Byłam w tym hotelu po raz pierwszy z polecenia i nie zawiodłam się, hotel oceniam 10/10, piękne widoki, wspaniała rafa, cudowne morze, bardzo dobra kuchnia a przede wszystkim indyjska, animation team najlepszy jaki mogłam poznać, sympatyczni, uśmiechnięci, chętni do zabawy, wieczorne show i pokazy super zasługują na wielkie brawa odemnie, przede wszystkim Mohamed i Hassan chłopaki zarażali swoim uśmiechem i podejściem do gości, za to u dzieci Alona i Victoria wielkie brawa dla nich, napewno będę polecać i nie raz odwiedzę to miejsce :)

Dziękujemy, porebny-anna
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sunrise D, Guest Relations Manager, SUNRISE Diamond Beach Resort - Select -Odpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Warm Greetings from SUNRISE Diamond Beach Resort -Select-
First we would like to thank you for chosen our hotel to spent your holiday, and for taken a part of your valued time to share with us your experience at SUNRISE Diamond, we are so happy to know that you have enjoyed our service and we will be more than happy to welcoming you back to your second home as our VIP guest, Our entire team is looking forward to welcoming you in near future with our slogan “welcome Home”.

SUNRISE Diamond Beach Resort -Select-

Super hotel w którym spędziłem 2 tygodnie, piękne położenie, pokoje czyste, kuchnia urozmaicona każdy znajdzie cos dla siebie, kelnerzy serwują super drinki, moja uwage przykuli animatorzy którzy super prowadzili przez cały dzień atrakcje dla gości, chłopaki prowadzący aqua gym, lotki super, dziewczyny za to świetna robota z dziećmi brawo, wieczorne pokazy przez nich byly zabawne i bardzo dobre, gorąco polecam wszystkich każdy znajdzie cos dla siebie :)

Dziękujemy, tomss114

SUNRISE Diamond Beach Resort -Select-

Bardzo fajny hotel, mieliśmy świetny pokój, dobre jedzenie, super aquapark dla dzieci i oczywiście inne baseny. piękna rafa koralowa. Rewelacyjna obsługa recepcji. Przemili ratownicy na basenach. Polecam

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, malgorzatahalewska

SUNRISE Diamond Beach Resort -Select-

Najlepszy hotel w jakim byłam, cudowne wspomnienia które na zawsze zostaną w mojej pamięci, zawdzięczam to grupie animatrow którzy stają na wysokości zadania! Przez caly dzień starają się by nie nudziło się gościa, wieczorne pokazy i animacje dla dzieci na wysokim poziomie, Mohamed, Hassan, Alona,Victoria dla mnie jedni z najlepszych jacy mogą być! Wielkie brawa napewno wrócę!

Dziękujemy, Angelika1994

Droga Angelika1994,

Dziękujemy za wybranie pobytu u nas i za napisanie świetnej opinii na temat pobytu w SUNRISE Diamond Beach Resort Select. To jest dokładnie to doświadczenie, które staramy się stworzyć dla każdego gościa i cieszymy się, że mogliśmy sprawić, że twoje wakacje będą jeszcze bardziej niezapomniane.

Wszystkiego najlepszego,
Zarząd hotel

SUNRISE Diamond Beach Resort to bardzo ładnie położony hotel blisko plaży z własnym molo, bardzo dobra obsługa (wszyscy mówią płynnie po angielsku) z znakomitym jedzeniem (to nietylko moje zdanie :) Drinki i posiłki na najwyższym poziomie. Idealny hotel dla rodzin z dziećmi jak również singli (oddzielne baseny). Polecam i nie wykluczam że znów się tam wybiorę

Wskazówka dotycząca pokoi: Bardzo czyste, niedawno remontowane pokoje
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, 390przemo