Red Sea Water World Taba Heights
Rewelacja

Ahmed to na prawdę świetny instruktor i pasjonat nurkowania. Potrafi cierpliwie i w zrozumiały... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
TrombeQ
Scuba diving - Faraon Island

Dziękujemy instruktorowi Ahmedowi za bardzo profesjonalne podejście do naszego pierwszego w życiu... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Mateusz Ł

SUPER miła i profesjonalna obsługa POLECAM wszystkim na nurkowanie!!!
Wysoki poziom bezpieczeństwa

1  Dziękujemy, Krzysztof7777

POLECAM. Mega doswiadczenie. Zorganizowania grupa ludzi, pełna obsługa, przyjazne nastawienie do turystów. Profesjonalizm, cierpliwość, łagodne usposobienie instruktora Ahmeda dało poczucie pełnego bezpieczeństwa. POLECAM

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, monikagG3606DQ
Zrecenzowano: 11 września 2019

Wysoka cena 80 USD za czterogodzinny wypad. Rafa zniszczona . Mieliśmy odwiedzić wyspę zamek- nie było. Drugie nurkowanie było 400 m od hotelu w którym mieszkałem. Jedno z najsłabszych miejsc w jakich nurkowałem w Egipcie. Po ok 4 godzinach bez posiłku zostaliśmy odstawieni na brzeg. Cena w stosunku do oferty jak na Egipt niestosowna - dlatego na łodzi 35 osobowej byliśmy w 3 osoby :)
Na plus - profesjonalna odprawa, sprzęt poprawny bez komp. Dużo miejsca na łodzi. Prowadzący Mohamed profesjonalny . Załoga pomocna. Napoje Łódź czysta zadbana , załoga bardzo przyjazna i tworząca znakomitą atmosferę. Proponowałem większą grupę ale powiedzieli że maja sztywne ceny i nie mogą obniżyć ceny... Sami mówili że mają problemy z zebraniem ludzi by wypłynąć. To dziwne bo znam wiele miejsc pięknych do Nurkowania w Egipcie gdzie cały dzień na łodzi z wyżywieniem i napojami sprzętem i dużo lepszymi rafami i wrakami to koszt 40 USD.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, DS7777777
Zrecenzowano: 6 marca 2019

Byliśmy z bratem w lutym 2019.Baza doskonale zorganizowana. Ludzie mili i profesjonalni w swojej pracy. Szczególne uznanie dla przewodnika i instruktora pana Ahmeda Gamal. Komfort mieliśmy maksymalny, byliśmy tylko we dwóch z bratem na statku. Polecam bazę nurkową waterworld z pełnym przekonaniem.Dziękuję i pozdrawiam.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Stefan S
Zrecenzowano: 21 grudnia 2018

Dwa dni temu wróciłem z Taby. Centrum nurkowe dbało o nasze bezpieczeństwo, wygodę. Zapewniono mi profesjonalną obsługę. Wszystko odbywało się w miłej atmosferze. Instruktor Ahmed Gamal zasłużył na wielkie podziękowania(thank you Ahmed!). Pasjonat nurkowania, służył pomocą, radą, wprowadzał spokój i dobry nastrój na łodzi. Człowiek czuł się przy nim bezpiecznie i spokojnie. Gdy będę kiedyś w Tabie na pewno skorzystam jeszcze raz z centrum nurkowego Waterworld. Bo warto!

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, JacekKierzek