielnie zamawiać. Obsługa jest średnio rozgarnięta bo zapomnieli o dwóch dniach. Na duży plus jest smaczne jedzene. Polecam sałatkę Cezara. Ceny są umiarkowane.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Adam S
Zrecenzowano 7 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Dobra kuchnia umiarkowane ceny. Trochę ciężko połapać się w karcie dań nie wszyscy kelnerzy umieją angielski generalnie Polaków traktuję raczej jako Rosjan gdy zaczynają mówić po rosyjsku. Jednak samo jedzenie dobre godne polecenia

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Tomasz P
Zrecenzowano 17 maja 2018

Bardzo dobre, gruzińskie dania w dobrej cenie. Porcje są duże, wszystkie potrawy są świeże i znakomicie smakują. Obsługa miła, komunikująca się w języku angielskim, dostępne również menu w języku angielskim. Na zamówione dania nie trzeba było długo czekać. Z pewnością tam powrócimy przy okazji kolejnego pobytu w Batumi!

Termin wizyty: maj 2018
1  Dziękujemy, Karina W

Shemoikhede Genacvale — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Batumi, Adjara Region

Byłeś(-aś) w Shemoikhede Genacvale? Podziel się wrażeniami!