Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Z czystym sumieniem mogę polecić hotel Faraana Reef Resort.Byliśmy tam wspólnie ze znajomymi w sumie 7 osób.Pobyt uważam za bardzo udany.To juz mój drugi raz w Egipcie i tym razem również się nie zawiodłam,
Obsługa hotelu bardzo miła choć nastawiona na napiwki.Pokoje duże,czyste, klimatyzowane,codziennie sprzątane.Łazienki również bardzo ok.
Stołówka duża,klimatyzowana,czysta.
Jesli chodzi o baseny to są dwa malutkie typu oczka wodne,i dwa duże gdzie są bary wodne.Drinki robione od serca,tzn bardzo mocne.W sumie najmniej punktów dostają posiłki.Jedzenie było słabe,często mało ciepłe,monotematyczne,ale każdy coś dla siebie znajdzie,ja bynajmniej głodna nie byłam...ciasta w smaku na jedno kopyto,bardzo mały wybór świeżych owoców.
Za to wszystkie te niedogodności rekompensuje piekna panorama z hotelu na morze,jest cudowna,tak samo rafa koralowa przy plaży godna uwagi.Konieczne buty do wody.Ogólnie jestem bardzo zadowolona z pobytu tam,szczerze polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje zaczynajace się od numeru 290 sa nowocześniejsze
Dziękujemy, Ewa M
Zrecenzowano: 23 maja 2019

Hotel nie jest według mnie 4*, bardziej 3*. Obsługa bardzo sympatyczna, jednak bardzo nalega na napiwki - w niektórych sytuacjach za bardzo. Pokój czysty, łazienka wyglądała nieźle, była czysta. Pokój był duży, w szafie mało wieszaków (około 5), ale dla nas wystarczająco. Na balkonie możliwość rozwieszenia mokrych ręczników. W pokoju stary telewizor (nie używaliśmy), dużo luster, duża szafa w przedpokoju, kilka szafek i mała lodówka.
Baseny były super - basen z falami był płytszy, fale działały mniej więcej w godzinach 11-17 lub krócej. Coral pool jest dużo głębszy (180 cm - 260 cm), ma wydzielony fragment o głębokości 80 cm. Nad basenem jest jacuzzi. Przy obu basenach bar z drinkami, wodą, colą, herbatą. Z przekąsek przy barze są tylko jakieś ciastka ze śniadania. Nie byłam na relax poolu - było tam kilka leżaków.
Plaża fajna, bar na plaży z napojami i alkoholami. Na plaży był Pan, który znajdował dla gości leżaki co było super :). Łagodne zejście do morza, nawet na pieszo można było zobaczyć fajne ryby. Z tej plaży nie było dostępu do pomostu.
Posiłki dość monotonne, na śniadania praktycznie zawsze to samo. Brak ciepłych przekąsek między posiłkami to dla mnie spory minus. Grill restaurant bardzo fajnie, można rezerwować na lunch dnia poprzedniego o 19. Nie ma limitu wizyt na pobyt :). Trzeba uważać na kruki, które polują na jedzenie z samotnie pozostawionych talerzy. Świetny widok i blisko na plażę.

Wskazówka dotycząca pokoi: There are animations in a theathre, so if you have a room next to it, it might be loud in the evening.
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Uncroffy
Zrecenzowano: 30 października 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel z zewnątrz jest fajny ale jak weszliśmy do środka to trochę się zdziwiłem pokoje kiepskie pełno mrówek w łazience sófit w łazience koszmar jedzenie mało i większość bez smaku no i wszystko zimne jedynie zupy ciepłe jedyny duży plus to rafa i plaża na 10 animacja trochę słaba ale było spoko

Termin pobytu: październik 2018
2  Dziękujemy, Companion22593737315
Zrecenzowano: 5 października 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel fajny cały czas jeszcze trwa remont ale juz w takich miejscach że nie jest to uciążliwe bardzo fajne baseny w których pozwalają się kąpać po zachodzie słońca rafa cudo jedzenie typowe dla egiptu tylko mało warzyw i owoców obsługa pomocna i uprzema

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Małgorzata G
Zrecenzowano: 27 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wszystko jak najbardziej super. Super jedzenie tak samo jak i obsługa. Niedaleko na plażę. Na plaży super animacje dla dzieci jak i dorosłych. Świetne baseny,czyste,duże.i najfajniejsze jest to ze sa połączone razem z barem i można w basenie pic drinki. Polecam bardzo serdecznie

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, MagdaG1658