“Pyszna ukraińska kolacja”
Ukraine — recenzja

Ukraine
Nr 48 wśród 404 Restauracje (Batumi)
Kuchnie: Europejska, Ukraińska, Wschodnioeuropejska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje

Pyszne jedzenie, miła obsługa, piękny wystrój. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Warto odwiedzić to miejsce w Batumi.
Dziękuję i polecam:)))

Dziękujemy, PL-Wroclaw

Bardzo dobre jedzenie, szybko podane przez przemiłą panią Alinę. Porcje bardzo duże, trzeba więc uważać, żeby nie przesadzić z zamówieniem.

Dziękujemy, Tadeusz C
Zrecenzowano 22 maja 2018

Dobra lokalizacja i smaczne jedzenie. W drugim tygodniu pobytu w Gruzji przejadły nam się lokalne przysmaki i postanowiliśmy wrócić do czegoś bardziej swojskiego. Super placki ziemniaczane, pierogi i sałatka Cezar. Dania mięsne - średnie, trafiliśmy na suche. Generalnie jedzenie godne polecenia, obsługa bardzo miła i pomocna. Lokal czysty, plus za plac zabaw blisko restauracji.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, GlodnaWrazen
Zrecenzowano 16 lipca 2017

Dla wszystkich pragnących przerwy w smakach gruzińskiej kuchni. Autentyczne ukraińskie dania, bardzo dobry barszcz,kotlet po kijowsku (jak równierz i ten, z kurzego mięsa mielonego), rumsztyk wołowy,kotlety mielone i sałatki.
Obsługa bardzo przyjazna i pomocna.Pozdrowienia dla Irmy.

Termin wizyty: maj 2017
1  Dziękujemy, doktor777
Zrecenzowano 20 września 2015

Najlepsza ukraińska restauracja w Batumi.Personel uprzejmy i pomocny.
Dania urozmaicone,przygotowane ze znajomością przedmiotu i ze świeżych produktów.

Termin wizyty: wrzesień 2015
Dziękujemy, doktor777

Ukraine — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Batumi, Adjara Region

Byłeś(-aś) w Ukraine? Podziel się wrażeniami!