Świetny hotel, bardzo dobrze dobrana obsługa hotelowa, rozrywka, porządek oraz wszystkie inne atrakcje oferowane przez hotel na najwyższym poziomie, człowiek może tam wypocząć i świetnie się zabawić dzięki zorganizowanmi atrakcjami, jedzenie też bardzo dobre, plaża ogromna i nie daleko od brzegu jest rafa.

Dziękujemy, Leprowujek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Liubov_Smagina, Guest Relations Manager, The Bayview Taba Heights ResortOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dear Leprowujek,

Thank you for your outstanding feedback as well as for your excellent review of The Bayview Resort! It makes us so happy, that we could provide you with a very nice holiday with us. Creating memorable experience for our esteemed guests is one of our daily source of motivation.

We impatiently looking forward to welcoming you soon again.

Best regards,
Guest Relations Manager

Rzadko doceniam uroki nadmorskich kurortów gdzie tylko plaża basen bar i tak w kółko. Niewątpliwie ten obiekt odbiegał od tego stereotypu. Zachwycająco ciepla woda ( w basenie musieliśmy się chłodzić ), raf wszystkich nie zdążyliśmy zobaczyć mimo że pływaliśmy codziennie. Brakowało jedynie prysznica na plaży żeby się opłukać. Strefa basenowa świetnie zagospodarowana i zielona. Ręczniki można wymieniać o każdej porze a nie jak w niektórych hotelach np do 10.00. jedzenie jakościowo i smakowo bez zastrzeżeń, w sąsiednich hotelach klątwa faraona grasowała. Niska zabudowa zdecydowanie na plus choć w szczycie sezonu jak ktoś dostanie pokoj na końcu to do restauracji ma wycieczkę :) room service świetny ( pozdrawiamy Nazora który dbał żeby nic nam nie brakowało i robił to doskonałe ). Jeszcze co do położenia to hotel jest bezpośrednio przy plaży ale jednocześnie u podnóża gór także piękne widoki gwarantowane. Dla niektórych minusem może być brak sportów wodnych ( nie ma motorówek, skuterów i takie tam ) choć dla nas to plus. We wrześniu obłożenie hotelu było ok 1/4 więc było spokojnie i czasami kameralnie. Możliwe wycieczki do Izraela i Jordanii bo granica 18 km dalej. Jedynie nie dostrzegłem tego "ultra" w formule all inclusive bo niby wybrane alkohole zagraniczne... ale nie udało mi się na żaden taki trafić żeby nie był dodatkowo płatny :) ogólnie pobyt baaaardzo udany i chętnie tam wrócimy, polecam kazdemu kto chce odpocząć od wielki i słynnych kurortów egipskich.

Dziękujemy, Klaudiusz1

Dear Klaudiusz,

Sunny greeting from The Bayview Resort! We would like to thank you for having been our guest recently and for taking time to share your excellent feedback about your precious vacation experience. Your kind comments always inspire us to reach new heights in quality of service provided to all our valued guests. We are very pleased, that you enjoyed our hospitality and appreciate your further relationship with us.

We impatiently looking forward to welcoming you again at our resort.

With Best regards,
Guest Relation Manager

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Niska zabudowa, zadbany ogród, czyste baseny, palmy, szeroka piaszczysta plaża i ciepłe -bardzo -słone morze tworzą niesamowity klimat. Żal było wyjeżdżać. Z tarasu widok na basen, plażę i piękne góry. Pokoje sprzątane codziennie, włącznie z wymianą ręczników. Obsługa hotelowa miła, pomocna a jednocześnie bardzo taktowna i nienarzucająca się. Posiłki serwowane od 7-23. Jedzenie w pierwszych dniach wydawało się bardzo urozmaicone, jednak w dłuższej perspektywie trochę monotonne. Wybór jest tak duży, że każdy ma szanse znaleść „swoje” dania i zwyczajnie rozkoszować się ich smakiem przez większość pobytu. Do każdego posiłku serwowana jest duża ilość bardzo słodkich deserów oraz owoce. Miejsce spokojne. Dla amatorów hucznych zabaw do białego rana za spokojne. Jednak dla tych, którzy uwielbiają bawić się we własnym gronie, na -prawie- pustym parkiecie Regatta Club daje radę :-) Lobby Bar czynny całą dobę. Panowie „dwoją się i troją” aby każdy z gości czuł się wyjątkowo. Większe obciążenie w Grota Bar i pomimo tego, że czasami na drinka trzeba było chwilę poczekać to nie można narzekać. Jeżeli szukacie spokojnego miejsca do wypoczynku szczerze polecam. Wypoczęłam. Dziękuję Taba BayView za ten piękny czas

Dziękujemy, Karolina Ż
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Liubov_Smagina, Guest Relations Manager, The Bayview Taba Heights ResortOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Dear Karolina,

Sunny greeting from the Bayview Resort! Thank you so much for your excellent review on your recent stay at our hotel. The entire team here is delighted to read that you and your friends had an enjoyable and relaxing time.

We are glad that you liked the large selection of food. We are proud that you found our service is nice, staff helpful and at the same time very tactful and unobtrusive. Your positive comments regarding the pool, beach, garden and public area are highly appreciated.

We sincerely hope to welcome you again at our beautiful resort. Consider the Bayview Resort your home.

With my Best regards,

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Hotel 100% zgodny z opisem. Niezapomniany widok z tarasu na baseny i morze. Pokoje zadbane i czyste. Sprzątanie pokoi i wymiana ręczników odbywała się codziennie. Cała obsługa hotelowa bardzo miła i przyjazna, pomocna w każdym aspekcie. Wyżywienie w pierwszych dniach wydawało się super, dużo dań do wyboru, ale po czasie staje się ono troszkę monotonne. Jednak myślę, że nie ma co narzekać ;) Najbardziej nam smakowały kolacje. Słodycze jak sama nazwa wskazuje słodkie- baaardzo. Zemsta Faraona nas nie dopadła :)) Więc higiena i czystość jest OK. Miejsce spokojne, mało naszych rodaków, wybierali inne hotele. Jednak z tego co słyszałam na lotnisku przy powrocie nie byli zadowoleni ze względu na all inclusive do 22:00. Więc wybraliśmy najlepiej. U nas al inclusive 24 H i choć dla tych co szukają rozrywki nie bardzo jest gdzie się zabawić to Lobby Bar czynny całą dobę dbał o swoich klientów. Panowie zbierali puste szklaneczki i dolewali nam zgodnie z życzeniami :)) Pozdrawiamy Ehaba- fantastyczny, zabawny facet! Grota Bar - tam obsługa miała największe obciążenie i choć czasem trzeba było chwilkę poczekać wszystko na najwyższym poziomie. Fakt - były kubeczki plastikowe- jednak myślę, że to bezpieczniejsza opcja higieniczna, przy tak sporym obłożeniu. Nie ma się do czego przyczepić. Jest to raczej opcja dla osób szukających miejsca do odpoczynku i spokoju. Ja wypoczęłam bardzo. Dziękuję Taba BayView <3

Dziękujemy, mazowieckie2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Liubov_Smagina, Guest Relations Manager, The Bayview Taba Heights ResortOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Dear valued guest,
Sunny greeting from the Bayview Resort! Thank you very much for taking the time and reviewing your stay with us at the TripAdvisor. It makes us so happy, that we could provide you with a very nice holiday at our hotel. Your kind comments and support always inspire us to reach new heights in quality of service provided to all our valued guests.

We are looking forward to having you again as a guest at our hotel.

Best regards,

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Był to mój ósmy pobyt w Egipcie, pierwszy w Tabie. Powodem był wyjazd do Jordanii, a stąd najbliżej. Do Jerozolimy również. W Tabie są trzy hotele. Ten ma ultra all inclusive. Po rozmowach z gośćmi innych hoteli twierdzę że najlepiej wybrany. W hotelu dużo budynków jedno i dwupiętrowych. Z pokoi widać morze ( właściwie zatokę) a po drugiej stronie Arabia Saudyjska, Jordania. Do Izraela 18 km. Obsługa wielki plus, byłem zaskoczony chęcią pomocy.Jeśli coś się wydarzyło pomoc naprawdę była w ciągu pięciu minut. Pokoje czyste co dzień sprzatane, łącznie z wymianą pościeli.Pokoje są nowe i nie można się do niczego przyczepić. Daję szóstkę.Basen bardzo fajny wielki, nie ma problemu ze znalezieniem leżaka bez wzgledu kiedy przyjdziesz również na plaży. Plaża wielka, piaszczysta, można chodzić między hotelami. Samo wejście do morza, trochę kamieniste więc można wziąć buty ale są ścieżki by piaszczyste by wejść i wtedy idziesz paredziesiąt metrów i woda max po brzuch- to info dla nie umiejących pływać. z drugiej strony hotelu wysokie góry.Do naprawdę malutkiego miasteczka jeździ darmowy bus.Jedzenie, hmm... jest wybór ale z czasem staje się monotonne ,tak na czwórkę. Na minus to obsługa Lobby Baru,zero zainteresowania, ludzie nie nadający się do tej pracy. Animacje na cztery plus.Przy basenie grota bar duuży plus gdzie zjesz frytki pizze,są też lody.Po godzinie 22-ej życie w hotelu zamiera. Jeśli szukasz nocnych rozrywek to nie ma dokąd wyjść.Proponuję Hurghadę. Jeśli chcesz odpocząć i zwiedzać to tylko ten hotel w Tabie !!!. Ja naprawdę jestem zadowolony.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie ma problemu, z wszystkich pokoi są świetne widoki. Budynki są jedno i dwupiętrowe. Bardzo dobrze rozlokowane.
Dziękujemy, jedrula
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Liubov_Smagina, Guest Relations Manager, The Bayview Taba Heights ResortOdpowiedź udzielona 17 sierpnia 2019

Dear Jedrula,

Sunny greeting from The Bayview Resort! We would like to thank you for having been our guest recently and for taking time to share your valuable feedback about your precious vacation experience. We are very pleased, that you enjoyed our hospitality and certainly we highly consider all your remarks.

We impatiently looking forward to welcoming you again at our resort. Consider The Bayview Resort your home!

With king regards,