Hotel godny polecenia.Pobyt z rodzina 2+2 dzieci (10 i 12)lat.Mnóstwo atrakcji wodnych,dodatkowo możliwość kozystania z sąsiedniego agua parku w ktorym każdy znajdzie cos dla siebie,olbrzymia ilosc zjezdzalni i animacji.. Obsluga hotelu na wysokim poziomie,zawsze mili i pomocni.Bardzo rozbudowane menu w restauracjach glównych jak i w barach przy basenach.Pokój hotelowy bardzo przestronny i czysty..regularnie sprzatany.Podziekowania dla obsługi za pokoj rodzinny-)(którego nie mieliśmy wykupionego)Polecam odwiedzić plaże na której można zobaczyć wiele pięknych okazów ryb,skorupiakow jak również piękna rafe..
Okolica piekna i bardzo bezpieczna.Mozna spokojnie pojechac do miasta,obejrzeć piekny Meczet a przy okazji zrobic zakupy-)
Serdecznie polecam odwiedziny w tym hotelu..mysle ze jeszcze tutaj wrocimy-)Stawiam ocene 5+

Dziękujemy, Kamila P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Awad E, General Manager, Aqua Blu SharmOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Droga Kamilo P.!
Dziękujemy za poświęcenie czasu i oddanie swojej recenzji o Aqua Blu Sharm.
Twoja opinia jest bardzo znaczaca dla nas. Nasi pracownicy zrobia wszystko, co w ich mocy, aby uczynić twoj pobyt niezapomnianym. Chcielibyśmy, abyście tutaj czuli się jak w domu, aby nasz slogan powitalny: “Witamy w Aqua Blu”- zyczac udanego wypoczynku, stał się naprawdę prawdziwy.
Mamy nadzieję, że Wasza opinia będzie przydatna dla innych turystów przy wyborze odpowiedniego hotelu na spedzenie fantastycznych wakacji. Z wielka radoscia powitamy Was ponownie w Aqua Blu Sharm.
Z powazaniem, Management Aqua Blu Sharm.

Świetny aquapark z mnóstwem atrakcji wodnych dla wszystkich grup wiekowych. Dodatkowy plus za możliwość korzystania z sąsiedniego hotelu i jego aquaparku. Tutaj czeka cię moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń zjeżdżalnie wyzwalania mega adrenalinę. Obsługa hotelowa bardzo miła i w razie potrzeby pomocna. Kuchnia egipska różni się od naszej kuchni polskiej, aczkolwiek nie bedziesz tutaj chodził głodny mi w szczególności smakują przekonski np. pizza. Pokój jest komfortowy, przestronny, regularnie sprzątany przez miły serwis. Zarówno na terenie hotelu jak i poza jest bezpiecznie, niedaleko od hotelu znajduje się plaża na którą kursuje bezpłatny busik. Morze Czerwone posiada przepiękny lazurowy kolor oraz bogate rafy z mnóstwem kolorowych rybek. Polecam

Dziękujemy, Liwia26743

Droga Liwio!

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel godny polecenia. Pobyt 2 tygodniowy z rodziną 2+2(10i12). Każdy pomocny i miły. Obsługa hotelowa oraz pracownicy w restauracjach, barach, recepcji na najwyższym poziomie. Eysoka kultura osobista. Przy basenach bezpiecznie, mili i pomocni ratownicy.Piękny, zadbany i czysty hotel. Pokój dla 4 osób bardzo przestronny. Bardzo ciekawa, przyjemna dla oka i niepowtarzalna architektura. Pełno atrakcji wodnych dla małych, większych i dorosłych. Ciekawy bajeczny wystrój wokół hotelu. Jedzenie dobre i dużo. Każdy znajdzie coś dla siebie. Animatorzy weseli i zabawni. Dzieci w tym wieku chętnie brały udział w zabawach. Hotel idealny dla rodzin z dziećmi lub osób co lubią zabawy wodne. Nie mam się czego przyczepić. Na pewno będę polecać go znajomym. Super spędzony czas.

Dziękujemy, Aga-rodzina
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Awad E, General Manager, Aqua Blu SharmOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Droga Aga.!

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel dla rodzin,fajne zjeżdżalnie, można korzystać z drugiego hotelu aqua park i snaków,barów .Pokoje spore,czyste miły pan sprzedający . 4 restauracje, dużo barów .Miła obsluga w barach.Lepsze animacje w hotelu Aqua Park niż Aqua Blu.Super party z pianą w basenie z falą. Polecamy.

Dziękujemy, Ala K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Awad E, General Manager, Aqua Blu SharmOdpowiedź udzielona 9 sierpnia 2019

Droga Alo K.!

Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Bardzo serdecznie polecam ten hotel dla rodzin z dziećmi każdy znajdzie coś dla siebie bo jest mnóstwo zjeżdżalni wodnych i basenów do tego każdy z ratownikiem nawet ten w którym kąpie się jedna osoba. Dodatkowo mozna korzystac z aqua parku w hotelu obok ktory dzieli ulica. Jedzenie bardzo dobre nawet Ci na diecie znajdą coś dla siebie. W restauracji dania opisane sa w jezyku polskim. Jedzenie można zjeść w czterech restauracjach plus bary przy basenach i zjezdzalniach. Ogólnie jemy 24 godziny na dobę. Obsługa bardzo miła zawsze służy pomocą. W recepcji przemiła polka Karla którą załatwi wszystko. Pokoje duże czyste sprzątane codziennie z butelkami wody mineralnej. Jedyny minus piękna plaża z windą że skarpy zamknięta remont ale obok 10 min od hotelu plaża dzika z rafa koralowa. Jeszcze raz gorąco polecam.

Dziękujemy, Magdalena B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Awad E, General Manager, Aqua Blu SharmOdpowiedź udzielona 6 sierpnia 2019

Droga Magdaleno B.!