Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel dla rodzin,fajne zjeżdżalnie, można korzystać z drugiego hotelu aqua park i snaków,barów .Pokoje spore,czyste miły pan sprzedający . 4 restauracje, dużo barów .Miła obsluga w barach.Lepsze animacje w hotelu Aqua Park niż Aqua Blu.Super party z pianą w basenie z falą. Polecamy.

Dziękujemy, Ala K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Awad E, General Manager, Aqua Blu SharmOdpowiedź udzielona 9 sierpnia 2019

Droga Alo K.!
Dziękujemy za poświęcenie czasu i oddanie swojej recenzji o Aqua Blu Sharm.
Twoja opinia jest bardzo znaczaca dla nas. Nasi pracownicy zrobia wszystko, co w ich mocy, aby uczynić twoj pobyt niezapomnianym. Chcielibyśmy, abyście tutaj czuli się jak w domu, aby nasz slogan powitalny: “Witamy w Aqua Blu”- zyczac udanego wypoczynku, stał się naprawdę prawdziwy.
Mamy nadzieję, że Wasza opinia będzie przydatna dla innych turystów przy wyborze odpowiedniego hotelu na spedzenie fantastycznych wakacji. Z wielka radoscia powitamy Was ponownie w Aqua Blu Sharm.

Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Bardzo serdecznie polecam ten hotel dla rodzin z dziećmi każdy znajdzie coś dla siebie bo jest mnóstwo zjeżdżalni wodnych i basenów do tego każdy z ratownikiem nawet ten w którym kąpie się jedna osoba. Dodatkowo mozna korzystac z aqua parku w hotelu obok ktory dzieli ulica. Jedzenie bardzo dobre nawet Ci na diecie znajdą coś dla siebie. W restauracji dania opisane sa w jezyku polskim. Jedzenie można zjeść w czterech restauracjach plus bary przy basenach i zjezdzalniach. Ogólnie jemy 24 godziny na dobę. Obsługa bardzo miła zawsze służy pomocą. W recepcji przemiła polka Karla którą załatwi wszystko. Pokoje duże czyste sprzątane codziennie z butelkami wody mineralnej. Jedyny minus piękna plaża z windą że skarpy zamknięta remont ale obok 10 min od hotelu plaża dzika z rafa koralowa. Jeszcze raz gorąco polecam.

Dziękujemy, Magdalena B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Awad E, General Manager, Aqua Blu SharmOdpowiedź udzielona 6 sierpnia 2019

Droga Magdaleno B.!

Zrecenzowano: 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pokój przestronny z balkonem , czysty , klima mega mocna ( przy temperaturach po wyżej 40°C na zewnątrz działała bez zarzutów ) Pokoje sprzątane codziennie z wymianą ręczników . Woda w butelkach do picia uzupełniana na bieżąco , codziennie dostarczana do pokoju. Cztery restauracje do wyboru od włoskiej do azjatyckiej . Każdy znajdzie coś dobrego . Dania mięsne w smakach europejski jaki lokalne przysmaki . Dla Vegan bogata oferta świeżych warzyw .
Bary z alko na całym terenie około 10 , zarówno klimatyzowane jak i na otwartej przestrzeni . Polecam klimatyzowany Sport Bar z mega wygodnymi kanapami a z zewnętrznych La Veranda.

Aqua Park z niezliczoną ilością zjeżdżalni z pontonami , kółkami do pływania lub bez . Dla odważnych jest wodny rolcoster , zjeżdżalnie- zapadnia i mega tornado . Oczywiście wszystkie wodne atrakcje podzielone na strefy wiekowe dla dzieci , młodzieży i dorosłych. Dla rodzin z małymi dziećmi oddzielne strefy z brodzikami . Baseny o różnych głębokościach dla tych co pływają jak i dla chcących się tylko ochłodzić.

Na każdym basenie jak i na wszystkich zjeżdżalnia wodnych jest obsługa orax ratownicy, dbający o bezpieczeństwo .
Mają na wszystkich oko.

Wieczorne imprezy dla dzieci i dorosłych . Co dziennie inne atrakcje umilające czas wypoczynku

Obsługa hotelowa bardzo miła i zawsze z uśmiechnięta. Jest na miejscu przy recepcji polka na imię ma Karla , zawsze pomoże , doradzi i załatwi sprawę tak żeby goście z Polski byli zadowoleni .

Dziękujemy, Tomasz O
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Awad E, General Manager, Aqua Blu SharmOdpowiedź udzielona 1 sierpnia 2019

Drogi Tomaszu O.!

Zrecenzowano: 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wyżywienie bardzo dobre, pokój bardzo ladny, klimatyzowany, super aqua park z wielona zjezdzalniami przystosowanymi dla dzieci w różnym wieku jak również dla doroslych, codziennie wiedzorne animacje dla dzieci i doroslych. Super pobyt i swietna zabawa. Polecam .

Dziękujemy, Monika O

Droga Moniko O.!

Zrecenzowano: 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny hotel, mnóstwo atrakcji dla całej rodziny. Nie sposób się nudzić. Pokoje czyste, posiłki urozmaicone. Mimo pełnego obłożenia nie ma problemu z leżakami przy basenach czy zjeżdżalniach. Niezwykle sympatyczna obsługa, od recepcji, poprzez bary i restauracje po ratowników. Mam nadzieję, że powrócimy jak dzieci trochę podrosna by móc korzystać ze wszystkich atrakcji aquaparku. Dodatkowym plusem jest możliwość korzystania z aquaparku w sasiednim hotelu.
Każdy znajdzie tu coś dla siebie, goraco polecam wszystkim!

Dziękujemy, Leszek C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Awad E, General Manager, Aqua Blu SharmOdpowiedź udzielona 31 lipca 2019

Drogi Leszku C.!