Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

To był niesamowity czas. Obiekt hotelu jest przepiękny, zadbany, codziennie pielęgnowany. W pokoju czysto, często mieliśmy zrobione na łóżku rozne figury z ręczników. Nie było opcji, żeby się tam nudzić, codziennie były organizowanie animacje np: aerobik w wodzie, piłka wodna, gra w rzutki, joga, animacje dla dzieci itp. Również były organizowane konkursy na miss hotelu lub mistera. A to wszystko dzięki najlepszemu teamowi czyli Nastii, Katji i Mido :) Za wami tęsknimy najbardziej, jesteście niesamowici :) Kelnerzy profesjonalnie podchodzili do nas, zawsze uśmiechnięci i pełni energii. Jedzenie bardzo dobre i różnorodne, a jeden z kucharzy robi najlepsze pancakes na świecie :D Jest to miejsce idealne przede wszystkim dla dzieci i rodzin. Chcielibyśmy kiedyś tam wrócić, do tego samego hotelu, aby spotkać te same wspaniałe osoby. Dziękujemy

1  Dziękujemy, Paula300797
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Voyager65871815159, Manager, Shores Golden ResortOdpowiedź udzielona 29 lipca 2019

Drogi Gościu,
Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować za wybranie hotelu Shores Golden i poświęcenie czasu na napisanie recenzji.
Cieszymy się, że byłeś zadowolony z jedzenia, hotelu, animacji i pracy naszych pracowników.
Z przyjemnością poznajemy opinie naszych gości na temat poziomu usług w hotelu.
Z przyjemnością powitamy Cię w Shores Golden Hotel i cieszymy się na spotkanie z Tobą i Twoją rodziną w najbliższej przyszłości.
Z szacunkiem

Zrecenzowano: 10 czerwca 2019

Pierwszy pokój który dostaliśmy po przyjeździe był okropny . Brudna pościel ,podłoga ,lodówka w łazience pod prysznicem grzyb , niedomykające się drzwi wejściowe . Na drugi dzień interwencja u rezydenta i zamiana pokoju . Drugi pokój bez szału ale 100 razy lepszy od poprzedniego . Nawet pomimo tego że w łazience spadły nam metalowe panele z sufitu :-) . Jedzenie w miarę . Obsługa robiła co mogła . 500 m do plaży . Piękna rafa . W ofercie biura podróży był podgrzewany basen i kawiarnia w lobby - niestety nie było !! Animacje bardzo słabe . Drugi raz nie wybiorę tego hotelu .

Termin pobytu: listopad 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, szelka99
Zrecenzowano: 14 stycznia 2019

Bardzo udany urlop. Hotel super, obsługa super. Chciałabym podziękować Panu Gabrielu, rezydentowi hotelowym. Bardzo miły chłopak, który świetnie mówi po polsku. Bardzo pomocny.
Do morza jest blisko. 4 min na piechotę. Wszystko było naprawdę super.

Wskazówka dotycząca pokoi: widok z okna był wspaniały
Termin pobytu: styczeń 2019
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Polina M
Zrecenzowano: 21 listopada 2018

Szczerze polecam hotel Shores!Piękna pogoda! Zadbany, blisko plaży, pokoje czyste. Bardzo miła obsługa, rewelacyjni animatorzy m.in.: Katia, Fares, Salah. Pomocny i miły menadżer! Mr. Tamer. Animacje przez cały dzień (muzyka, aqua areobic) i wiele innych. Jedzenie nie jest różnorodne, ale bardzo dobre. Jeżeli szukasz dobrej zabawy i odpoczynku to tam! Kasia z ekipą

Termin pobytu: listopad 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, MagdaS1408
Zrecenzowano: 4 listopada 2018

Z pobytu w hotelu jestem zadowolona. Pojechałam poleniuchować i doładować akumulatory na zimę i to mi się udało. Pobyt w październiku pogoda piękna, nawet było bardzo gorąco. Pokoje hotelowe może nie z górnej półki ale w końcu w pokoju tylko śpimy. Czysto zwłaszcza po 2 dniach jak zmienił się pan od sprzątania. Dwa baseny czyste no i tłoku nie było. Plaża niedaleko też nie było problemu z leżakami a bar na plaży serwował przekąski. Jeśli ktoś marzy o szerokiej piaszczystej plaży to nie polecam ale za to piękne rafy i cudownie kolorowe ryby pływające przy nodze. Jedzenie dobre, może mało urozmaicone ale naprawdę głodny nikt nie powinien chodzić. Personel bardzo uprzejmy i pomocny. Animatorzy tacy sobie bywali w innych hotelach lepsi. Za to panowie od wydawania ręczników przy basenie ze zjeżdżalnią( tylko z tego korzystaliśmy) no i barmani wspaniali, mili, grzeczni i zawsze uśmiechnięci .Podziękowania dla rezydenta Gabriela za przydatne informacje. Duże dzięki za bardzo miły pobyt. Mam nadzieję że jeszcze kiedyś uda mi się odwiedzić to miejsce.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Stanisława M