“Bardzo smacznie!”
Uncle Feng's — recenzja

Uncle Feng's
Nr 15 wśród 405 Restauracje (Batumi)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cena i wielkość porcji bardzo zadowalająca! Obsługa uśmiechnięta i pomocna, mówiąca po angielsku. Dużo i smacznie, zdecydowanie polecam

Dziękujemy, Aleksandra G

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z całym sercem i pełnym brzuchem polecam! Zamowilismy dzban wina (10 lari), dwie wody, jedna zupę (kukurydziana z kurczakiem I grzybami) oraz dwa razy nudle z warzywami i kurczakiem/wołowina. Ostre i bardzo ostre ALE było naprawdę mega ostre :) BARDZO DOBRE JEDZENIE! porcje ogromne, takie nudle to spokojnie na dwie osoby. Wzięliśmy na wynos (Pan nam zapakowal). Pan z obsługi mówi płynnie po angielsku. Za całość zapłaciliśmy chyba 64 lari.
Knajpa mała, ok 7 stolików, także życzę im zawsze pełnego lokalu I kolejek w oczekiwaniu na stolik :) należy im się!

Dziękujemy, 526justynak
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przytulne miejsce z prawdziwą chińską kuchnią. Porcje są naprawdę duże a jedzenie smakuje wyśmienicie.

Dziękujemy, ma_gorzatak613
Zrecenzowano 7 sierpnia 2018

Dobre jedzenie, w naprawdę dobrej cenie. Za dwa dania, zupkę i dzban wina zapłaciliśmy około 40 lari. Oczywiście nie byliśmy w stanie zjeść wszystkiego - tak duże były porcje! Bardzo ładne miejsce! polecam całym sercem <3

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 649olak
Zrecenzowano 29 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Trafilam do tej restauracji kierowana opiniami i jakiez bylo moje rozczarowanie gdy podano mi obiad. Zampwilam steka po japonsku a dostalam kawala miesa przerosnietego zylami i sciegnami. W dodatku czekalam 40 minut mimo, ze innych zamowien nie bylo. Podejrzewam, ze restauracja ma juz innego kucharza i dlatego w porze obiadowej swieci pustkami. Nie polecam!

Termin wizyty: maj 2018
2  Dziękujemy, Dorota776

Uncle Feng's — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Batumi, Adjara Region

Byłeś(-aś) w Uncle Feng's? Podziel się wrażeniami!