Red Sea Water World Taba Heights
Great day with Ahmed and ship crew

Udało nam się mieć cały statek tylko dla siebie, Ahmed to super gość, dobrze i bardzo zrozumiale... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
micha_kI4244MD
Olsztyn, Polska
Rewelacja

Ahmed to na prawdę świetny instruktor i pasjonat nurkowania. Potrafi cierpliwie i w zrozumiały... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
TrombeQ

Zrecenzowano: 11 września 2019

Wysoka cena 80 USD za czterogodzinny wypad. Rafa zniszczona . Mieliśmy odwiedzić wyspę zamek- nie było. Drugie nurkowanie było 400 m od hotelu w którym mieszkałem. Jedno z najsłabszych miejsc w jakich nurkowałem w Egipcie. Po ok 4 godzinach bez posiłku zostaliśmy odstawieni na brzeg. Cena w stosunku do oferty jak na Egipt niestosowna - dlatego na łodzi 35 osobowej byliśmy w 3 osoby :)
Na plus - profesjonalna odprawa, sprzęt poprawny bez komp. Dużo miejsca na łodzi. Prowadzący Mohamed profesjonalny . Załoga pomocna. Napoje Łódź czysta zadbana , załoga bardzo przyjazna i tworząca znakomitą atmosferę. Proponowałem większą grupę ale powiedzieli że maja sztywne ceny i nie mogą obniżyć ceny... Sami mówili że mają problemy z zebraniem ludzi by wypłynąć. To dziwne bo znam wiele miejsc pięknych do Nurkowania w Egipcie gdzie cały dzień na łodzi z wyżywieniem i napojami sprzętem i dużo lepszymi rafami i wrakami to koszt 40 USD.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, DS7777777
Zrecenzowano: 6 marca 2019

Byliśmy z bratem w lutym 2019.Baza doskonale zorganizowana. Ludzie mili i profesjonalni w swojej pracy. Szczególne uznanie dla przewodnika i instruktora pana Ahmeda Gamal. Komfort mieliśmy maksymalny, byliśmy tylko we dwóch z bratem na statku. Polecam bazę nurkową waterworld z pełnym przekonaniem.Dziękuję i pozdrawiam.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Stefan S
Zrecenzowano: 21 grudnia 2018

Dwa dni temu wróciłem z Taby. Centrum nurkowe dbało o nasze bezpieczeństwo, wygodę. Zapewniono mi profesjonalną obsługę. Wszystko odbywało się w miłej atmosferze. Instruktor Ahmed Gamal zasłużył na wielkie podziękowania(thank you Ahmed!). Pasjonat nurkowania, służył pomocą, radą, wprowadzał spokój i dobry nastrój na łodzi. Człowiek czuł się przy nim bezpiecznie i spokojnie. Gdy będę kiedyś w Tabie na pewno skorzystam jeszcze raz z centrum nurkowego Waterworld. Bo warto!

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, JacekKierzek
Zrecenzowano: 21 grudnia 2018

Byłem w Tabie w grudniu 2018 i jestem bardzo mile zaskoczony. Poziom centrum nurkowego w Taba Heights jest bardzo wysoki. Obsługa znająca się na swojej pracy, świadcząca wysoki poziom usług. Instruktor Ahmed Gamal, z którym miałem przyjemność nurkować to fantastyczny nauczyciel i wielki pasjonat nurkowania. Baza dba o bezpieczeństwo klientów kontrolując szczegółowo uprawnienia i dopasowując program do poziomu uczestników. Dziękuję ekipie waterworld za mile spędzony czas.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, redapolska
Zrecenzowano: 17 listopada 2018

Centrum nurkowe bardzo kameralne ( na początku listopada mieliśmy łódź na wyłączność :-)). Ekipa to na prawdę sympatyczni i mili ludzie, chętnie pomagają i umilają czas wolny. Obsługa nurkowań na wysokim poziomie, Ahmed Gamal świetnie wykonuje swoją pracę i nurkowanie u jego boku to czysta przyjemność. Jedyne zastrzeżenie to wyeksploatowany sprzęt (normalne w Egipcie :-)) jednak w przypadku niepoprawnego działania wymieniają na nowy.
Divemaster po rozeznaniu się z naszymi kwalifikacjami dawał nam dużo swobody w dopasowaniu programu nurkowego i zabawach pod wodą. Dziękujemy całej ekipie za miło spędzone chwile a w szczególności Ahmed Gamal. Na pewno jeszcze się zobaczymy!!!

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, bzymek