Zrecenzowano: 3 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Bylam w tym hotelu kilka lat temu, jeszcze przed urodzeniem dzieci ...bardzo nowoczesny ,jedzenie pyszne ,pokoje duze czyste ...Bardzo duzo rosjan ...Wspaniale animacje wieczorne .Nie wrocilabym tam za ta cene.

Termin pobytu: luty 2016
2  Dziękujemy, beataolczak78
Zrecenzowano: 28 stycznia 2016

Dużo Rosjan. Drinki rozwodnione z lokalnych alkoholi które są okropne. Jedzenie dobre i zróżnicowane, nie zatruliśmy się ani razu. Kompleks duży ale kursują po nim busy. Pokoje sprzątane codziennie i dobrze ale same meble stare.

Termin pobytu: wrzesień 2015
Dziękujemy, przemek84
Zrecenzowano: 23 października 2014 z urządzeń przenośnych

Jedzenie kiepskie, obłożenie hotelu 100%, 99% goście z Rosji, oprócz tego dużo rdzennych mieszkańców. W pokoju niedostępne czajnik i żelazko. Szklanę cieplej wody można zamówić przez room service. Obsługa dużo poniżej kiepskich standartów egipskich. W tej samej cenie w okolicy rezydowałem w znacznie lepszych hotelach. Jedynie położenie hotelu naprawdę wspaniałe.

Termin pobytu: październik 2014
1  Dziękujemy, Marek S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: samirrashwan2000, EAM, Concorde El Salam Hotel Sharm El Sheikh By Royal TulipOdpowiedź udzielona 11 listopada 2014

Dear Mr. Mark,

I would like to thank you for your recent visit to Concorde El Salam Hotel Sharm El Sheikh and for the time you took on sharing with us your comments. I am glad to know that you liked the hotel location. I would like to take a chance to inform you that there are different nationalities staying in the hotel including Russians, British, Ukrainians, Egyptians, Jordanians, Italians, Danish, etc. The kettle can be delivered to the room upon your request at extra charge and free of charge for the iron.
For the rooms standards they are described on the websites and all the Travel agencies are aware about them but we would be pleased to meet you during your stay to discuss your comments in more details. Upon your next booking you can contact our Guest Relations on guestrelation.sharm@concorde-eg.com in order to provide you with the required information about the hotel and the room you will book. Looking forward to welcoming you back soon.

Kind Regards,
Usama Alfred
Executive Assistant Manager

Zrecenzowano: 14 września 2014

Witam

Pojechałem do tego cuda wraz z biurem Wezyr holidays ( również je odradzam ) . Hotel położony blisko lotniska - samoloty nie są uciążliwe . Ale do samego hotelu :
1. Jedzenie - mieszkaliśmy w części sport ( miała to być część 4 gwiazdkowa ) jedzenie było tragiczne - praktycznie codziennie podobna papka - nic specjalnego . Zamawialiśmy do pokoju pizze co drugi dzień żeby coś w ogóle jeść .
2. Alkohole - lokalne alkohole to jest jakaś kpina - naprawdę bardzo ale to bardzo nie dobre whisky / gin , wina - byłem kilkukrotnie na opcji all inclusive i jeszcze takiego dzidostwa nie piłem .
3. Pokoje - w części sport jedynym plusem była naprawdę dobrze działająca klimatyzacja ale reszta pozostawiała wiele do życzenia . Mieliśmy cały czas problem z zamykaniem uszkodzonych drzwi szklanych - mieszkaliśmy na parterze .

4. Dostęp do morza - z tej części idzie się około 15 minut do plaży hotelowej . Bardzo ładna rafa dostępna na plazy . Odradzam wyjazd z dziećmi w szczególności małymi - hotel nie ma praktycznie dostępu bez rafy i dzieci mogą sie pokaleczyć . Na plaży jest dostępna firma oferująca nurkowanie (my na takowe przyjechaliśmy ) - nie skorzystaliśmy z tej hotelowej bo była 2 razy droższa odbazy którą wybraliśmy - odradzam - koleś w bazie mnie pytał kiedy ostatnio nurkowałem ja mówię że 14 dni temu w zakrzówku w Krakowie a on mi mówi , że mam 70 usd zapłacić za intro żeby zobaczył jak ja pływam komedia . Dosć irytujące zachowanie - mamy z kolegą AOWD + kilka dodatkowych certyfikatów .

5. Deptak | SOHO | - deptak dostępny dla kilku hoteli . Tam czasami jedliśmy - też dziadostwo ale lepsze niż w hotelu . Najlepsze było coś innego . W Soho jest DUTY FREE - można tam kupić alkohol w butelkach - lepszy Europejski . Dotarliśmy tam po 3 dniach pobytu i oszołom sprzedający w sklepie mówi do mnie abym okazał wizę - okazałem a on do mnie , że w Egipcie można tylko skorzystać z duty Free w pierwszych dwóch dniach pobytu ( czy to była prawda nie wiem ) . Mówię do niego , że chyba oszalał - a on na to : spokojnie dasz mi 10 USD ja ci sprzedam co chcesz - dostałem sząłu i mówię do paróweczki , że zaraz tu zrobie takie awanti , że wszyscy Rosjanie ci stad uciekną - i jak już zacząłem robić jazdę to mi szybciutko dał butelki i poprosił abym wyszedł . Paranoja .

W hotelu za USD można wszystko - kelner załatwi wszystko . Da whisky spod lady i załatwi inne ciekawe rzeczy .
Internet trzbea kupić bo ten co jest w lobby praktycznie nie działa .
Generalnie przestrzegam i odradzam .

Termin pobytu: wrzesień 2014
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Klausior
Zrecenzowano: 18 kwietnia 2010

Hotel godny uwagi.Obsluga fantastyczna,na najwyższym poziomie.Pokoje czyste,przestronne,przytulne.Jedzenie bardzo urozmaicone i smaczne.Hotel jest bardzo blisko lotniska ale generalnie to nie przeszkadza. Zaraz obok hotelu znajduje sie "deptak" są tam sklepy,kafejki,kino,apteka...Na terenie hotelu każdy znajdzie coś dla siebie.Osobiście jestem bardzo zadowolona z tego hotelu,spełnił on moje oczekiwania trudno jest się zatem czepiać czego kolwiek.Z czystym sumieniem polecam!!!! Na prawdę warto...

Termin pobytu: styczeń 2010
Dziękujemy, pusia