Hotel czysty, zarówno restauracje, bary, baseny jak i pokoje oraz łazienki. Obsługa miła i pomocna. Jedzenie bardzo dobre. Jednym minusem były kolejki na kolację ok. godz. 19. Przy hotelu plaża i rafa koralowa. Pomost i możliwość snurkowania. Polecamy w 100%!

Dziękujemy, sylview926
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sunrise D, Guest Relations Manager, SUNRISE Diamond Beach Resort - Select -Odpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Droga sylview926,

Dziękujemy za wybranie pobytu u nas i za napisanie świetnej opinii na temat pobytu w SUNRISE Diamond Beach Resort Select. To jest dokładnie to doświadczenie, które staramy się stworzyć dla każdego gościa i cieszymy się, że mogliśmy sprawić, że twoje wakacje będą jeszcze bardziej niezapomniane.

Zarząd hotel

Miła i sympatyczna obsługa, czyste pokoje. Duży wybór dań i potraw. Dla mnie rewelacja, bo bałam się, że nie będę miała co jeść ;-) Kuchnia włoska - bardzo dobra. Super baseny, przepiękna rafa, wspaniałe rybki.

Dziękujemy, sigmapit

Droga sigmapit,

Zarząd hotel

Bardzo fajny hotel rewelacyjne położenie wspaniała obsługa przesympatyczny manager , fantastyczne jedzenie , nieziemskie rafy koralowe z pomostem przy samym hotelu , bajeczne animacje wieczorowe ,
Polecam w 100%

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, WAKACJEL
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sunrise D, Guest Relation officer, SUNRISE Diamond Beach Resort - Select -Odpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Droga WAKACJEL,

Zarząd hotel

Hotel był w porządku, codziennie zmieniane ręczniki i sprzątanie w pokoju.
Zaleta to bardo spokojny basen 16+.
Blisko plaża z przepiękną rafą.
Wszędzie działający internet.
Minus to syf i słaba obsługa na stołówce, gdzie było również głośno.
Oczywiście obsługa miła tylko po otrzymaniu napiwków.
Polecam hotel i radzę aby zaopatrzyć się w jednodolarowe banknoty.

Dziękujemy, nataliabar1

Droga nataliabar1,

Zarząd hotel

Bardzo udany pobyt, piękny hotel, super basen, czysto, personel zawsze uśmiechnięty i pomocny, rafa na której można snurkować, jedynie jedzenie mogłoby być bardziej urozmaicone, plus za desery i owoce morza

Wskazówka dotycząca pokoi: Nasz pokój mimo że był daleko od budynku głównego to za to przy samym morzu z pięknym widokiem
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, pszczesniak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sunrise D, Public Relations Manager, SUNRISE Diamond Beach Resort - Select -Odpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dear pszczesniak,
Thank you for choosing to stay with us and for writing this very positive review. We are flattered and happy to have such a great feedback, it is truly inspiring all of us!
We are glad to know that you enjoyed our facilities, restaurants and our team. We will be looking forward to welcoming you back to the beautiful Sharm el Sheikh and SUNRISE Diamond Beach Resort Select next year, please do not hesitate to contact us before you travel with any requests.
All the best,
Hotel Management