“Wspaniałe miejsce. ”
Daiquiri family — recenzja

Daiquiri family
Nr 4 wśród 405 Restauracje (Batumi)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemna miejscówka. Godna polecenia. Widok wprost na Morze Czarne i Promenade. Obsługa dość przyjemna i pomocna. Jedzenie dobre, zaznaczam że jest to knajpka lokalna i takie jest jedzenie. Dla mnie super. Napewno tu wrócę. NAJLEPSZA miejscówka na promenadzie. My jedliśmy kebab w tortilli, światła sprawa samo mięso owinięte tortillą.

Dziękujemy, Guteno

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Trafiamy do Daiquiri family skuszeni opiniami na Trip . Ładnie położona restauracja tuż przy nadmorskim deptaku z widokiem na morze z jednej strony i na pobliski park z drugiej . Widoki , położenie , oraz wystrój lokalu zachęcają do wizyty. Kelner dość szybko dostarcza menu, wiec zamawiamy. Do picia wytrawne wino oraz woda a do jedzenia OSTRI – bardzo dobry ostry gulasz wołowy , wołowina mięciutka, rozpływa się w ustach. Kolejne danie to Szaszłyk Wołowy- kilka kawałków bardzo dobrej jakościowo , mięciutkiej wołowiny ,z cebulą , całość zawinięta w pszenną tortillę -bardzo dobre danie, polecam. I jeszcze dla córki Chaczapuri z krewetkami , smakuje dużo lepiej niż to z serem. Jedzenie bardzo smaczne, miła obsługa , przepiękne widoki i może toaleta trochę nie pasująca do tej klasy restauracji. Ceny trochę wyższe niż w innych restauracjach ale dalej bardzo przystępne. Całość to koszt ponad 100 zł. Polecam .Warto odwiedzić.

Dziękujemy, mbm07
Zrecenzowano 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, przyjemna obsługa. Za rekomendacje w tej aplikacji dostaliśmy dodatkowo po drinku

Dziękujemy, 13maciejr
Zrecenzowano 31 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Przeciętne jedzenie - zupa słaba w porównaniu do innych restauracji, miła obsługa, dobra lokalizacja z widokiem na morze.

Dziękujemy, czesi0p
Zrecenzowano 27 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

We were coming here every day of our stay and we probably have eaten almost all meals from the menu ;) it is the best food we've eaten in Batumi. We enjoyed ALL food from the menu, it was incredible and amazing. THE BEST FOOD IN BATUMI

Przychodzilismy do Daiqiuri każdego dnia naszego pobytu i najprawdopodobniej próbowaliśmy prawie wszystkiego z menu. Ceny są bardzo przystępne, jedzenie wyjątkowe. Szczególnie polecamy jedzenie typowo gruzińskie - adzarskie chaczapuri, ojri , wołowe szaszłyki, frytki, sałatkę gruzińską, grzyby w serze, wątróbkę z brzoskwiniami, jajka po benedyktynsku nie polecamy wyłącznie nuggetsów, cała reszta pyyyyyyyszna

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, oojoanna

Daiquiri family — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Batumi, Adjara Region

Byłeś(-aś) w Daiquiri family? Podziel się wrażeniami!