Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Hotel ok. Duży obszar hotelowy. Mała ilość pokoi co dla nas był ogromnym plusem. Ogromny aquapark. Dużo atrakcji. Pokoje ładne, czyste. Dodatkowo można korzystać ze wszystkich atrakcji hotelu Aquablue.

Dziękujemy, Michal K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: albaquaparkguest, Guest Relations Manager, Albatros Aqua Park SharmOdpowiedź udzielona 30 sierpnia 2019

Drogi Gościu,

Korzystając z okazji, dziękujemy za recenzję udostępnioną podczas ostatniego pobytu w Aqua Parku hotelu Albatros. Z przyjemnością zapoznamy się z Twoim komentarzem i cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania.

Dziękujemy za wybranie naszego ośrodka jako miejsca docelowego wakacji, mamy nadzieję powitać Państwa ponownie jako naszego gościa.

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Wakacje spędzone w sierpniu z naszą 8 letnia córką to strzał w dziesiątkę!!!;-) Obiekt imponuje swoim rozmiarem i wyglądem.Pokoje ładne,zadbane, sprzątane codziennie. Woda mineralna butelkowana, Pepsi, 7 up codziennie dostarczana do pokoju.Jedzenie w przeogromnych ilościach, różnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie w szczególności dzieciaki.Kelnerzy i personel uprzejmi uśmiechnięci, pomocni.Najlepsze zjeżdżalnie i aquapark jaki można sobie wyobrazić.Pełno ratowników, dzieci bezpieczne, mogą pływać bez ryzyka.Hotel posiada dostęp do siostrzanego hotelu Albatros Blu w którym można korzystać również z basenów, zjeżdżalni i stołówek. Wieczorem codziennie animacje i spektakle. Do miasteczka do Marketów
na zakupy taxi droga 5 min koszt 3-4 $. Miasteczko bezpieczne, wesołe.Polecam naprawdę warto. Super, bezpiecznie i przyjemnie

Dziękujemy, Klaudia J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: albaquaparkguest, Guest Relations Manager, Albatros Aqua Park SharmOdpowiedź udzielona 16 sierpnia 2019

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Warunki rewelacyjne, pokoj klimatyzowany ,miła obsługa. Polecam wyjazd z dziećmi jest dużo zjeżdżalni dzieci mają co robić. Jest bezpiecznie .Polecam wycieczki na pustynię i nurkowanie na rafie. Co noc występy artystyczne !!! :))

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokój 8160
Dziękujemy, Robert J

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Bardzo polecam hotel jesteśmy drugi raz wróciliśmy tu ponieważ jest sporo atrakcji wodnych mega dużo zjeżdżalni od koloru do wyboru dla małych i dużych zawsze znajdzie się coś dla wymagających ponieważ można korzystać z drugiego aqua parku z hotelu przynaleznego aqua blu oraz jego zaplecza kulinarnego
Pokoje bardzo ładne czyste jak cały hotel obsługa rewelacja .
Jeśli chodzi o posiłki jest bardzo duży wybór dla smakoszy pizza frytki dla najmłodszych ryby owoce morza i wiele innych długo by wymieniać

Jeśli chodzi o bezpieczenstwo również mogę polecić ponieważ byliśmy na wycieczkach fakultatywnych dzieci bardzo zadowolone .

Dziękujemy, Kinga C

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę bardzo fajny hotel.
Pogoda była fajna, pokój duży,czysty ,z klimatyzacją. Obsługa hotelowa bardzo miła, uśmiechnięta i zawsze pomocna.Aqpark jest świetnym miejscem do zabawy dla wszystkich grup wiekowych. Kuchnia smaczna każdy znajdzie coś dobrego dla siebie.

Dziękujemy, Катя К
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: albaquaparkguest, Guest Relations Manager, Albatros Aqua Park SharmOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019