Zrecenzowano: 13 września 2019

Idealna upalna pogoda. Room Service codziennie. Ogromny aquapark z paroma ekstremalnymi atrakcjami. Bardzo przyjazna obsługa. Bardzo ciekawe wycieczki fakultatywne. Piękne rafy koralowe w morzu czerwonym zachęcają do nurkowania. Polecam również przejażdżkę quadami i jazdę na wielbladzie.

Dziękujemy, Andrzej K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Awad E, General Manager, Aqua Blu SharmOdpowiedź udzielona 13 września 2019

Drogi Andrzeju K.!
Dziękujemy za poświęcenie czasu i oddanie swojej recenzji o Aqua Blu Sharm.
Twoja opinia jest bardzo znaczaca dla nas. Nasi pracownicy zrobia wszystko, co w ich mocy, aby uczynić twoj pobyt niezapomnianym. Chcielibyśmy, abyście tutaj czuli się jak w domu, aby nasz slogan powitalny: “Witamy w Aqua Blu”- zyczac udanego wypoczynku, stał się naprawdę prawdziwy.
Mamy nadzieję, że Wasza opinia będzie przydatna dla innych turystów przy wyborze odpowiedniego hotelu na spedzenie fantastycznych wakacji. Z wielka radoscia powitamy Was ponownie w Aqua Blu Sharm.

Zrecenzowano: 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Urozmaicone jedzenie, pokój czysty, sprzątany codziennie, dostarczana regularnie woda butelkowana. Sprawna klimatyzacja, wymiana ręczników na życzenie. Wszelkie usterki naprawiane sprawnie i szybko. Obsługa jest miła i pomocna. Aqua Park jest potężny, każdy znajdzie coś dla siebie, wybór wodnych atrakcji jest ogromny, nie ma potrzeby chodzić na plażę. Duża oferta wycieczek fskultatywnych- polecam wycieczkę Barbados .

Dziękujemy, Wojciech P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Awad E, General Manager, Aqua Blu SharmOdpowiedź udzielona 12 września 2019

Drogi Wojciechu P.!

Zrecenzowano: 12 września 2019

Polecam hotel Pokoje czyściutkie i dobrze wyposażone sprzątane codziennie Posilki różnorodne kazdy znajdzie coś dla siebie dobrego Czystosć nienaganna Bezpieczeństwo i w hotelu i poza nim zapewnione Hotel godny polecenia

Dziękujemy, Renata M

Droga Renato M.!

Zrecenzowano: 12 września 2019

Przepiękny teren hotelu cała infrastruktura wręcz bajkowa, zieleń, oświetlenie tworzą naprawdę świetny klimat. Pokój przestrzenny z balkonem, zadbany, czysty,codziennie sprzątany. Jedyny minus co do pokoju to słabe oświetlenie Wewnątrz.
Obsługa w hotelu według mnie bez zastrzeżeń, mili, pomocni, kelnerzy dbają o to aby drinki czy napoje cały czas były w naszym zasięgu. Jeśli chodzi o kuchnię, myślę że nikt nie wyjdzie z restauracji głodny jednak jeśli chodzi o wybór potraw mogłoby być trochę lepiej. Aquapark zarówno dla dzieci jak i dorosłych to istny raj. Każdy znajdzie coś dla siebie zwłaszcza, że jest możliwość korzystania z aquaparku w sąsiednim hotelu który robi naprawdę świetne wrażenie. W hotelu z pewnością możemy czuć się bezpiecznie, hotel z dwóch stron obstawiony w strażników dzięki czemu mamy pewność, że nikt z poza gości hotelowych nie wejdzie na teren.

Dziękujemy, AleksandraK199393

Droga Aleksandro K.!

Zrecenzowano: 12 września 2019

Plusy:

- Bardzo rozbudowany aqua park (możliwość korzystania z parku wodnego sąsiedniego hotelu), duża różnorodność zjeżdżalni,
- miła obsługa hotelowa, serdeczni ludzie potrafiący powiedzieć parę słów po polsku (chociaż czasami osoby namawiające na korzystanie z pewnych usług bywają zbyt nachalni),
- ogólnie bezpiecznie, oba wejścia do hotelu obstawione i dobrze strzeżone
- restauracje otwarte niemal 24/7, jedzenia nigdy nie brakuje (chociaż ogólnie rzecz ujmując mogłoby być lepiej jeśli chodzi o menu, bo bywało monotonnie),
- piękne widoki, morze, "góry", zadbane ogrody, dużo zieleni,

Minusy:
- gdybym nie był w innym egipskim hotelu w zeszłym roku to pewnie byłbym w pełni zadowolony z wyżywienia, jednak w porównaniu do zeszłorocznych wakacji muszę przyznać szczerze, że jednak w kwestii wyżywienia może być znacznie lepiej, chociaż nie jest źle,
- jeśli będziecie trzymać karty pokojowe w bezpośrednim kontakcie z telefonami to co i rusz będą nawalać i będzie trzeba latać na recepcję, żeby je ponownie namagnetyzowali,
- bojlery pokojowe chodzą oporowo głośno. Zleci dosłownie trochę wody i szumi przez parę minut. Po kąpieli pół godzinnej czy dłuższej hałas jest proporcjonalnie dłuższy. Wniosek: nie myć się tuż przed pójściem spać czy innymi aktywnościami wymagającymi ciszy i spokoju,

Dziękujemy, Krzysztof D

Drogi Krzysztofie D.!