It's very beatiful place with lovley view. Very Good food and nice person. Many activity. Clear Beach. Piękny hotel z dobrym jedzeniem. Piękne widoki na morze czerwone i góry. Piękne rafa koralowa na lewo od hotelu.

Dziękujemy, MarcinLysko
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mosaique2019, Guest Relations Manager, Mosaique Beach Resort Taba HeightsOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dear Marcin, thanks for leaving us such a wonderful review. We are thrilled that you loved your experience; our staff will definitely be happy to read what you wrote. We put customer experience and satisfaction as our priority, and your review reaffirms the hard work we put in every day. So thanks for your kind words and we look forward to seeing you again.

Omar Kamel

Super miejsce, wspaniali ludzie, ekstra animacje. Świetna pogoda, piękne plaże. Piękne rafy. :) Gorąco polecam Hotel. Świetne jedzenie. Polecam zabrać buty do wody. Obsługa bardzo miła i sympatyczna. Polecam

Dziękujemy, Zbyszek M

Dear Zbyszek thanks for leaving us such a wonderful review. We are thrilled that you loved your experience; our staff will definitely be happy to read what you wrote. We put customer experience and satisfaction as our priority, and your review reaffirms the hard work we put in every day. So thanks for your kind words and we look forward to seeing you again.

Omar Kamel

Oaza spokoju, idealne miejsce na wypoczynek. Wyjątkowi animatorzy, którzy w ciągu całego dnia dbają o to, by nie było nudno. Nie są to formy relaksu narzuca e i wymuszone a sposób w jaki zachęcają do tego jest godny naśladowania w innych ośrodkach
Polecamy!

Dziękujemy, 105anetad

Dear Valuable Guest, thanks for leaving us such a wonderful review. We are thrilled that you loved your experience; our staff will definitely be happy to read what you wrote. We put customer experience and satisfaction as our priority, and your review reaffirms the hard work we put in every day. So thanks for your kind words and we look forward to seeing you again.

Bardzo udany pobyt .
Między innymi zajęcia dobrze poprowadzone przez animatorów. Bardzo sympatyczni. Hotel spełniający nasze wymagania. Różnorodne jedzenie. Blisko do Jordanii i Izraela, możliwość wycieczki. Polecam

Dziękujemy, E4783MEkamilak

Dear valued guest,

Sunny greetings from the Mosaique Beach Resort Taba Heights! We would like to thank you for having been our guest recently and for taking time to share your valuable feedback about your precious vacation. We are so happy, that we could provide you with a very nice holiday at our hotel. It’s very nice to hear that you liked the food, your room and our and the animation team "la vaca"

We are looking forward to host you again at our resort.

With warm regards,

Zrecenzowano: 12 września 2019

Fajnie położony hotel. Rafy koralowe są, jest gdzie posnurkowac aczkolwiek nam bardziej podobały się te, które były bliżej Strand hotel niż te przy Mosaique.
Jedzenie - jak na Egipt na prawdę dobre. Nie narzekalismy w sumie w ogóle. Najlepsze do tej pory w Egipcie jakie jedliśmy.
Ogromnym plusem jest to, że klienci Itaki maja osobną restauracje. Najlepsze, co mogli wymyślec! Bo w restauracji dla reszty, gości - III wojna światowa. U nas cisza i spokój :) brawo Itaka! ❤️
Pokój. Przestronny. Nadszarpniety zębem czasu. Ale w końcu tam się tylko śpi. Odnosnie spania.. Pierwszego dnia po zameldowaniu się musieliśmy prosić o sprzątniecie pokoju. 3 dni pozniej osoba sprzątająca niby wymienila nam pościel.. Obudziłam się w środku nocy bo poduszka, która przekrecilam do góry nogami - smierdziala tanimi damskimi perfumami. Rano zobaczyliśmy, że pościel jest usyfiona i są tam damskie czarne włosy. To był szok bo wcześniej tego nie było. Może jak niby zmieniano pościel to dano nam z innego pokoju? Nie wiem, ale wcześniej tego zapachu nie było a pościel była powiedzmy w miarę czysta. Poszliśmy na recepcję. Pytam się:co ile dni wymieniają pościel. Oni że każdego dnia. Ja na to: że a to ciekawe bo nasza nie była wymieniana 4 dni i opowiadam o sytuacji z zapachem. Wymienili w końcu pościel na świeża. Nie liczcie na to, że sami to zrobią co jest koniecznością. Musicie dzwonic i mówić że chcecie zmiany pościeli. Albo zgłaszać na recepcji. Sami tego nie zrobią..
W pokojach mega niewygodne poduszki. Proście o zmianę na miękciejsze.
Szampon do włosów i żel pod prysznic dostępne w łazience. Ręczniki zmieniane każdego dnia. Woda - czasem dadzą litr na pokój czasem 2. Generalnie, jak nie pokaże się palcem gdzie posprzątać itp. To tego nie widzą i nie zrobią.
Plaża - czysta, zadbana, może być.
Obsluga- bardzo mili ludzie.
Animacje- raczej ich nie ma, a jak są to do kitu nam nie były potrzebne.
Formuła All inclusive. Od 10.00 do 22.00 także słabo trochę. Ale zależy jak dla kogo, dla nas było ok bo i tak już padalismy około 22.00. Napoje do drinków oryginalne tzn. Butelkowana pepsi, 7up, tonik.
Alkohole- lokalne, ogólnie słabe (smakują jak spirytus apteczny). Najlepsze było piwo z beczki, zawsze zimne i pyszne - za to duży plus :)
Baseny mogłyby być częściej sprzątane. W basenach często piach.
Uwazajcie na gawrony. Piją drinki z kubeczków. Za to piwem gardzą i całe szczęście :)
Billard- 5usd na godzinę.
M Pobyt udany ale raczej na jeden raz. Jeśli ktoś nie był to oczywiście warto zobaczyć.

1  Dziękujemy, Dorota B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mosaique2019, Guest Relations Manager, Mosaique Beach Resort Taba HeightsOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dear valued guest,

Sunny greetings from the Mosaique Beach Resort Taba Heights! We would like to thank you for having been our guest recently and for taking time to share your valuable feedback about your precious vacation. We are so happy, that we could provide you with a very nice holiday at our hotel. It’s very nice to hear that you liked the food, your room and our service, magnificent landscape and our amazing place.
We are looking forward to host you again at our resort.

With warm regards,