Hotel był w porządku, codziennie zmieniane ręczniki i sprzątanie w pokoju.
Zaleta to bardo spokojny basen 16+.
Blisko plaża z przepiękną rafą.
Wszędzie działający internet.
Minus to syf i słaba obsługa na stołówce, gdzie było również głośno.
Oczywiście obsługa miła tylko po otrzymaniu napiwków.
Polecam hotel i radzę aby zaopatrzyć się w jednodolarowe banknoty.

Dziękujemy, nataliabar1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sunrise D, Guest Relation officer, SUNRISE Diamond Beach Resort - Select -Odpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Droga nataliabar1,

Dziękujemy za wybranie pobytu u nas i za napisanie świetnej opinii na temat pobytu w SUNRISE Diamond Beach Resort Select. To jest dokładnie to doświadczenie, które staramy się stworzyć dla każdego gościa i cieszymy się, że mogliśmy sprawić, że twoje wakacje będą jeszcze bardziej niezapomniane.

Wszystkiego najlepszego,
Zarząd hotel

Bardzo udany pobyt, piękny hotel, super basen, czysto, personel zawsze uśmiechnięty i pomocny, rafa na której można snurkować, jedynie jedzenie mogłoby być bardziej urozmaicone, plus za desery i owoce morza

Wskazówka dotycząca pokoi: Nasz pokój mimo że był daleko od budynku głównego to za to przy samym morzu z pięknym widokiem
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, pszczesniak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sunrise D, Public Relations Manager, SUNRISE Diamond Beach Resort - Select -Odpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dear pszczesniak,
Thank you for choosing to stay with us and for writing this very positive review. We are flattered and happy to have such a great feedback, it is truly inspiring all of us!
We are glad to know that you enjoyed our facilities, restaurants and our team. We will be looking forward to welcoming you back to the beautiful Sharm el Sheikh and SUNRISE Diamond Beach Resort Select next year, please do not hesitate to contact us before you travel with any requests.
All the best,
Hotel Management
SUNRISE Diamond Beach Resort Select

hotel czysty zadbany dużo zieleni. Bezpośredni dostęp do plaży. Pokoje bardzo duże, czyste sprzątane codziennie, łazienka ogromna. lodówka, woda butelkowa dostępna w każdym barze. Jedzenie ciekawe dużo owoców cista pyszne. wieczorem dania z grilla, owoce morza. Bardzo smaczne i ciekawe przekąski w barze na plaży praktycznie nie trzeba korzystać z restauracji głównej podczas obiadu. Piana party w basenie głównym, festiwal owoców, pokaz magii - to wszystko w porze obiadowej. Animacje ciekawe wieczorem nawet popcorn. Plaża mała ale za to rafa na wyciągnięciu reki. Można snurkować. Ilość rybek ogromna. Obsługa miłą od barmanów, kelnerów po naszego sprzątającego Ahmeda ( dolar czyni cuda). Sklepy poza hotelem. Ciekawe rozwiązanie z basenem 16+.. Polecam serdecznie było bardzo miło przyjemnie i chętnie tam wrócimy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam niższe pokoje bliżej do plaży i basenu
Dziękujemy, wrobel1975
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sunrise D, Guest Relations Manager, SUNRISE Diamond Beach Resort - Select -Odpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dear Our Valued Guest,
Warm Greetings from SUNRISE Diamond Beach Resort -Select-
First we would like to thank you for chosen our hotel to spent your holiday, and for taken a part of your valued time to share with us your experience at SUNRISE Diamond, we are so happy to know that you have enjoyed our service and we will be more than happy to welcoming you back to your second home as our VIP guest, Our entire team is looking forward to welcoming you in near future with our slogan “welcome Home”.

Best Regards,
Hotel Management
SUNRISE Diamond Beach Resort -Select-

Hotel godny polecenia miła obsługa dobre i urozmaicone jedzenie dla każdego jest coś do wyboru i smacznie z czystym sumieniem polecam ten hotel są atrakcyjne wycieczki i nie drogie i wypocząć też można. Polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: W miarę wygodny ale łazienka za mala
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, eli8122019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sunrise D, Guest Relation Officer, SUNRISE Diamond Beach Resort - Select -Odpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowny Gościu,
Ciepłe pozdrowienia od SUNRISE Diamond Beach Resort -Wybierz-
Najpierw chcielibyśmy podziękować za wybranie naszego hotelu do spędzenia wakacji, a także za poświęcenie cennego czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z SUNRISE Diamond, dlatego cieszymy się, że cieszysz się z naszych usług, a my chętnie powitamy Cię z powrotem w drugim domu jako nasz gość VIP. Cały nasz zespół czeka na Ciebie w najbliższej przyszłości z naszym hasłem „Welcome Home”.

Z poważaniem,
Zarząd hotelu
SUNRISE Diamond Beach Resort -Wybierz-

Dobry hotel, smaczne jedzenie, bardzo miła i sympatyczna obsluga, wspaniała grupa międzynarodowych animatorów. Hotel położony na tarasach wschodzących do morza, wiec trzeba się trochę nachodzić. Blisko do sklepów i na Old Market.

Dziękujemy, 477arture
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sunrise D, Guest Relation Officer, SUNRISE Diamond Beach Resort - Select -Odpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Dear Our Valued Guest,
Warm Greetings from SUNRISE Diamond Beach Resort -Select-