Szarm el-Szejk
Zrecenzowano: 12 września 2019

Polecam hotel Pokoje czyściutkie i dobrze wyposażone sprzątane codziennie Posilki różnorodne kazdy znajdzie coś dla siebie dobrego Czystosć nienaganna Bezpieczeństwo i w hotelu i poza nim zapewnione Hotel godny polecenia

Dziękujemy, Renata M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Awad E, General Manager, Aqua Blu SharmOdpowiedź udzielona 12 września 2019

Droga Renato M.!
Dziękujemy za poświęcenie czasu i oddanie swojej recenzji o Aqua Blu Sharm.
Twoja opinia jest bardzo znaczaca dla nas. Nasi pracownicy zrobia wszystko, co w ich mocy, aby uczynić twoj pobyt niezapomnianym. Chcielibyśmy, abyście tutaj czuli się jak w domu, aby nasz slogan powitalny: “Witamy w Aqua Blu”- zyczac udanego wypoczynku, stał się naprawdę prawdziwy.
Mamy nadzieję, że Wasza opinia będzie przydatna dla innych turystów przy wyborze odpowiedniego hotelu na spedzenie fantastycznych wakacji. Z wielka radoscia powitamy Was ponownie w Aqua Blu Sharm.

Zrecenzowano: 12 września 2019

Przepiękny teren hotelu cała infrastruktura wręcz bajkowa, zieleń, oświetlenie tworzą naprawdę świetny klimat. Pokój przestrzenny z balkonem, zadbany, czysty,codziennie sprzątany. Jedyny minus co do pokoju to słabe oświetlenie Wewnątrz.
Obsługa w hotelu według mnie bez zastrzeżeń, mili, pomocni, kelnerzy dbają o to aby drinki czy napoje cały czas były w naszym zasięgu. Jeśli chodzi o kuchnię, myślę że nikt nie wyjdzie z restauracji głodny jednak jeśli chodzi o wybór potraw mogłoby być trochę lepiej. Aquapark zarówno dla dzieci jak i dorosłych to istny raj. Każdy znajdzie coś dla siebie zwłaszcza, że jest możliwość korzystania z aquaparku w sąsiednim hotelu który robi naprawdę świetne wrażenie. W hotelu z pewnością możemy czuć się bezpiecznie, hotel z dwóch stron obstawiony w strażników dzięki czemu mamy pewność, że nikt z poza gości hotelowych nie wejdzie na teren.

Dziękujemy, AleksandraK199393

Droga Aleksandro K.!

Zrecenzowano: 12 września 2019

Plusy:

- Bardzo rozbudowany aqua park (możliwość korzystania z parku wodnego sąsiedniego hotelu), duża różnorodność zjeżdżalni,
- miła obsługa hotelowa, serdeczni ludzie potrafiący powiedzieć parę słów po polsku (chociaż czasami osoby namawiające na korzystanie z pewnych usług bywają zbyt nachalni),
- ogólnie bezpiecznie, oba wejścia do hotelu obstawione i dobrze strzeżone
- restauracje otwarte niemal 24/7, jedzenia nigdy nie brakuje (chociaż ogólnie rzecz ujmując mogłoby być lepiej jeśli chodzi o menu, bo bywało monotonnie),
- piękne widoki, morze, "góry", zadbane ogrody, dużo zieleni,

Minusy:
- gdybym nie był w innym egipskim hotelu w zeszłym roku to pewnie byłbym w pełni zadowolony z wyżywienia, jednak w porównaniu do zeszłorocznych wakacji muszę przyznać szczerze, że jednak w kwestii wyżywienia może być znacznie lepiej, chociaż nie jest źle,
- jeśli będziecie trzymać karty pokojowe w bezpośrednim kontakcie z telefonami to co i rusz będą nawalać i będzie trzeba latać na recepcję, żeby je ponownie namagnetyzowali,
- bojlery pokojowe chodzą oporowo głośno. Zleci dosłownie trochę wody i szumi przez parę minut. Po kąpieli pół godzinnej czy dłuższej hałas jest proporcjonalnie dłuższy. Wniosek: nie myć się tuż przed pójściem spać czy innymi aktywnościami wymagającymi ciszy i spokoju,

Dziękujemy, Krzysztof D

Drogi Krzysztofie D.!

Zrecenzowano: 11 września 2019

Podobaja nam sie atrakcje wodne jak i sam hotel.Morze czerwone hest bardzo piekne, plaza hotelowa jest wygodna , piaszczysta z lagodnym wejsciem do morza. Pokoj bardzo ladny i czysty. Obsluga hotelowa jest bardzo przyjazna. Jedyny minus to egipskie jedzenie, zbyt monotonne.

Dziękujemy, Danuta Z

Droga Danuto Z.!

Zrecenzowano: 11 września 2019

Polecam hotel Aqua Blu,duże ładne pokoje z widokiem na basen i zamek ze zjeżdźalniami, dobrze klimatyzowane, sprzątane codziennie. Serwis sprzątający bez zastrzeżeń. Ogólnie obsługa hotelowa na wysokim poziomie bardzo pomocni i mili.
Fajne animacje dla najmłodszych jak i dla dorosłych.
Goście mogą korzystać ze wszystkich atrakcji sąsiedniego bardzo dużego aquaparku włącznie z barami.
Wyżywienie dobre 4 restauracje kilka barów, przez całą dobę można coś zjeść. Bardzo miła atmosfera, super zabawa dla wszystkich. Hotel i aqua park na naprawę wysokim poziomie. Bajkowa kraina, pięknie oświetlony
w nocy
Gorąco polecam.

Dziękujemy, Beata B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Awad E, General Manager, Aqua Blu SharmOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Droga Beato B.!