Duży hotel, sporo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Duży wybór basenów, kuchnia hotelowa z małym wyborem jedzenia. Spory wybór wycieczek fakultatywnych, obiekt blisko centrum old market. Pokoje czyste i zadbane, w każdym klimatyzacja. Obsługa hotelowa miła. Polecam

Dziękujemy, kornel k
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Awad E, General Manager, Aqua Blu SharmOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Drogi Kornelu K.!
Dziękujemy za poświęcenie czasu i oddanie swojej recenzji o Aqua Blu Sharm.
Twoja opinia jest bardzo znaczaca dla nas. Nasi pracownicy zrobia wszystko, co w ich mocy, aby uczynić twoj pobyt niezapomnianym. Chcielibyśmy, abyście tutaj czuli się jak w domu, aby nasz slogan powitalny: “Witamy w Aqua Blu”- zyczac udanego wypoczynku, stał się naprawdę prawdziwy.
Mamy nadzieję, że Wasza opinia będzie przydatna dla innych turystów przy wyborze odpowiedniego hotelu na spedzenie fantastycznych wakacji. Z wielka radoscia powitamy Was ponownie w Aqua Blu Sharm.
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

Polecam ten hotel. Bardzo duży kompleks z basenami i aqua parkiem. Zdecydowanie dla rodzin z dziećmi. Smaczne jedzenie. Ciekawe animacje. Obsługa bardzo sympatyczna i starają się, nie są namolni. Fajna lokalizacja do wypadów na miasto i na wycieczki zewnętrzne. Dodatkowo można korzystać z infrastruktury drugiego hotelu obok. Czyste i zadbane pokoje, sprzątane codziennie. Przy recepcji jest stanowisko „Guest relation”, przy którym bardzo sympatyczna Polka, Karla, mieszkająca na co dzień w Egipcie udziela informacji. Zdecydowanie polecam ten hotel.

Dziękujemy, ania484

Droga Aniu!
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

Serdecznie polecam. Bardzo dobre warunki na miejscu. Ogromna przestrzeń sprawia wrażenie, że w hotelu nie ma przepełnienia.Jedzenie bardzo fajne i rewelacyjny Park Wodny. Dobra obsługa i pokoje w hotelu w bardzo dobrym standardzie. Na miejscu możliwość zakupu atrakcyjnych wycieczek. W relacjach z miejscowymi pomoże obecność w hotelu przesympatycznej polki ;-)

Dziękujemy, Radex G

Drogi Radku G.!
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

To już moje kolejne cudownie spędzone wakacje w Hotelu Aqua Blu Resort w Sharm el Sheikh. Obiekt bardzo przestronny ogromny aquapark z różnego rodzaju zjeżdżalniami, basenami dla dorosłych i dla dzieci, na plus dużo wolnych leżaków również możliwość skorzystania z aquaparku w siostrzanym hotelu. Room serwis bez zarzutu codziennie wymieniane ręczniki oraz uzupełniana woda. Na terenie hotelu są trzy restauracje, jedzenie urozmaicone dużo świeżych owoców. Wszyscy bardzo pomocni począwszy od kelnerów, barmanów i osób pracujących w recepcji na szczególne uznanie zasługuje Pani Karla zawsze uśmiechnięta i bardzo życzliwa.
Z pewnością jeszcze tu wrócę.!

Dziękujemy, akozlosia

Droga Ago K.!
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

Bardzo polecam pobyt w hotelu AQUA BLU nie tylko dla rodzin z dziećmi. Pokoje są czyste codziennie sprzatane a obsluga zawsze usmiechnieta. Hotel posiada liczne zjezdzalnie oraz baseny przy których znajdują się bary. To jest moj drugi pobyt w tym hotelu a po powrocie juz rezerwuje kolejne wakacje za rok.

Dziękujemy, Paulina K

Droga Paulino K.!