Potrzebowałem takich wakacji. Świetne miejsce dużo basenów, przepiękne miejsce duży ośrodek i pyszne jedzenie i jeszcze lepsza obsługa
Miejsce idealne dla strasznych, młodszych, rodzin z dziećmi i par.

Dziękujemy, Oskar W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Awad E, General Manager, Aqua Blu SharmOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Drogi Oskarze W.!
Dziękujemy za poświęcenie czasu i oddanie swojej recenzji o Aqua Blu Sharm.
Twoja opinia jest bardzo znaczaca dla nas. Nasi pracownicy zrobia wszystko, co w ich mocy, aby uczynić twoj pobyt niezapomnianym. Chcielibyśmy, abyście tutaj czuli się jak w domu, aby nasz slogan powitalny: “Witamy w Aqua Blu”- zyczac udanego wypoczynku, stał się naprawdę prawdziwy.
Mamy nadzieję, że Wasza opinia będzie przydatna dla innych turystów przy wyborze odpowiedniego hotelu na spedzenie fantastycznych wakacji. Z wielka radoscia powitamy Was ponownie w Aqua Blu Sharm.
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

Wybraliśmy się po raz drugi do Egiptu na wakacje (tym razem Sharm). Nasz urlop trwał tydzień.

Infrastruktura

Ogromny kompleks hotelowy bardzo zadbany i atrakcyjny wizualnie , bogaty aquapark, który nie pozwala się nudzić (mnóstwo zjeżdżalni zarówno dla młodszych i dla starszych) - dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji wodnych w hotelu po drugiej stronie ulicy (bardzo duży kompleks dla dzieci i 4 zjeżdżalnie dużo bardziej ekstremalne). Poza zjeżdżalniami dostępne są także normalne baseny. Nasz pokój był bardzo ładny oraz przestronny (wygodne łóżko).

Jedzenie i napoje

Na terenie hotelu dostępne są 4 resteuacje (jedna z nich otwarta tylko podczas kolacji). Jedzenie było smaczne (szczególnie polecam włoską kuchnię) , aczkolwiek fajnie by było gdyby dania były odrobinę bardziej urozmaicone. Napoje były dobre, w ofercie all inclusive dostępne są tylko napoje alkoholowe lokalnej produkcji (mają bardzo smaczne piwo) , dlatego polecam zamawianie drinków ("na czysto" trudno je spożywać) . Poza kluczowymi posiłkami w barach można zjeść pizzę lub inne przekąski przez co nie chodziliśmy na obiady bo po prostu nie było takiej potrzeby .

Obsługa

Pracownicy są bardzo sympatyczni i pomocni, imponuje mi ich pracowitość. Bardzo dbają o czystość i przykładają się do swojej pracy. Nie ma się do czego przyczepić (polecam dawać napiwki - nawet ten 1 dolar to coś dla nich, a dla nas niewiele). Z Barmanów szczególnie wart uznania jest Mustafa

Plaża

Piaszczysta, kawałek od hotelu ale można na luzie iść na piechotę. Przy plaży dostępny jest bar, gdzie wydawane są napoje. Z racji aquaparku nie byliśmy tam często ale warto skorzystać szczególnie dlatego, że zatoka jest bardzo piękna.

Osoby na wakacjach

Przeważali ludzie ze wschodu tzw. Białorusini i Ukraincy. Niestety nie zawsze potrafili się zachować jak ludzie (dzieciaki z Ukrainy chciały pobić ratownika wodnego za to że kazał im oddać swoje koła po skorzystaniu ze zjeżdżalni następnym osobom oczekującym w kolejce na zjazd - rodzice zero reakcji ). Sporo było także Egipcjan którzy zdecydowanie byli bezproblemowi. Polaków akurat było niezbyt wielu.

Na minus

Animacje były niezbyt porywające i jedzenie mogłoby być mniej monotonne.

Polecam ten hotel bez wahania (uważam, że gdyby kilka drobnych rzeczy w nim dopracować to zasługiwałby na 5 gwiazdek). Bardzo chętnie tu wrócimy lub odwiedzimy inny hotel sieci Pickalbatros !

Dziękujemy, Jakub L

Drogi Jakubie L.!
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

Możliwość korzystania z 2 olbrzymich aquaparków. Zarówno dzieci jak i dorośli będą zadowoleni. Pokój czysty, klimatyzacja sprawna, wszystko jest wygodne. Serwis hotelowy bardzo miły i pomocny.
Kuchnia egipska jak i międzynarodowa, każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam szczególnie falafele i hummus, są przepyszne.
Rafa w morzu piękna, wystarczy wypożyczyć na plaży hotelowej rowerek i odpłynąć trochę od brzegu.

Dziękujemy, Patrycja111999

Droga Patrycjo!
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

W hotelu spędziliśmy 9 dni. Był to super spędzony czas. Do dyspozycji 3 restauracje w której podają przepyszne jedzenie. Obsługa bardzo pomocna i miła. Pokoje bardzo czyste i ładne. Piękny widok z tarasu. Do dyspozycji super aqua park w ktorej można swietnie spędzić czas że znajomymi. W pobliżu hotelu wiele atrakcji quady, nurkowanie itp. Polecam

Dziękujemy, Izabela2509

Droga Izabelo!
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

Bardzo ladne czyste pokoje. Super obsluga niczego nie brakuje. Aqua park blu jak i albatros robi wrazenie. Wycieczki zorganizowane przez animatorow super wyprawa na quady(polecam w 100%) wyprawa na nurkowanie polecam super atmosfera super ludzie i rafy. Jedzenie w aqua blu Sharm bardzo dobre, swieze, mila obsluga. Polecam wszystkim ktorzy chca odpoczac jak i wyszalec sie na aquaparku.

Dziękujemy, Szymon J

Drogi Szymonie J.!