To już moje kolejne cudownie spędzone wakacje w Hotelu Aqua Blu Resort w Sharm el Sheikh. Obiekt bardzo przestronny ogromny aquapark z różnego rodzaju zjeżdżalniami, basenami dla dorosłych i dla dzieci, na plus dużo wolnych leżaków również możliwość skorzystania z aquaparku w siostrzanym hotelu. Room serwis bez zarzutu codziennie wymieniane ręczniki oraz uzupełniana woda. Na terenie hotelu są trzy restauracje, jedzenie urozmaicone dużo świeżych owoców. Wszyscy bardzo pomocni począwszy od kelnerów, barmanów i osób pracujących w recepcji na szczególne uznanie zasługuje Pani Karla zawsze uśmiechnięta i bardzo życzliwa.
Z pewnością jeszcze tu wrócę.!

Dziękujemy, akozlosia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Awad E, General Manager, Aqua Blu SharmOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Droga Ago K.!
Dziękujemy za poświęcenie czasu i oddanie swojej recenzji o Aqua Blu Sharm.
Twoja opinia jest bardzo znaczaca dla nas. Nasi pracownicy zrobia wszystko, co w ich mocy, aby uczynić twoj pobyt niezapomnianym. Chcielibyśmy, abyście tutaj czuli się jak w domu, aby nasz slogan powitalny: “Witamy w Aqua Blu”- zyczac udanego wypoczynku, stał się naprawdę prawdziwy.
Mamy nadzieję, że Wasza opinia będzie przydatna dla innych turystów przy wyborze odpowiedniego hotelu na spedzenie fantastycznych wakacji. Z wielka radoscia powitamy Was ponownie w Aqua Blu Sharm.
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

Bardzo polecam pobyt w hotelu AQUA BLU nie tylko dla rodzin z dziećmi. Pokoje są czyste codziennie sprzatane a obsluga zawsze usmiechnieta. Hotel posiada liczne zjezdzalnie oraz baseny przy których znajdują się bary. To jest moj drugi pobyt w tym hotelu a po powrocie juz rezerwuje kolejne wakacje za rok.

Dziękujemy, Paulina K

Droga Paulino K.!
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

Hotel czysty, przyjazny osobom niepełnosprawnym. Pokój przestronny, funkcjonalny, dobrze działająca klimatyzacja, pełna dostępność wody mineralnej-mini barek. Hotel wyposażony w bardzo duża ilość restauracji, możliwość korzystania z siostrzanego hotelu. Jedzenie dla każdego coś dobrego się znajdzie. Serwis hotelowy na najwyższym poziomie. Duża ilość basenow o różnej głębokości, zjeżdżalnie o
różnym stopniu trudności. Niedaleko od hotelu znajduje się Old Market, z możliwością dokonania zakupów w stylu egipskim. Super kelnerzy i Karla :)))).

Dziękujemy, Halina77777

Droga Halino!
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

W Egipcie jestem po raz pierwszy i na pewno nie ostatni. Hotel rewelacyjny, mnóstwo atrakcji dla dzieci, jak również dla dorosłych, ekstremalne zjeżdżalnie, szaleństwo wodne. Obsługa przemiła, wiecznie uśmiechnięta i bardzo pomocna. Jedzenie pyszne, każdy znajdzie coś dla siebie, dzieci również. Piękne rafy koralowe i mnóstwo kolorowych rybek, coś pięknego. Pokoje czysciutkie, niczego nie brakowało. Animacje dla dzieci i występy dla dorosłych, codziennie coś innego. Gorąco polecam ten hotel.

Dziękujemy, Edyta34

Droga Edyto!
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

Pokój spory, duży wybór jedzenia dla każdego niejadka coś się znajdzie, obsługa hotelowa bardzo miła i pomocna, atrakcji dla dzieci dużo dwa bardzo duże aqua parki do dyspozycji, spędzony czas szybko płynie, plaża do dyspozycji jest fajna lecz troszkę daleko ale autobusy dowodzą, jeśli chodzi o bezpieczeństwo to czuliśmy się dobrze ale z nie wychodzilismy sami z hotelu. Mały minus za brak animacji po Polsku oraz za kapiąca w łazience wodę która za późno zglosilismy. Na terenie hotelu trochę za dużo pracowników którzy namwjaja na wycieczki itp. Lecz to ich praca i urok. Hotel polecamy.

Dziękujemy, Sylwester K

Drogi Sylwestrze!