Bardzo udany pobyt .
Między innymi zajęcia dobrze poprowadzone przez animatorów. Bardzo sympatyczni. Hotel spełniający nasze wymagania. Różnorodne jedzenie. Blisko do Jordanii i Izraela, możliwość wycieczki. Polecam

Dziękujemy, E4783MEkamilak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mosaique2019, Guest Relations Manager, Mosaique Beach Resort Taba HeightsOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dear valued guest,

Sunny greetings from the Mosaique Beach Resort Taba Heights! We would like to thank you for having been our guest recently and for taking time to share your valuable feedback about your precious vacation. We are so happy, that we could provide you with a very nice holiday at our hotel. It’s very nice to hear that you liked the food, your room and our and the animation team "la vaca"

Zrecenzowano: 12 września 2019

Fajnie położony hotel. Rafy koralowe są, jest gdzie posnurkowac aczkolwiek nam bardziej podobały się te, które były bliżej Strand hotel niż te przy Mosaique.
Jedzenie - jak na Egipt na prawdę dobre. Nie narzekalismy w sumie w ogóle. Najlepsze do tej pory w Egipcie jakie jedliśmy.
Ogromnym plusem jest to, że klienci Itaki maja osobną restauracje. Najlepsze, co mogli wymyślec! Bo w restauracji dla reszty, gości - III wojna światowa. U nas cisza i spokój :) brawo Itaka! ❤️
Pokój. Przestronny. Nadszarpniety zębem czasu. Ale w końcu tam się tylko śpi. Odnosnie spania.. Pierwszego dnia po zameldowaniu się musieliśmy prosić o sprzątniecie pokoju. 3 dni pozniej osoba sprzątająca niby wymienila nam pościel.. Obudziłam się w środku nocy bo poduszka, która przekrecilam do góry nogami - smierdziala tanimi damskimi perfumami. Rano zobaczyliśmy, że pościel jest usyfiona i są tam damskie czarne włosy. To był szok bo wcześniej tego nie było. Może jak niby zmieniano pościel to dano nam z innego pokoju? Nie wiem, ale wcześniej tego zapachu nie było a pościel była powiedzmy w miarę czysta. Poszliśmy na recepcję. Pytam się:co ile dni wymieniają pościel. Oni że każdego dnia. Ja na to: że a to ciekawe bo nasza nie była wymieniana 4 dni i opowiadam o sytuacji z zapachem. Wymienili w końcu pościel na świeża. Nie liczcie na to, że sami to zrobią co jest koniecznością. Musicie dzwonic i mówić że chcecie zmiany pościeli. Albo zgłaszać na recepcji. Sami tego nie zrobią..
W pokojach mega niewygodne poduszki. Proście o zmianę na miękciejsze.
Szampon do włosów i żel pod prysznic dostępne w łazience. Ręczniki zmieniane każdego dnia. Woda - czasem dadzą litr na pokój czasem 2. Generalnie, jak nie pokaże się palcem gdzie posprzątać itp. To tego nie widzą i nie zrobią.
Plaża - czysta, zadbana, może być.
Obsluga- bardzo mili ludzie.
Animacje- raczej ich nie ma, a jak są to do kitu nam nie były potrzebne.
Formuła All inclusive. Od 10.00 do 22.00 także słabo trochę. Ale zależy jak dla kogo, dla nas było ok bo i tak już padalismy około 22.00. Napoje do drinków oryginalne tzn. Butelkowana pepsi, 7up, tonik.
Alkohole- lokalne, ogólnie słabe (smakują jak spirytus apteczny). Najlepsze było piwo z beczki, zawsze zimne i pyszne - za to duży plus :)
Baseny mogłyby być częściej sprzątane. W basenach często piach.
Uwazajcie na gawrony. Piją drinki z kubeczków. Za to piwem gardzą i całe szczęście :)
Billard- 5usd na godzinę.
M Pobyt udany ale raczej na jeden raz. Jeśli ktoś nie był to oczywiście warto zobaczyć.

1  Dziękujemy, Dorota B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mosaique2019, Guest Relations Manager, Mosaique Beach Resort Taba HeightsOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dear valued guest,

Sunny greetings from the Mosaique Beach Resort Taba Heights! We would like to thank you for having been our guest recently and for taking time to share your valuable feedback about your precious vacation. We are so happy, that we could provide you with a very nice holiday at our hotel. It’s very nice to hear that you liked the food, your room and our service, magnificent landscape and our amazing place.

Zrecenzowano: 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jest bardzo dobre. Obsługa hotelowa bardzo miła. Pokoje czyste i ładnie urządzone. Animacje były rewelacyjne. Super kontakt z animatorami. Polecam ten hotel. Spędziłam tutaj cudowny czas.

Dziękujemy, 104klaudiab
Zrecenzowano: 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa. Jedzenie bardzo smaczne, kelnerzy i barmani bardzo uprzejmi. Chętnie rozmawiali i pomagali we wszystkim. Świetne animacje. Dużo zabaw dla osób w każdym wieku. Codzienne wieczorne zabawy i pokazy tańca. To był świetny wybór. Super spędzony tydzień.

Dziękujemy, mi_oszs427

Dear valued guest,

Sunny greetings from the Mosaique Beach Resort Taba Heights! We would like to thank you for having been our guest recently and for taking time to share your valuable feedback about your precious vacation. We are so happy, that we could provide you with a very nice holiday at our hotel. It’s very nice to hear that you liked the food, your room and our service, magnificent landscape and our amazing place and spa and the animation team "la vaca"

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Ładny hotel, pokoje w niespotykanym w Egipcie stylu, cudowne widoki na Arabię Saudyjską i Jordanię. Jedzenie bardzo smaczne, dużo typowo europejskich przekąsek (pyszna pizza, frytki, kurczak w panierce, grill, znakomita wołowina i jagnięcina) i rewelacyjne owoce (mango, melony, winogron, guawa). Znakomita, zawsze uśmiechnięta obsługa - bardzo pomocni kelnerzy, basenowi. Warto wybrać się na wycieczkę do Dahab, na Blue Hole. Wspaniała przygoda land cruiserem (off road po pustyni), wyprawa przez piękny kanion, herbatka w wiosce beduińskiej (koniecznie weźcie słodycze, owoce, soczki, $ dla dzieci beduińskich), przejażdżka karawanom wielbłądów, no i na koniec zwieńczenie - pływanie na 138 metrach na Blue Hole. Coś niezapomnianego. Ogrody koralowe w kolorach tęczy zapierają dech w piersiach. Głębia wzbudza zachwyt. Polecam wszystkim nawet przy braku umiejętności pływania (wyporność wody robi swoje). Ach.... Widoki i przeżycia bezcenne!

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój z widokiem na Zatokę, Arabię Saudyjską i Synaj robią wrażenie. Piękne wschody i zachody słońca. Wschód księżyca nieziemski.
Dziękujemy, Piotr J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: mosaique2019, Guest Relations Manager, Mosaique Beach Resort Taba HeightsOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Dear Valuable Guest,

first of all, I would like to thank you for choosing Mosaique Beach Resort whilst visiting the beautiful Taba Heights ..

It is with great pleasure to read that you had such an enjoyable stay with us. Your compliments on our service levels are highly appreciated and in fact make us proud as we are all constantly striving for service excellence. Please rest assured that the team members will be recognized for their efforts to ensure your stay will be a memorable one.

Certainly, we would be honored to welcome you back and serve you again soon.