Super hotel mega 2 aquaparki do korzystania pokoje czyste obsluga mila wiele restauracji dostepnych jedzenie kazdy dopasuje dla siebie plaza troszke daleko ale jest transfer z hotelu polecam nurkowanie i wyjscie na miasto jest bezpiecznie

Dziękujemy, Dawid1003
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Awad E, General Manager, Aqua Blu SharmOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Drogi Dawidzie!
Dziękujemy za poświęcenie czasu i oddanie swojej recenzji o Aqua Blu Sharm.
Twoja opinia jest bardzo znaczaca dla nas. Nasi pracownicy zrobia wszystko, co w ich mocy, aby uczynić twoj pobyt niezapomnianym. Chcielibyśmy, abyście tutaj czuli się jak w domu, aby nasz slogan powitalny: “Witamy w Aqua Blu”- zyczac udanego wypoczynku, stał się naprawdę prawdziwy.
Mamy nadzieję, że Wasza opinia będzie przydatna dla innych turystów przy wyborze odpowiedniego hotelu na spedzenie fantastycznych wakacji. Z wielka radoscia powitamy Was ponownie w Aqua Blu Sharm.
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

Hotel bardzo duży, pięknie utrzymany, ładne czyste pokoje. Bardzo duży Aquapark, można korzystać że zjeżdżalni po drugiej stronie ulicy- tylko dla odważnych personel miły, pomocny. Jedzenie bardzo dobre, duży wybór. Plecam!!! Jedyny minus to hotelowa plaża, mała, brak rad koralowych. Można jednak dojść do plaży płatnej oddalonej o 10 minut drogi pieszo, gdzie można zobaczyć piękne ryby.

Dziękujemy, Edyta1236

Droga Edyto!
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

Wakacje w cudownym kurorcie. Olbrzymia przestrzen z mnostwem zieleni i basenow. Mozna korzystac z sasiadujacego kurortu, w kazdym znajduje sie duzo barow. Zjezdzalnie zarowno dla maluchow jak i dla doroslych. W szczegolnosci w Albatrosie 4 swietne zjezdzalnie dla milosnikow adrenaliny. Obsluga mila i pomocna. Mozliwosc wyjazdu na Safari Quady oraz nurkowanie wraz ze zwiedzaniem White Island. Wieczorowa pora warto wybrac sie do Old Market. Z calego serca goraco polecamy. Naprawde warto !! 100% niezapomnianych wrazen.

Dziękujemy, Damian1709

Drogi Damianie!
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

Idealny hotel i Aqua Park dla rodzin z dziećmi , mnóstwo atrakcji . Dodatkowo dokupiliśmy wycieczki fakultatywne które były cudownym przeżyciem!!pogoda wspaniała w tym okresie :).wyjście na miasto do Old Market jest bardzo bezpieczne naprawdę nie ma się czego bać Egipt wcale nie jest niebezpieczny, ludzie bardzo przyjaźni cudowna obsługa , super atrakcje wieczorne dla dzieci jak również dla dorosłych !!! Całym sercem mogę polecić ten hotel i aqua park dla rodzin które chcą wypocząć razem z dziećmi, dzieci się tu nie znudzą obiekt jest ogromny czysto utrzymany i wszystko jest prze cudne . Bardzo dziękujemy tez pani Karli do której zawsze mogliśmy podejść i zapytać o co tylko chcieliśmy i nigdy nie odmówiła pomocy:-)..... aha i przede wszystko jedzenie pyszne i różnorodne ...... BARDZO POLECAMY HOTEL I AQUA PARK !!!!!

Dziękujemy, Agata131313

Droga Agato!
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

Swietna sparwa, polecam zdecydowanie para i rodzina, wyglad hitelu oszalamiajacy, egipski palac, konkretny wybor rozrywek w samym hitelu. Co do jedzenua w hotelu nie trafil w moje gusta, ale klatwy faraona nie bylo. Zdecydowanie polecam zobaczyc Kair, tego nie da sie opisac to trzeba zobaczyc na wlasne oczy. Przestrzegam tez przed targami nie da sie przejsc bez zwrocenia uwagi sprzedajacych, zachecaja namawiaja, daja rabaty, sa bardzo natarczywi, ale da sie to przezyc. Ogolnie mowiac przygoda zycia. Jezeli tez chodzi o wybor to polecam ten hotel bo nie ma porownania z innymi. Polecam i pozdrawiam.

Dziękujemy, Aurelia D

Droga Aurelio D.!