Plusy:

- Bardzo rozbudowany aqua park (możliwość korzystania z parku wodnego sąsiedniego hotelu), duża różnorodność zjeżdżalni,
- miła obsługa hotelowa, serdeczni ludzie potrafiący powiedzieć parę słów po polsku (chociaż czasami osoby namawiające na korzystanie z pewnych usług bywają zbyt nachalni),
- ogólnie bezpiecznie, oba wejścia do hotelu obstawione i dobrze strzeżone
- restauracje otwarte niemal 24/7, jedzenia nigdy nie brakuje (chociaż ogólnie rzecz ujmując mogłoby być lepiej jeśli chodzi o menu, bo bywało monotonnie),
- piękne widoki, morze, "góry", zadbane ogrody, dużo zieleni,

Minusy:
- gdybym nie był w innym egipskim hotelu w zeszłym roku to pewnie byłbym w pełni zadowolony z wyżywienia, jednak w porównaniu do zeszłorocznych wakacji muszę przyznać szczerze, że jednak w kwestii wyżywienia może być znacznie lepiej, chociaż nie jest źle,
- jeśli będziecie trzymać karty pokojowe w bezpośrednim kontakcie z telefonami to co i rusz będą nawalać i będzie trzeba latać na recepcję, żeby je ponownie namagnetyzowali,
- bojlery pokojowe chodzą oporowo głośno. Zleci dosłownie trochę wody i szumi przez parę minut. Po kąpieli pół godzinnej czy dłuższej hałas jest proporcjonalnie dłuższy. Wniosek: nie myć się tuż przed pójściem spać czy innymi aktywnościami wymagającymi ciszy i spokoju,

Dziękujemy, Krzysztof D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Awad E, General Manager, Aqua Blu SharmOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Drogi Krzysztofie D.!
Dziękujemy za poświęcenie czasu i oddanie swojej recenzji o Aqua Blu Sharm.
Twoja opinia jest bardzo znaczaca dla nas. Nasi pracownicy zrobia wszystko, co w ich mocy, aby uczynić twoj pobyt niezapomnianym. Chcielibyśmy, abyście tutaj czuli się jak w domu, aby nasz slogan powitalny: “Witamy w Aqua Blu”- zyczac udanego wypoczynku, stał się naprawdę prawdziwy.
Mamy nadzieję, że Wasza opinia będzie przydatna dla innych turystów przy wyborze odpowiedniego hotelu na spedzenie fantastycznych wakacji. Z wielka radoscia powitamy Was ponownie w Aqua Blu Sharm.
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

Podobaja nam sie atrakcje wodne jak i sam hotel.Morze czerwone hest bardzo piekne, plaza hotelowa jest wygodna , piaszczysta z lagodnym wejsciem do morza. Pokoj bardzo ladny i czysty. Obsluga hotelowa jest bardzo przyjazna. Jedyny minus to egipskie jedzenie, zbyt monotonne.

Dziękujemy, Danuta Z

Droga Danuto Z.!
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

Polecam hotel Aqua Blu,duże ładne pokoje z widokiem na basen i zamek ze zjeżdźalniami, dobrze klimatyzowane, sprzątane codziennie. Serwis sprzątający bez zastrzeżeń. Ogólnie obsługa hotelowa na wysokim poziomie bardzo pomocni i mili.
Fajne animacje dla najmłodszych jak i dla dorosłych.
Goście mogą korzystać ze wszystkich atrakcji sąsiedniego bardzo dużego aquaparku włącznie z barami.
Wyżywienie dobre 4 restauracje kilka barów, przez całą dobę można coś zjeść. Bardzo miła atmosfera, super zabawa dla wszystkich. Hotel i aqua park na naprawę wysokim poziomie. Bajkowa kraina, pięknie oświetlony
w nocy
Gorąco polecam.

Dziękujemy, Beata B

Droga Beato B.!
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

Świetny komfort, aquapark z wieloma atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Komfortowe klimatyzowane pokoje z bezpłatnym sejfem,co dzień sprzątane przez obsługę ze szczególną starannością. Obsługa niezwykle przyjazna.do dyspozycji liczne bary i restauracje czynne niemal całą dobę. Serdecznie polecam.

Dziękujemy, Jacek333777

Drogi Jacku!
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

Hotel godny polecenia.Pobyt z rodzina 2+2 dzieci (10 i 12)lat.Mnóstwo atrakcji wodnych,dodatkowo możliwość kozystania z sąsiedniego agua parku w ktorym każdy znajdzie cos dla siebie,olbrzymia ilosc zjezdzalni i animacji.. Obsluga hotelu na wysokim poziomie,zawsze mili i pomocni.Bardzo rozbudowane menu w restauracjach glównych jak i w barach przy basenach.Pokój hotelowy bardzo przestronny i czysty..regularnie sprzatany.Podziekowania dla obsługi za pokoj rodzinny-)(którego nie mieliśmy wykupionego)Polecam odwiedzić plaże na której można zobaczyć wiele pięknych okazów ryb,skorupiakow jak również piękna rafe..
Okolica piekna i bardzo bezpieczna.Mozna spokojnie pojechac do miasta,obejrzeć piekny Meczet a przy okazji zrobic zakupy-)
Serdecznie polecam odwiedziny w tym hotelu..mysle ze jeszcze tutaj wrocimy-)Stawiam ocene 5+

Dziękujemy, Kamila P

Droga Kamilo P.!