Zrecenzowano: 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety opinie 4.6/5 skusiły nas na pobyt w tym hotelu. Po przyjeździe okazało się ze nie otrzymamy posiłku bo obiad skończył się 1 h wcześniej. Z reszta nic straconego bo jedzenie w tym hotelu jest śmieciowe i bez smaku. Porcje mięsa nakładają sami, co by za dużo sobie ktoś nie nałożył. Naleśniki robią po 30 min i trzeba czekać w kolejce, inni się wpychają „po znajomosci”. Po raz pierwszy na wakacjach nie miałam co jeść! Pokoje tragiczne, jakieś owady w nocy gryzą, tak ze nie da się spać. W lobby jeszcze gorzej ! Do basenu wchodzą ludzie w ubraniach np jeansy i pasek. Woda jest nie chlorowana w dodatku. Bar serwuje wodę z alkoholem w szklankach po pół porcji. Co chwila domagaliśmy sie np papieru. Pan masażysta nachalny tak, ze nie obyło się bez kłótni. Kto w końcu na wakacjach nie chce w spokoju odpocząć tylko odmawiać co chwila natarczywym człowiekowi Na sam koniec okazało się ze brakuje nam pieniędzy...także tak, nie polecam!!!

Termin pobytu: kwiecień 2019
2  Dziękujemy, Aga K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Mahmoud E, Director of Sales, Coral Hills Resort Sharm El-SheikhOdpowiedź udzielona 4 maja 2019

Dear our valuable guest Aga,

we regret for being unable to having you happy during your stay with us. all of your comments have been taken seriously from the top management promising you that you will have a better stay with us if you repeated it again , hopefully. Also we offer you a free 3 nights at your next stay with us as a compensation from our side

Thank you

Mahmoud Ezz

Zrecenzowano: 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pokoje brudne, jedzenie okropne, kradli nam pieniądze z pokoju ,rzadko kiedy działał internet , obsługa wszystko robiła z łaską- spotkaliśmy tam 8 Polaków i każdy był załamany wiec nie wiem kto normalny daje pozytywne oceny ! Wyglada ładnie tylko na zdjęciu :(

Termin pobytu: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, moniura85

Dear our valuable guest,

we are impressed from such disappointing review of your stay as we could not make your stay the best . But promise you that we are going to investigate and consider all of these points seriously and offer you 3 nights free of charge during your next stay with us , if you decided to book with us again.

Top management

Mahmoud Ezz

Zrecenzowano: 12 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Pokoje bardzo zaniedbane, chodzą robale. Śniadania nie smaczne. Zero animacji. Do centrum 15 minut taksówką. Do old market 20 minut na piechotę. Piwo butelkowe straszne. Na plaże jeździ bus który był ciągle pełny. Nie polecam tego hotelu.

Termin pobytu: kwiecień 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Paulinalinka
Zrecenzowano: 18 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym hotelu, wszelkie niedociągnięcia i niedogodności rekompensuje cydowny klimat, przecudne widoki i wspaniały personel. Obsługa hotelu, animatorzy-wszyscy dbali o to by wakacje były udane. Wrócę tu

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Sylwia K
Zrecenzowano: 19 lipca 2018

Plusy:
- Hotel usytuowany w niezłej lokalizacji ( blisko do sklepów, busy hotelowe codziennie zawoziły gości na plaże, które były bardzo blisko)
- Warunki w hotelu przyzwoite: codziennie sprzątane pokoje, klimatyzacja śmigała
- Baseny i leżaki zadbane, czyste.

Minusy:
- niesmaczne jedzenie (codziennie to samo, w ogóle nie było wyboru dań, warzywa nieświeże, brak owoców)
- brak WIFI w pokoju, w lobby bardzo słaba sieć (to można podpiąć pod zaletę, jeśli ktoś chce całkiem odciąć się od świata. Jeśli jednak ktoś potrzebuje internetu do pracy, bo jest tam biznesowo, albo musi mieć sieć non stop - radze na lotniku kupić internet ).

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, madzik2018