Szarm el-Szejk

Wakacje w cudownym kurorcie. Olbrzymia przestrzen z mnostwem zieleni i basenow. Mozna korzystac z sasiadujacego kurortu, w kazdym znajduje sie duzo barow. Zjezdzalnie zarowno dla maluchow jak i dla doroslych. W szczegolnosci w Albatrosie 4 swietne zjezdzalnie dla milosnikow adrenaliny. Obsluga mila i pomocna. Mozliwosc wyjazdu na Safari Quady oraz nurkowanie wraz ze zwiedzaniem White Island. Wieczorowa pora warto wybrac sie do Old Market. Z calego serca goraco polecamy. Naprawde warto !! 100% niezapomnianych wrazen.

Dziękujemy, Damian1709
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Awad E, General Manager, Aqua Blu SharmOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Drogi Damianie!
Dziękujemy za poświęcenie czasu i oddanie swojej recenzji o Aqua Blu Sharm.
Twoja opinia jest bardzo znaczaca dla nas. Nasi pracownicy zrobia wszystko, co w ich mocy, aby uczynić twoj pobyt niezapomnianym. Chcielibyśmy, abyście tutaj czuli się jak w domu, aby nasz slogan powitalny: “Witamy w Aqua Blu”- zyczac udanego wypoczynku, stał się naprawdę prawdziwy.
Mamy nadzieję, że Wasza opinia będzie przydatna dla innych turystów przy wyborze odpowiedniego hotelu na spedzenie fantastycznych wakacji. Z wielka radoscia powitamy Was ponownie w Aqua Blu Sharm.
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

Idealny hotel i Aqua Park dla rodzin z dziećmi , mnóstwo atrakcji . Dodatkowo dokupiliśmy wycieczki fakultatywne które były cudownym przeżyciem!!pogoda wspaniała w tym okresie :).wyjście na miasto do Old Market jest bardzo bezpieczne naprawdę nie ma się czego bać Egipt wcale nie jest niebezpieczny, ludzie bardzo przyjaźni cudowna obsługa , super atrakcje wieczorne dla dzieci jak również dla dorosłych !!! Całym sercem mogę polecić ten hotel i aqua park dla rodzin które chcą wypocząć razem z dziećmi, dzieci się tu nie znudzą obiekt jest ogromny czysto utrzymany i wszystko jest prze cudne . Bardzo dziękujemy tez pani Karli do której zawsze mogliśmy podejść i zapytać o co tylko chcieliśmy i nigdy nie odmówiła pomocy:-)..... aha i przede wszystko jedzenie pyszne i różnorodne ...... BARDZO POLECAMY HOTEL I AQUA PARK !!!!!

Dziękujemy, Agata131313
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Awad E, General Manager, Aqua Blu SharmOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Droga Agato!
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

Swietna sparwa, polecam zdecydowanie para i rodzina, wyglad hitelu oszalamiajacy, egipski palac, konkretny wybor rozrywek w samym hitelu. Co do jedzenua w hotelu nie trafil w moje gusta, ale klatwy faraona nie bylo. Zdecydowanie polecam zobaczyc Kair, tego nie da sie opisac to trzeba zobaczyc na wlasne oczy. Przestrzegam tez przed targami nie da sie przejsc bez zwrocenia uwagi sprzedajacych, zachecaja namawiaja, daja rabaty, sa bardzo natarczywi, ale da sie to przezyc. Ogolnie mowiac przygoda zycia. Jezeli tez chodzi o wybor to polecam ten hotel bo nie ma porownania z innymi. Polecam i pozdrawiam.

Dziękujemy, Aurelia D

Droga Aurelio D.!
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

Duży hotel, sporo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Duży wybór basenów, kuchnia hotelowa z małym wyborem jedzenia. Spory wybór wycieczek fakultatywnych, obiekt blisko centrum old market. Pokoje czyste i zadbane, w każdym klimatyzacja. Obsługa hotelowa miła. Polecam

Dziękujemy, kornel k

Drogi Kornelu K.!
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

Polecam ten hotel. Bardzo duży kompleks z basenami i aqua parkiem. Zdecydowanie dla rodzin z dziećmi. Smaczne jedzenie. Ciekawe animacje. Obsługa bardzo sympatyczna i starają się, nie są namolni. Fajna lokalizacja do wypadów na miasto i na wycieczki zewnętrzne. Dodatkowo można korzystać z infrastruktury drugiego hotelu obok. Czyste i zadbane pokoje, sprzątane codziennie. Przy recepcji jest stanowisko „Guest relation”, przy którym bardzo sympatyczna Polka, Karla, mieszkająca na co dzień w Egipcie udziela informacji. Zdecydowanie polecam ten hotel.

Dziękujemy, ania484

Droga Aniu!