Szarm el-Szejk
Zrecenzowano: 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jestesmy siodmy raz w Egipcie ten hotel jest jednym z fajniejszych wielezjezdzalni czyste baseny wiele miejsca nie brakuje lezakow duzy wybor atrakcji poza tym ze wifi slabo w pokojach działa polecam wieczory umilone wystepami w ciagu ciekawe dnia animacje

Dziękujemy, beatasQ6651IY
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Awad E, General Manager, Aqua Blu SharmOdpowiedź udzielona 13 września 2019

Droga Beato S.!
Dziękujemy za poświęcenie czasu i oddanie swojej recenzji o Aqua Blu Sharm.
Twoja opinia jest bardzo znaczaca dla nas. Nasi pracownicy zrobia wszystko, co w ich mocy, aby uczynić twoj pobyt niezapomnianym. Chcielibyśmy, abyście tutaj czuli się jak w domu, aby nasz slogan powitalny: “Witamy w Aqua Blu”- zyczac udanego wypoczynku, stał się naprawdę prawdziwy.
Mamy nadzieję, że Wasza opinia będzie przydatna dla innych turystów przy wyborze odpowiedniego hotelu na spedzenie fantastycznych wakacji. Z wielka radoscia powitamy Was ponownie w Aqua Blu Sharm.

Zrecenzowano: 13 września 2019

Dzień dobry wszystkim kto czyta. Nasz wypoczynek w hotelu był niesamowicie dobry. Na terenie hotelu jest duża ilość barów. Sprzątanie w pokoju jest niesamowite, u nas był pan który codziennie nam robił różne figurki z ręczników a my robiliśmy dla niego w zamian to samo i ta gra po prostu była niesamowita i za każdym razem kiedy wracaliśmy do pokoju to była miła niespodzianka. Nasz wypoczynek w hotelu był niesamowicie dobry. Aqua park jest niesamowitym miejscem do zabawy dla wszystkich grup wiekowych nam spodobały się wszystkie zjeżdżalnie Polecamy gorąco dla wszystkich fanów rozrywki wodnej. Pogoda wyśmienita dla wszystkich fanów wypalania!

Dziękujemy, Дима Д

Drogi Dima D.!

Zrecenzowano: 13 września 2019

Pogoda niezmiennie przepiękna. Uroki Morza Czerwonego nie do opisania! Przepiękne kolorowe rafy koralowe i bogactwo morskiej fauny. Wycieczka na nurkowanie i snorkeling - koniecznie! Również atrakcje na pustyni - quady i wielbłąd - serdecznie polecam.
Co do samego hotelu usługa przemiła, pomocna na każdym kroku. Jedzenie przepyszne, różnorodność mięs, przekąsek jest przeogromna. Desery spektakularne. Hotel w formie fantastycznego aquaparku z mnóstwem basenów, zjeżdżalni, a nawet możliwość bezpłatnego przejścia do sąsiedniego hotelu z kolejnym aquaparkiem. Korzystanie z tamtejszych barów i restauracji również bezpłatna w ramach all inclusive. Codzienny room service - wymiana ręczników, przyborów w łazience, butelek wody itd.
Każdego wieczoru imprezy tematyczne, w ciągu dnia również organizowane są różnego rodzaju gry i zabawy nad basenami.
Ogrom hotelu zachwyca, każdy znajdzie coś dla siebie.

Dziękujemy, Anna B

Droga Anno B.!

Zrecenzowano: 13 września 2019

Idealna upalna pogoda. Room Service codziennie. Ogromny aquapark z paroma ekstremalnymi atrakcjami. Bardzo przyjazna obsługa. Bardzo ciekawe wycieczki fakultatywne. Piękne rafy koralowe w morzu czerwonym zachęcają do nurkowania. Polecam również przejażdżkę quadami i jazdę na wielbladzie.

Dziękujemy, Andrzej K

Drogi Andrzeju K.!

Zrecenzowano: 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Urozmaicone jedzenie, pokój czysty, sprzątany codziennie, dostarczana regularnie woda butelkowana. Sprawna klimatyzacja, wymiana ręczników na życzenie. Wszelkie usterki naprawiane sprawnie i szybko. Obsługa jest miła i pomocna. Aqua Park jest potężny, każdy znajdzie coś dla siebie, wybór wodnych atrakcji jest ogromny, nie ma potrzeby chodzić na plażę. Duża oferta wycieczek fskultatywnych- polecam wycieczkę Barbados .

Dziękujemy, Wojciech P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Awad E, General Manager, Aqua Blu SharmOdpowiedź udzielona 12 września 2019

Drogi Wojciechu P.!