Szarm el-Szejk

W hotelu spędziliśmy 9 dni. Był to super spędzony czas. Do dyspozycji 3 restauracje w której podają przepyszne jedzenie. Obsługa bardzo pomocna i miła. Pokoje bardzo czyste i ładne. Piękny widok z tarasu. Do dyspozycji super aqua park w ktorej można swietnie spędzić czas że znajomymi. W pobliżu hotelu wiele atrakcji quady, nurkowanie itp. Polecam

Dziękujemy, Izabela2509
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Awad E, General Manager, Aqua Blu SharmOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Droga Izabelo!
Dziękujemy za poświęcenie czasu i oddanie swojej recenzji o Aqua Blu Sharm.
Twoja opinia jest bardzo znaczaca dla nas. Nasi pracownicy zrobia wszystko, co w ich mocy, aby uczynić twoj pobyt niezapomnianym. Chcielibyśmy, abyście tutaj czuli się jak w domu, aby nasz slogan powitalny: “Witamy w Aqua Blu”- zyczac udanego wypoczynku, stał się naprawdę prawdziwy.
Mamy nadzieję, że Wasza opinia będzie przydatna dla innych turystów przy wyborze odpowiedniego hotelu na spedzenie fantastycznych wakacji. Z wielka radoscia powitamy Was ponownie w Aqua Blu Sharm.
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

Bardzo ladne czyste pokoje. Super obsluga niczego nie brakuje. Aqua park blu jak i albatros robi wrazenie. Wycieczki zorganizowane przez animatorow super wyprawa na quady(polecam w 100%) wyprawa na nurkowanie polecam super atmosfera super ludzie i rafy. Jedzenie w aqua blu Sharm bardzo dobre, swieze, mila obsluga. Polecam wszystkim ktorzy chca odpoczac jak i wyszalec sie na aquaparku.

Dziękujemy, Szymon J

Drogi Szymonie J.!
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

Super hotel mega 2 aquaparki do korzystania pokoje czyste obsluga mila wiele restauracji dostepnych jedzenie kazdy dopasuje dla siebie plaza troszke daleko ale jest transfer z hotelu polecam nurkowanie i wyjscie na miasto jest bezpiecznie

Dziękujemy, Dawid1003

Drogi Dawidzie!
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

Hotel bardzo duży, pięknie utrzymany, ładne czyste pokoje. Bardzo duży Aquapark, można korzystać że zjeżdżalni po drugiej stronie ulicy- tylko dla odważnych personel miły, pomocny. Jedzenie bardzo dobre, duży wybór. Plecam!!! Jedyny minus to hotelowa plaża, mała, brak rad koralowych. Można jednak dojść do plaży płatnej oddalonej o 10 minut drogi pieszo, gdzie można zobaczyć piękne ryby.

Dziękujemy, Edyta1236

Droga Edyto!
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

Wakacje w cudownym kurorcie. Olbrzymia przestrzen z mnostwem zieleni i basenow. Mozna korzystac z sasiadujacego kurortu, w kazdym znajduje sie duzo barow. Zjezdzalnie zarowno dla maluchow jak i dla doroslych. W szczegolnosci w Albatrosie 4 swietne zjezdzalnie dla milosnikow adrenaliny. Obsluga mila i pomocna. Mozliwosc wyjazdu na Safari Quady oraz nurkowanie wraz ze zwiedzaniem White Island. Wieczorowa pora warto wybrac sie do Old Market. Z calego serca goraco polecamy. Naprawde warto !! 100% niezapomnianych wrazen.

Dziękujemy, Damian1709

Drogi Damianie!