“Amazing place”
Farsha Café — recenzja

Farsha Café
Nr 17 wśród 357 Restauracje (Szarm el-Szejk)
Kuchnie: Egipska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje

Miejsce jak z Księgi o tysiącu i jednej nocy. Wspaniałe zapachy, gra świateł, świetnie dobrana muzyka, niespotykana obsługa, Jedyna taka szisza o wielu smakach, półlitrowedrinki, owoce morza. Całość umiejscowiona na klifie Morza Czerwonego, księżyc, stateczki i atmosfera. Amazing place.

Dziękujemy, adalbertusfox

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

każdy będac w Sharm powinien to zajrzeć... niepowtarzalna atmosfera ..klimat cudowny..tu trzeba być !!!

Dziękujemy, DayTrip369759
Zrecenzowano 26 czerwca 2019

Klimatycznie i smacznie, koniecznie trzeba odwiedzić będąc w okolicach - miejsce niesamowicie urządzone, z dobrymi drinkami i rewelacyjną muzyką. Polecam!

Dziękujemy, yazamann
Zrecenzowano 28 lutego 2019

Niesamowity klimat ! Siedzimy na poduszkach na ziemi, wokół nas są również inne osoby, przy wszystkich stolikach pali się shishę. Polecam

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, AgataP1310
Zrecenzowano 14 września 2018 z urządzeń przenośnych

Kiedy mój przyjaciel mnie zabrał i pokazał to piękne miejsce-zakochałam się.Jest takie cudowne.Pełno ludzi ale nikt sobie nie przeszkadza.Przepyszne jedzenie z pięknych widokiem☀️☕️

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, sylwia00259

Farsha Café — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Szarm el-Szejk, Synaj Południowy

Byłeś(-aś) w Farsha Café? Podziel się wrażeniami!