Bardzo ladne czyste pokoje. Super obsluga niczego nie brakuje. Aqua park blu jak i albatros robi wrazenie. Wycieczki zorganizowane przez animatorow super wyprawa na quady(polecam w 100%) wyprawa na nurkowanie polecam super atmosfera super ludzie i rafy. Jedzenie w aqua blu Sharm bardzo dobre, swieze, mila obsluga. Polecam wszystkim ktorzy chca odpoczac jak i wyszalec sie na aquaparku.

Dziękujemy, Szymon J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Awad E, General Manager, Aqua Blu SharmOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Drogi Szymonie J.!
Dziękujemy za poświęcenie czasu i oddanie swojej recenzji o Aqua Blu Sharm.
Twoja opinia jest bardzo znaczaca dla nas. Nasi pracownicy zrobia wszystko, co w ich mocy, aby uczynić twoj pobyt niezapomnianym. Chcielibyśmy, abyście tutaj czuli się jak w domu, aby nasz slogan powitalny: “Witamy w Aqua Blu”- zyczac udanego wypoczynku, stał się naprawdę prawdziwy.
Mamy nadzieję, że Wasza opinia będzie przydatna dla innych turystów przy wyborze odpowiedniego hotelu na spedzenie fantastycznych wakacji. Z wielka radoscia powitamy Was ponownie w Aqua Blu Sharm.
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

Super hotel mega 2 aquaparki do korzystania pokoje czyste obsluga mila wiele restauracji dostepnych jedzenie kazdy dopasuje dla siebie plaza troszke daleko ale jest transfer z hotelu polecam nurkowanie i wyjscie na miasto jest bezpiecznie

Dziękujemy, Dawid1003

Drogi Dawidzie!
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

Hotel bardzo duży, pięknie utrzymany, ładne czyste pokoje. Bardzo duży Aquapark, można korzystać że zjeżdżalni po drugiej stronie ulicy- tylko dla odważnych personel miły, pomocny. Jedzenie bardzo dobre, duży wybór. Plecam!!! Jedyny minus to hotelowa plaża, mała, brak rad koralowych. Można jednak dojść do plaży płatnej oddalonej o 10 minut drogi pieszo, gdzie można zobaczyć piękne ryby.

Dziękujemy, Edyta1236

Droga Edyto!
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

Wakacje w cudownym kurorcie. Olbrzymia przestrzen z mnostwem zieleni i basenow. Mozna korzystac z sasiadujacego kurortu, w kazdym znajduje sie duzo barow. Zjezdzalnie zarowno dla maluchow jak i dla doroslych. W szczegolnosci w Albatrosie 4 swietne zjezdzalnie dla milosnikow adrenaliny. Obsluga mila i pomocna. Mozliwosc wyjazdu na Safari Quady oraz nurkowanie wraz ze zwiedzaniem White Island. Wieczorowa pora warto wybrac sie do Old Market. Z calego serca goraco polecamy. Naprawde warto !! 100% niezapomnianych wrazen.

Dziękujemy, Damian1709

Drogi Damianie!
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

Idealny hotel i Aqua Park dla rodzin z dziećmi , mnóstwo atrakcji . Dodatkowo dokupiliśmy wycieczki fakultatywne które były cudownym przeżyciem!!pogoda wspaniała w tym okresie :).wyjście na miasto do Old Market jest bardzo bezpieczne naprawdę nie ma się czego bać Egipt wcale nie jest niebezpieczny, ludzie bardzo przyjaźni cudowna obsługa , super atrakcje wieczorne dla dzieci jak również dla dorosłych !!! Całym sercem mogę polecić ten hotel i aqua park dla rodzin które chcą wypocząć razem z dziećmi, dzieci się tu nie znudzą obiekt jest ogromny czysto utrzymany i wszystko jest prze cudne . Bardzo dziękujemy tez pani Karli do której zawsze mogliśmy podejść i zapytać o co tylko chcieliśmy i nigdy nie odmówiła pomocy:-)..... aha i przede wszystko jedzenie pyszne i różnorodne ...... BARDZO POLECAMY HOTEL I AQUA PARK !!!!!

Dziękujemy, Agata131313
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Awad E, General Manager, Aqua Blu SharmOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Droga Agato!