Safaga
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Hotel nie spełnia standardów na 5 gwiazdek !!!
Do hotelu przyjechaliśmy około godziny 22 dwie osoby dorosłe plus 13 letnie dziecko. W pokoju były dwa pojedyncze łózka. Na dostarczenie nam dodatkowego łózka dla 13 letniego dziecka czekaliśmy do 2 w nocy....bo nie widzieli w rezerwacji 3 osób !!! O ręczniki dla trzeciej osoby musieliśmy się dopominać 3 razy. Brak wody mineralnej w pokoju. Klimatyzacja nie działa, można się pokoju ugotować. Po uruchomieniu klimatyzacji śmierdzi jak z kanalizacji... Pokoje wymagają remontu i generalnego odświeżenia.
Rezerwowaliśmy pokoje SUPERIOR SEA VIEW WITH JACUZZI. Stan jacuzzi był opłakany. Bardzo brudna wanna, urwany kran a z kranu płynie błoto. Dookoła jacuzzi potłuczone kafelki a w wannie pełno liści.... Żenada !!!
Po złożeniu reklamacji - otrzymaliśmy informacje od rezydenta, że on o wszystkim wie, bo sprzedaje ten hotel od 10 lat...
Jedzenie monotonne i słaby wybór. Brak owoców.
Ten hotel na niemieckich stronach sprzedawany jest jako hotel 3 gwiazdkowy. Na więcej na pewno nie zasługuje !!! Nie polecam.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, naja27
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: imperialshams, Front Office Manager, Imperial Shams Abu SomaOdpowiedź udzielona 18 sierpnia 2019

Drogi Gościu
Chcielibyśmy skorzystać z okazji, aby podziękować za wybranie Imperial Shams Abu Soma na wakacje.
Głęboko żałujemy, że nasza usługa nie obiecała Ci, jesteśmy poważni i wykorzystujemy ją do dalszego ulepszania naszych usług.
Mamy szczerą nadzieję, że pozytywne doświadczenia zostały przejęte i wrócisz do nas, aby uzyskać wgląd w rozwój naszej placówki.
Z poważaniem
Kierownictwo hotelu i zespół

Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Wakacje rodzinne w tym hotelu to przyjemność. Pokój był czysty i sprzątany codziennie. Hotel wygląda lepiej na żywo niż na zdjęciach. Jedzenie trochę monotonne, ale dobre ,kelnerzy starają się jak mogą ,aby każdy wczasowicz był zadowolony. W barach mały napiwek robi swoje. Plaża i leżaki z parasolami nadrabiają mało miejsc przy basenie. Jedyne do czego można się doczepić to Niemcy(brak wychowania i kultury) .Pani rezydentka była chyba na wakacjach, a nie w pracy.

1  Dziękujemy, Roving724480
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: imperialshams, Front Office Manager, Imperial Shams Abu SomaOdpowiedź udzielona 28 lipca 2019

Dear guest

Many thanks for choosing Imperial Shams resort for your recent stay, your kind review is highly appreciated , We are pleased that you have enjoyed your stay with us.
Hotel team would be happy to welcome you as our guest and looking forward to see you soon .
Thanks and best regards
Hotel management

Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel ma tak 3*+, jedzenie smaczne niczego nie brakowało, tylko płodów morza + dwe smaczne restauracje ala carte.
Pokoje starsze no czyste.
Jeden basen mógł być podgrzewany bo woda byla bardzo zimną i nie dało sie kąpać.
Basen w srodku spa nie działał :-( dwa dni bylo zimno i nie bylo co dzialac.
Plaża bardzo fajna, ladna i male częsty rafy koralowej tez ok.
Bardzo mi przeszkadzało ze w srodku była możliwość palić, w bare w srodku hotela i smierdzelo tam.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Denisa R
Zrecenzowano: 24 marca 2019

Byliśmy w hotelu w marcu 2019. Hotel bardzo fajny, dobre jedzenie i super obsługa. Napoje lane z butelek. Bezpośrednio przy plaży z rafą koralową. Animatorzy - fajni ludzie z poczuciem humoru. Serdecznie pozdrawiamy Sou, Achrafa i resztę ekipy :)

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, magda1106
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Adventure16223345732, Front Office Manager, Imperial Shams Abu SomaOdpowiedź udzielona 1 kwietnia 2019

Drogi Gościu
Serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi doświadczeniami w ośrodku Imperial Shams Abu Soma. Twoja wysoka ocena będzie miała wpływ na dalsze przekroczenie oczekiwań co do następnego pobytu. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję ponownie służyć wam w najbliższej przyszłości.
Dziękuję i pozdrawiam
Zarząd hotelu

Zrecenzowano: 24 października 2018

Do Egiptu udaliśmy się w pierwszej połowie października (4-11.10.2018) z biura podróży TUI.
Hotel zgodny z opisem. Lokalizacja bezpośrednio nad samym morzem.
Otrzymaliśmy pokój z pięknym widokiem- na morze, plaże oraz basen.
Opcja all inclusive niemożliwa dla wykorzystania. Trzy główne posiłki, oprócz tego dwa razy w ciągu dnia lody i przekąski oraz całodobowy bar w lobby. Poza barem w lobby, w dzień nad basenem znajdował się beach bar.
Wieczorem oraz rano animację, zarówno dla dzieci i dorosłych.
Obsługa bardzo miła i pomocna, praktycznie wszyscy mówiący po angielsku.

Wskazówka dotycząca pokoi: Na ostatnim (5. piętrze) słychać wiejący wieczorami i nocami wiatr.
Termin pobytu: październik 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, blazejgrzelka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Adventure16223345732, Front Office Manager, Imperial Shams Abu SomaOdpowiedź udzielona 25 lutego 2019

drogi nasz gościu
Dziękujemy za ocenę i rekomendację naszego domu. Jesteśmy szczególnie zadowoleni, że możesz cieszyć się pobytem u nas. Czekamy na Ciebie jako naszego gościa ponownie.
Z poważaniem,
Zarządzanie hotelem