Szarm el-Szejk
Zrecenzowano: 11 września 2019

Podobaja nam sie atrakcje wodne jak i sam hotel.Morze czerwone hest bardzo piekne, plaza hotelowa jest wygodna , piaszczysta z lagodnym wejsciem do morza. Pokoj bardzo ladny i czysty. Obsluga hotelowa jest bardzo przyjazna. Jedyny minus to egipskie jedzenie, zbyt monotonne.

Dziękujemy, Danuta Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Awad E, General Manager, Aqua Blu SharmOdpowiedź udzielona 12 września 2019

Droga Danuto Z.!
Dziękujemy za poświęcenie czasu i oddanie swojej recenzji o Aqua Blu Sharm.
Twoja opinia jest bardzo znaczaca dla nas. Nasi pracownicy zrobia wszystko, co w ich mocy, aby uczynić twoj pobyt niezapomnianym. Chcielibyśmy, abyście tutaj czuli się jak w domu, aby nasz slogan powitalny: “Witamy w Aqua Blu”- zyczac udanego wypoczynku, stał się naprawdę prawdziwy.
Mamy nadzieję, że Wasza opinia będzie przydatna dla innych turystów przy wyborze odpowiedniego hotelu na spedzenie fantastycznych wakacji. Z wielka radoscia powitamy Was ponownie w Aqua Blu Sharm.

Zrecenzowano: 11 września 2019

Polecam hotel Aqua Blu,duże ładne pokoje z widokiem na basen i zamek ze zjeżdźalniami, dobrze klimatyzowane, sprzątane codziennie. Serwis sprzątający bez zastrzeżeń. Ogólnie obsługa hotelowa na wysokim poziomie bardzo pomocni i mili.
Fajne animacje dla najmłodszych jak i dla dorosłych.
Goście mogą korzystać ze wszystkich atrakcji sąsiedniego bardzo dużego aquaparku włącznie z barami.
Wyżywienie dobre 4 restauracje kilka barów, przez całą dobę można coś zjeść. Bardzo miła atmosfera, super zabawa dla wszystkich. Hotel i aqua park na naprawę wysokim poziomie. Bajkowa kraina, pięknie oświetlony
w nocy
Gorąco polecam.

Dziękujemy, Beata B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Awad E, General Manager, Aqua Blu SharmOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Droga Beato B.!

Zrecenzowano: 11 września 2019

Świetny komfort, aquapark z wieloma atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Komfortowe klimatyzowane pokoje z bezpłatnym sejfem,co dzień sprzątane przez obsługę ze szczególną starannością. Obsługa niezwykle przyjazna.do dyspozycji liczne bary i restauracje czynne niemal całą dobę. Serdecznie polecam.

Dziękujemy, Jacek333777

Drogi Jacku!

Zrecenzowano: 11 września 2019

Hotel godny polecenia.Pobyt z rodzina 2+2 dzieci (10 i 12)lat.Mnóstwo atrakcji wodnych,dodatkowo możliwość kozystania z sąsiedniego agua parku w ktorym każdy znajdzie cos dla siebie,olbrzymia ilosc zjezdzalni i animacji.. Obsluga hotelu na wysokim poziomie,zawsze mili i pomocni.Bardzo rozbudowane menu w restauracjach glównych jak i w barach przy basenach.Pokój hotelowy bardzo przestronny i czysty..regularnie sprzatany.Podziekowania dla obsługi za pokoj rodzinny-)(którego nie mieliśmy wykupionego)Polecam odwiedzić plaże na której można zobaczyć wiele pięknych okazów ryb,skorupiakow jak również piękna rafe..
Okolica piekna i bardzo bezpieczna.Mozna spokojnie pojechac do miasta,obejrzeć piekny Meczet a przy okazji zrobic zakupy-)
Serdecznie polecam odwiedziny w tym hotelu..mysle ze jeszcze tutaj wrocimy-)Stawiam ocene 5+

Dziękujemy, Kamila P

Droga Kamilo P.!

Zrecenzowano: 11 września 2019

Świetny aquapark z mnóstwem atrakcji wodnych dla wszystkich grup wiekowych. Dodatkowy plus za możliwość korzystania z sąsiedniego hotelu i jego aquaparku. Tutaj czeka cię moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń zjeżdżalnie wyzwalania mega adrenalinę. Obsługa hotelowa bardzo miła i w razie potrzeby pomocna. Kuchnia egipska różni się od naszej kuchni polskiej, aczkolwiek nie bedziesz tutaj chodził głodny mi w szczególności smakują przekonski np. pizza. Pokój jest komfortowy, przestronny, regularnie sprzątany przez miły serwis. Zarówno na terenie hotelu jak i poza jest bezpiecznie, niedaleko od hotelu znajduje się plaża na którą kursuje bezpłatny busik. Morze Czerwone posiada przepiękny lazurowy kolor oraz bogate rafy z mnóstwem kolorowych rybek. Polecam

Dziękujemy, Liwia26743

Droga Liwio!