Zrecenzowano: 2 września 2019

Swietny hotel, pokoje czyste, zadbane , codziennie sprzatane. Lokalizacja hotelu - super, ok 10 min pieszo do plazy, kilka minut taksowka do Nama Bay czy Old marketu. Co najwazniejsze nie ma walki o lezaki przy basenie jak i na plazy. Obsluga hotelu rowniez przemila, pomocna , usmiechnieta (pozdrawienia Hamdi i Ali ;) ) Jedzenie bardzo dobre, dosc spory wybor i mysle ze kazdy dla siebie cos znajdzie. W ciagu dnia nie ma mowy o nudzie a tym bardziej wieczorami, o co dbaja WSPANIALI animatorzy, pogodni, usmiechnieci z ktorymi mozna porozmawiac i pozartowac ( Masha, Nastia oraz Mido) . W Ciagu dnia prowadza przerozne atrakcje jak Dart, Wodny aerobic, Joga, Waterpolo itp, WIeczorem prowadza wspaniale pokazy gdzie angazuja w to ludzi i jest naprawde wesolo gdzie z tego miejsca chcialem im za wszystko podziekowac , jestescie naprawde wspaniali! :)
W 100% moge polecic ten hotel dla par, rodzin oraz znajomych i napewno jeszcze raz z checia bym tam wrocil! :) :)

Dziękujemy, Dawid P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Voyager65871815159, Manager, Shores Golden ResortOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Drogi Gościu,
Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za wybranie hotelu Shores Golden i poświęcenie czasu na napisanie recenzji.
Cieszymy się, że jesteś zadowolony z pokoju, jedzenia, animacji i pracy naszych pracowników.
Bardzo cieszymy się z opinii naszych gości na temat poziomu usług w hotelu.
Z przyjemnością powitamy Cię z powrotem w naszym hotelu i czekamy na Ciebie i Twoją rodzinę w najbliższej przyszłości.
Z szacunkiem

Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

To był niesamowity czas. Obiekt hotelu jest przepiękny, zadbany, codziennie pielęgnowany. W pokoju czysto, często mieliśmy zrobione na łóżku rozne figury z ręczników. Nie było opcji, żeby się tam nudzić, codziennie były organizowanie animacje np: aerobik w wodzie, piłka wodna, gra w rzutki, joga, animacje dla dzieci itp. Również były organizowane konkursy na miss hotelu lub mistera. A to wszystko dzięki najlepszemu teamowi czyli Nastii, Katji i Mido :) Za wami tęsknimy najbardziej, jesteście niesamowici :) Kelnerzy profesjonalnie podchodzili do nas, zawsze uśmiechnięci i pełni energii. Jedzenie bardzo dobre i różnorodne, a jeden z kucharzy robi najlepsze pancakes na świecie :D Jest to miejsce idealne przede wszystkim dla dzieci i rodzin. Chcielibyśmy kiedyś tam wrócić, do tego samego hotelu, aby spotkać te same wspaniałe osoby. Dziękujemy

1  Dziękujemy, Paula300797
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Voyager65871815159, Manager, Shores Golden ResortOdpowiedź udzielona 29 lipca 2019

Drogi Gościu,
Cieszymy się, że byłeś zadowolony z jedzenia, hotelu, animacji i pracy naszych pracowników.
Z przyjemnością poznajemy opinie naszych gości na temat poziomu usług w hotelu.
Z przyjemnością powitamy Cię w Shores Golden Hotel i cieszymy się na spotkanie z Tobą i Twoją rodziną w najbliższej przyszłości.
Z szacunkiem

Zrecenzowano: 10 czerwca 2019

Pierwszy pokój który dostaliśmy po przyjeździe był okropny . Brudna pościel ,podłoga ,lodówka w łazience pod prysznicem grzyb , niedomykające się drzwi wejściowe . Na drugi dzień interwencja u rezydenta i zamiana pokoju . Drugi pokój bez szału ale 100 razy lepszy od poprzedniego . Nawet pomimo tego że w łazience spadły nam metalowe panele z sufitu :-) . Jedzenie w miarę . Obsługa robiła co mogła . 500 m do plaży . Piękna rafa . W ofercie biura podróży był podgrzewany basen i kawiarnia w lobby - niestety nie było !! Animacje bardzo słabe . Drugi raz nie wybiorę tego hotelu .

Termin pobytu: listopad 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, szelka99
Zrecenzowano: 14 stycznia 2019

Bardzo udany urlop. Hotel super, obsługa super. Chciałabym podziękować Panu Gabrielu, rezydentowi hotelowym. Bardzo miły chłopak, który świetnie mówi po polsku. Bardzo pomocny.
Do morza jest blisko. 4 min na piechotę. Wszystko było naprawdę super.

Wskazówka dotycząca pokoi: widok z okna był wspaniały
Termin pobytu: styczeń 2019
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Polina M
Zrecenzowano: 21 listopada 2018

Szczerze polecam hotel Shores!Piękna pogoda! Zadbany, blisko plaży, pokoje czyste. Bardzo miła obsługa, rewelacyjni animatorzy m.in.: Katia, Fares, Salah. Pomocny i miły menadżer! Mr. Tamer. Animacje przez cały dzień (muzyka, aqua areobic) i wiele innych. Jedzenie nie jest różnorodne, ale bardzo dobre. Jeżeli szukasz dobrej zabawy i odpoczynku to tam! Kasia z ekipą

Termin pobytu: listopad 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi