Najlepszy hotel w jakim byłam, cudowne wspomnienia które na zawsze zostaną w mojej pamięci, zawdzięczam to grupie animatrow którzy stają na wysokości zadania! Przez caly dzień starają się by nie nudziło się gościa, wieczorne pokazy i animacje dla dzieci na wysokim poziomie, Mohamed, Hassan, Alona,Victoria dla mnie jedni z najlepszych jacy mogą być! Wielkie brawa napewno wrócę!

Dziękujemy, Angelika1994
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sunrise D, Guest Relations Manager, SUNRISE Diamond Beach Resort - Select -Odpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Droga Angelika1994,

Dziękujemy za wybranie pobytu u nas i za napisanie świetnej opinii na temat pobytu w SUNRISE Diamond Beach Resort Select. To jest dokładnie to doświadczenie, które staramy się stworzyć dla każdego gościa i cieszymy się, że mogliśmy sprawić, że twoje wakacje będą jeszcze bardziej niezapomniane.

Zarząd hotel

SUNRISE Diamond Beach Resort to bardzo ładnie położony hotel blisko plaży z własnym molo, bardzo dobra obsługa (wszyscy mówią płynnie po angielsku) z znakomitym jedzeniem (to nietylko moje zdanie :) Drinki i posiłki na najwyższym poziomie. Idealny hotel dla rodzin z dziećmi jak również singli (oddzielne baseny). Polecam i nie wykluczam że znów się tam wybiorę

Wskazówka dotycząca pokoi: Bardzo czyste, niedawno remontowane pokoje
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, 390przemo

Droga 390przemo,

Zarząd hotel

Hotel czysty, zarówno restauracje, bary, baseny jak i pokoje oraz łazienki. Obsługa miła i pomocna. Jedzenie bardzo dobre. Jednym minusem były kolejki na kolację ok. godz. 19. Przy hotelu plaża i rafa koralowa. Pomost i możliwość snurkowania. Polecamy w 100%!

Dziękujemy, sylview926

Droga sylview926,

Zarząd hotel

Miła i sympatyczna obsługa, czyste pokoje. Duży wybór dań i potraw. Dla mnie rewelacja, bo bałam się, że nie będę miała co jeść ;-) Kuchnia włoska - bardzo dobra. Super baseny, przepiękna rafa, wspaniałe rybki.

Dziękujemy, sigmapit

Droga sigmapit,

Zarząd hotel

Bardzo fajny hotel rewelacyjne położenie wspaniała obsługa przesympatyczny manager , fantastyczne jedzenie , nieziemskie rafy koralowe z pomostem przy samym hotelu , bajeczne animacje wieczorowe ,
Polecam w 100%

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, WAKACJEL
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sunrise D, Guest Relation officer, SUNRISE Diamond Beach Resort - Select -Odpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Droga WAKACJEL,