Szarm el-Szejk
Zrecenzowano: 13 września 2019

Pogoda niezmiennie przepiękna. Uroki Morza Czerwonego nie do opisania! Przepiękne kolorowe rafy koralowe i bogactwo morskiej fauny. Wycieczka na nurkowanie i snorkeling - koniecznie! Również atrakcje na pustyni - quady i wielbłąd - serdecznie polecam.
Co do samego hotelu usługa przemiła, pomocna na każdym kroku. Jedzenie przepyszne, różnorodność mięs, przekąsek jest przeogromna. Desery spektakularne. Hotel w formie fantastycznego aquaparku z mnóstwem basenów, zjeżdżalni, a nawet możliwość bezpłatnego przejścia do sąsiedniego hotelu z kolejnym aquaparkiem. Korzystanie z tamtejszych barów i restauracji również bezpłatna w ramach all inclusive. Codzienny room service - wymiana ręczników, przyborów w łazience, butelek wody itd.
Każdego wieczoru imprezy tematyczne, w ciągu dnia również organizowane są różnego rodzaju gry i zabawy nad basenami.
Ogrom hotelu zachwyca, każdy znajdzie coś dla siebie.

Dziękujemy, Anna B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Awad E, General Manager, Aqua Blu SharmOdpowiedź udzielona 13 września 2019

Droga Anno B.!
Dziękujemy za poświęcenie czasu i oddanie swojej recenzji o Aqua Blu Sharm.
Twoja opinia jest bardzo znaczaca dla nas. Nasi pracownicy zrobia wszystko, co w ich mocy, aby uczynić twoj pobyt niezapomnianym. Chcielibyśmy, abyście tutaj czuli się jak w domu, aby nasz slogan powitalny: “Witamy w Aqua Blu”- zyczac udanego wypoczynku, stał się naprawdę prawdziwy.
Mamy nadzieję, że Wasza opinia będzie przydatna dla innych turystów przy wyborze odpowiedniego hotelu na spedzenie fantastycznych wakacji. Z wielka radoscia powitamy Was ponownie w Aqua Blu Sharm.

Zrecenzowano: 13 września 2019

Idealna upalna pogoda. Room Service codziennie. Ogromny aquapark z paroma ekstremalnymi atrakcjami. Bardzo przyjazna obsługa. Bardzo ciekawe wycieczki fakultatywne. Piękne rafy koralowe w morzu czerwonym zachęcają do nurkowania. Polecam również przejażdżkę quadami i jazdę na wielbladzie.

Dziękujemy, Andrzej K

Drogi Andrzeju K.!

Zrecenzowano: 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Urozmaicone jedzenie, pokój czysty, sprzątany codziennie, dostarczana regularnie woda butelkowana. Sprawna klimatyzacja, wymiana ręczników na życzenie. Wszelkie usterki naprawiane sprawnie i szybko. Obsługa jest miła i pomocna. Aqua Park jest potężny, każdy znajdzie coś dla siebie, wybór wodnych atrakcji jest ogromny, nie ma potrzeby chodzić na plażę. Duża oferta wycieczek fskultatywnych- polecam wycieczkę Barbados .

Dziękujemy, Wojciech P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Awad E, General Manager, Aqua Blu SharmOdpowiedź udzielona 12 września 2019

Drogi Wojciechu P.!

Zrecenzowano: 12 września 2019

Polecam hotel Pokoje czyściutkie i dobrze wyposażone sprzątane codziennie Posilki różnorodne kazdy znajdzie coś dla siebie dobrego Czystosć nienaganna Bezpieczeństwo i w hotelu i poza nim zapewnione Hotel godny polecenia

Dziękujemy, Renata M

Droga Renato M.!

Zrecenzowano: 12 września 2019

Przepiękny teren hotelu cała infrastruktura wręcz bajkowa, zieleń, oświetlenie tworzą naprawdę świetny klimat. Pokój przestrzenny z balkonem, zadbany, czysty,codziennie sprzątany. Jedyny minus co do pokoju to słabe oświetlenie Wewnątrz.
Obsługa w hotelu według mnie bez zastrzeżeń, mili, pomocni, kelnerzy dbają o to aby drinki czy napoje cały czas były w naszym zasięgu. Jeśli chodzi o kuchnię, myślę że nikt nie wyjdzie z restauracji głodny jednak jeśli chodzi o wybór potraw mogłoby być trochę lepiej. Aquapark zarówno dla dzieci jak i dorosłych to istny raj. Każdy znajdzie coś dla siebie zwłaszcza, że jest możliwość korzystania z aquaparku w sąsiednim hotelu który robi naprawdę świetne wrażenie. W hotelu z pewnością możemy czuć się bezpiecznie, hotel z dwóch stron obstawiony w strażników dzięki czemu mamy pewność, że nikt z poza gości hotelowych nie wejdzie na teren.

Dziękujemy, AleksandraK199393

Droga Aleksandro K.!