Nigdy nie zrozumiem dlaczego pojawiają się negatywne opinie...
obsługa hotelu, kucharze, animatorzy wszyscy wspólnie stawają na głowie żeby te wakacje były wyjątkowe i dla mnie właśnie takie były.
Pyszne jedzenie i spokojnie jest możliwość przez cały tydzień jeść coś innego jednak są na tyle smaczne rzeczy, że chce się do nich wracać i nie zawsze wszystko jesteśmy w stanie spróbować...
Animatorzy-super! Jeśli ktoś chce spędzić aktywnie czas to z pewnością nie będzie się nudzić. Ciekawe animacje w trakcie dnia i ciekawe także wieczorem.
Pokój ładny z pięknym widokiem na morze(20 dolców do paszportu i gość na recepcji obiecał, że dostanę piękny pokój) Pokój codziennie starannie sprzątany i za darmo codziennie uzupełniane w lodówce soczki, woda i wafelki. Plaża niewielka mimo to we wrześniu każdy bez problemu znajdzie na niej dla siebie miejsce na leżaku. Rafa przy hotelu fenomenalna. W hotelu można zaopatrzyć się we wszystko ponieważ jest sporo sklepów. Można kupić kartę egipską Vodafone która umożliwia korzystanie z internetu gdzie tylko chcesz wiec nie trzeba się wkurzać na słabsze wifi z którego korzysta w jednym momencie pół hotelu...
Baseny i do poplywania i dla dzieci i do zabawy.
Wakacje były na prawdę udane i każdemu polecam ten hotel i całe Sharm El Sheikh!
PS. Zakupy(ciuchy, przyprawy, perfumy i inne) tylko w OLD MARKET- ceny biją na głowę inne miejsca.

1  Dziękujemy, Adam T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Faruk A, Manager, Shores Amphoras (Ex. Otium Amphoras)Odpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dear,Adam T, We would like to express our gratitude for the comments you made about your recent visit. They help us to understand how our guests experience their stay with us. It is always our goal to achieve maximum customer satisfaction and we are delighted to hear that your holiday at Shores Amphoras Resort was an enjoyable one. We continuously strive to deliver high standards and to ensure that all our guests leave with beautiful vacation memories.We look forward to welcoming you back again very soon! Kindest regards,

Nie czytałem opinii sam chciałem się przekonać i nie zawiodłem się jestem bardzo zadowolony z całości i nie widzę minusów tego hotelu.Animacje na wysokim poziomie bez nudy szczególnie pozdrawiam Masze Tata i Tito to ludzie stworzeni do tej pracy był i super dziękuję wszystko na 100% dziękuję za miły urlop.

Dziękujemy, 182maciekt

Dear,182maciekt,

Zrecenzowano: 3 września 2019

Hotel super, dla rodziny 2+3 dostaliśmy fajny, przestronny apartament z dwoma sypialniami i salonem połączonym z kuchnią. Jedynym mankamentem apartamentu były mrówki w obydwu łazienkach. Większość czasu spędzaliśmy na basenach przy Palm Barze i również muszę pochwalić tamtejszych barmanów; Mohameda Capitana i młodego Mohameda ;) naprawdę super obsługa :) Ratownicy Mahmoud i Sahim(?) również na medal - naprawdę są super ;) uprzyjemniali nam pobyt jak mogli. Śpiewający kelner, który zawsze miał dla nas stolik też zasługuje na pochwałę. Co do jedzenia to kompletnie nie moje smaki. Na plażę poszliśmy raz ale zdecydowanie wybraliśmy baseny. Szkoda tylko, że hotel nastawiony na Ukraińców/Rosjan, mimo dużej ilości osób z Polski animacje były typowo nastawione na ww. nacje. Podsumowując polecam hotel głównie ze względu na obsługę brak tłoku przy basenie oraz fajną atmosferę.

2  Dziękujemy, Kamila_Rad
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Faruk A, Manager, Shores Amphoras (Ex. Otium Amphoras)Odpowiedź udzielona 4 września 2019

Dear,Kamila_Rad!
Thank you for taking the time to share your feedback with us in regards to your recent stay at Shores Amphoras Resort. As we pride ourselves on delivering a memorable hotel experience during your travels, we have unfortunately fallen short of our goal during your recent stay. Please accept our sincere apology for any product or service issues you faced during your stay - Your feedback will be reviewed in detail with the team here in the resort and we will ensure the necessary corrective action is taken wherever possible. It was a great pleasure to have you here with us and I do hope we will have the opportunity to welcome you back again soon when we will spare no efforts to provide a stay that meets with both yours and our own expectations. Once again a sincere thank you for taking the time to share your kind constructive feedback this is very much appreciated.

Zrecenzowano: 2 września 2019

Obiekt jest mega rozłożysty! nie ukrywam, że obawiałam się tłumów przy basenie, na plaży - wszędzie :) mile zaskoczyło mnie rozłożenie kilku basenów, dzięki czemu wypoczynek był naprawdę wypoczynkiem, bez walki o miejsce i leżaki. Ogrom gości zauważalny był dopiero przy posiłkach, ale też nie aż tak, by miejsca człowiek nie mógł znależć :) w głębszej części restauracji przywitał nas kelner o niesamowitym poczuciu humoru, który dbał, byśmy zawsze rodzinnie mogli zjesc posiłek i stolik na nas zawsze czekał. Rezerwowaliśmy 2 pokoje 2 osobowe, ale dostaliśmy rodzinny, przestronny apartament z dwoma łazienkami, salonem, kuchnią i jadalnią oraz dwoma sypialniami - kazde pomieszczenie z dostępem do tarasiku, z widokiem bezpośrednio na basen, przy którym wypoczywaliśmy (Palm Bar - Pool Bar). od 21.08 obsługiwał nas Barman, który wpłynął na jakośc naszego wypoczynku :) Uśmiechnięty żartowniś z mega klasą! Zawsze dbał o to, by nic nam nie zabrakło - czasem zaskakiwał - po prostu podawał napoje nam na leżaki :))) Drugi As to Ratownik i spec od ręczników Mahmoud. Żarty, psikusy, wygłupy i rozmowy stały się naszą codziennością, a dzieciaki były zachwycone i oczywiście podkręcały atmosferę:) Tacy ludzie, jak Ci dwaj Panowie wpływają na jakośc pobytu i miłą, przyjacielską atmosferę do tego stopnia, że żegnając się z nimi - łezka w oku się zakręciła..Odpowiedni ludzie w odpowiednim miejscu!
Jedzenie w hotelu różnorodne..śniadań nie jadłam, chyba, że croissanta - reszta nie była dla mnie..kolacje - petarda!
Dostęp do morza kiepski niestety - dwie wyrwy w plaży z małym dojsciem i pomost przy którym można popływać z maską - ponoć cudownie tam pod wodą, ale jakoś tłumy mnie przeraziły..
Obiekt czysty, wszyscy uprzejmi.
Korzystaliśmy z masaży. Gorąco polecam! George i Fatma nas masowali w pokoju dla dwojga - super luźna atmosfera przy profesjonalnym masażu.
Jedynym mankamentem, który na dzień dobry doświadczylismy, to to, że dotarliśmy do hotelu przed 8.00 rano i musieliśmy czekac zmęczeni podróżą do 14.00. ok, poszliśmy na basen szukając w bagażach przed hotelem kąpielówek i całego osprzetowania..ale ręczników nie otrzymaliśmy, gdyż "nie byliśmy jeszcze zabukowani, bez opasek" :( dla mnie to lekkie przegięcie, tymbardziej, że były z nami w grupie małe dzieci, a my na materacach sotte czekaliśmy az obeschniemy.
Pomimo złego początku, pobyt uważam za mega udany :))

1  Dziękujemy, 1978ola

Dear,1978ola, We would like to express our gratitude for the comments you made about your recent visit. They help us to understand how our guests experience their stay with us. It is always our goal to achieve maximum customer satisfaction and we are delighted to hear that your holiday at Shores Amphoras Resort was an enjoyable one. We continuously strive to deliver high standards and to ensure that all our guests leave with beautiful vacation memories.

Zrecenzowano: 2 września 2019

Hotel fajny, mielismy wykupione dwa pokoje po dwie osoby (rodzice i dwoje nastolatków), a dostaliśmy apartament rodzinny...mega duży i komfortowy. Obsługa OK, a w szczególnosci Mohamed (captain, taki miał chyba stopień w hierarchi pracowników) barman przy basenie Palm Bar (inaczej zwanym Pool Bar). Przesympatyczny gość, pełen uroku, pomocny, z klasą. Poznalismy ich (barmanów) tam kilku, w różnych miejscach, ale ten bił wszystkich na głowę. W ogóle obsługa tego basenu z ratownikiem Mahmoud'em na czele (obsługiwał też ręczniki). Ten gośc znów cały czas pełen energii, cały czas podchodził zabawiał, zaczepiał, pomagał...no był wszedzie w ruchu, poprawiał ręczniki, przenosił leżaki, kawalarz, żartowniś. Z dziećmi miał mega kontakt, zabawiał, chlapał wodą...dzieci były nim zachwycone:)
Reasumując na plaży byłem dwa razy w ciagu 15 dni, reszta z nimi na basanie. Kazdy z poznanych Polaków, którzy tam docierali prędzej czy później zachwalali obsługę i żałowali, ze tak późno odkryli ten basen. Ze względu na nich pobyt oceniam bardzo wysoko... do reszty obsługi nie mam zastrzeżeń, ale byli po prostu uprzejmi, Ci dwaj byli zajebiści

Dziękujemy, Arkadiusz Ś

Dear,Arkadiusz Ś, We would like to express our gratitude for the comments you made about your recent visit. They help us to understand how our guests experience their stay with us. It is always our goal to achieve maximum customer satisfaction and we are delighted to hear that your holiday at Shores Amphoras Resort was an enjoyable one. We continuously strive to deliver high standards and to ensure that all our guests leave with beautiful vacation memories.