Swietna sparwa, polecam zdecydowanie para i rodzina, wyglad hitelu oszalamiajacy, egipski palac, konkretny wybor rozrywek w samym hitelu. Co do jedzenua w hotelu nie trafil w moje gusta, ale klatwy faraona nie bylo. Zdecydowanie polecam zobaczyc Kair, tego nie da sie opisac to trzeba zobaczyc na wlasne oczy. Przestrzegam tez przed targami nie da sie przejsc bez zwrocenia uwagi sprzedajacych, zachecaja namawiaja, daja rabaty, sa bardzo natarczywi, ale da sie to przezyc. Ogolnie mowiac przygoda zycia. Jezeli tez chodzi o wybor to polecam ten hotel bo nie ma porownania z innymi. Polecam i pozdrawiam.

Dziękujemy, Aurelia D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Awad E, General Manager, Aqua Blu SharmOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Droga Aurelio D.!
Dziękujemy za poświęcenie czasu i oddanie swojej recenzji o Aqua Blu Sharm.
Twoja opinia jest bardzo znaczaca dla nas. Nasi pracownicy zrobia wszystko, co w ich mocy, aby uczynić twoj pobyt niezapomnianym. Chcielibyśmy, abyście tutaj czuli się jak w domu, aby nasz slogan powitalny: “Witamy w Aqua Blu”- zyczac udanego wypoczynku, stał się naprawdę prawdziwy.
Mamy nadzieję, że Wasza opinia będzie przydatna dla innych turystów przy wyborze odpowiedniego hotelu na spedzenie fantastycznych wakacji. Z wielka radoscia powitamy Was ponownie w Aqua Blu Sharm.
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

Duży hotel, sporo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Duży wybór basenów, kuchnia hotelowa z małym wyborem jedzenia. Spory wybór wycieczek fakultatywnych, obiekt blisko centrum old market. Pokoje czyste i zadbane, w każdym klimatyzacja. Obsługa hotelowa miła. Polecam

Dziękujemy, kornel k

Drogi Kornelu K.!
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

Polecam ten hotel. Bardzo duży kompleks z basenami i aqua parkiem. Zdecydowanie dla rodzin z dziećmi. Smaczne jedzenie. Ciekawe animacje. Obsługa bardzo sympatyczna i starają się, nie są namolni. Fajna lokalizacja do wypadów na miasto i na wycieczki zewnętrzne. Dodatkowo można korzystać z infrastruktury drugiego hotelu obok. Czyste i zadbane pokoje, sprzątane codziennie. Przy recepcji jest stanowisko „Guest relation”, przy którym bardzo sympatyczna Polka, Karla, mieszkająca na co dzień w Egipcie udziela informacji. Zdecydowanie polecam ten hotel.

Dziękujemy, ania484

Droga Aniu!
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

Serdecznie polecam. Bardzo dobre warunki na miejscu. Ogromna przestrzeń sprawia wrażenie, że w hotelu nie ma przepełnienia.Jedzenie bardzo fajne i rewelacyjny Park Wodny. Dobra obsługa i pokoje w hotelu w bardzo dobrym standardzie. Na miejscu możliwość zakupu atrakcyjnych wycieczek. W relacjach z miejscowymi pomoże obecność w hotelu przesympatycznej polki ;-)

Dziękujemy, Radex G

Drogi Radku G.!
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

To już moje kolejne cudownie spędzone wakacje w Hotelu Aqua Blu Resort w Sharm el Sheikh. Obiekt bardzo przestronny ogromny aquapark z różnego rodzaju zjeżdżalniami, basenami dla dorosłych i dla dzieci, na plus dużo wolnych leżaków również możliwość skorzystania z aquaparku w siostrzanym hotelu. Room serwis bez zarzutu codziennie wymieniane ręczniki oraz uzupełniana woda. Na terenie hotelu są trzy restauracje, jedzenie urozmaicone dużo świeżych owoców. Wszyscy bardzo pomocni począwszy od kelnerów, barmanów i osób pracujących w recepcji na szczególne uznanie zasługuje Pani Karla zawsze uśmiechnięta i bardzo życzliwa.
Z pewnością jeszcze tu wrócę.!

Dziękujemy, akozlosia

Droga Ago K.!