Makadi Bay
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Hotel widać ze nie nowy, pokoje przestronne... jedzenie urozmaicone poza śniadaniami... reszta na plus : animatorzy, rafa, serwis plażowy, plaża da się przejść po piasku bez obuwia, generalnie było bardzo dobrze szkoda ze tylko 7 dni....

1  Dziękujemy, Leszekkkk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Prima-manager, Guest Relations Manager, Prima Life MakadiOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dear Leszek,

Thank you that you have chosen Prima Life Makadi for your holidays and took the time to share your impressions with other future guests.

We are delighted to hear that the Prima Life Makadi Hotel with all the provided facilities and services was able to fulfill your expectations and that you spent a relaxing time with us.

We do hope that we will have the chance to welcome you again at the Prima Life Makadi Hotel for another most memorable stay.

Sincerely,

the Hotel Management

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Byliśmy z mężem kolejny już raz w Makadi i ten hotel wspominamy najpiękniej. Warunki w pokojach i na plaży wspaniałe. Jedzenie bardzo urozmaicone oraz smaczne. Obsługa jest przemiła, uśmiechnięta i pomocna. Całymi godzinami można podziwiać rafę i rybki. Zieleń to również atut w tym hotelu. W hotelu prowadzone są fantastyczne animacje, bardzo energiczni ludzie! Serdecznie dziękujemy Zizo i Sasha za aqua jym i darts! Alinkie dziękujemy za piękny głos i za polskie piosenki . Dobry hotel na odpoczynek dla par i rodzin.

Dziękujemy, martyna110794

Dear Martyna,

Sincerely,

the Hotel Management

Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To był mój pierwszy i ostatni pobyt w Egipcie. Byłam już w niejednym kraju arabskim. Ogólne wrażenie to szalu nie ma. Bardzo zadbana zieleń. Z czystością slabo. W lobby niezbyt czysto. Mistrzostwem były plastikowe szklanki wielorazowego uzytku często nawet nie myte. Zdarzało się że goście otrzymywali napoje w nie umytych plastikowych szklankach. Z czystością na stołówce też słabo. Pokój który mieliśmy był nawet ok. Sprzatany codzienne. Bardzo ładna plaża. Nie ma problemu z lezakami. Czyste ręczniki. Napoje alkoholowe przypominające benzynę lotniczą.

Dziękujemy, mmyszka618
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Mimo wielu obaw, jakie mieliśmy przed wyjazdem do Egiptu zdecydowaliśmy się właśnie na Prima Life. Bazowaliśmy na opiniach z tripadvisor i... nie zawiedliśmy się! Hotel może nie jest super nowoczesny, ale dobrze wyposażony, czysty, pokoje sprzątane codziennie, a teraz resortu robi ogromne wrażenie - dużo zieleni, wszystko pięknie przystrzyżone, zadbane, mnóstwo osób dba o porządek oraz wygląd ogrodu. teren hotelu jest rozległy, my mieliśmy pokój przy plaży. Plaża czyściutka, dużo leżaków, nie ma problemu, aby zająć miejsce. Na plaży bar z napojami, popcornem, a z drugiej strony także drugi z napojami i przekąskami (od 13 do 16 pizza, hot dogi, hamburgery itp). Rafa koralowa zrobiła na nas ogromne wrażenie (pewnie dlatego, że to pierwsza, jaką w życiu widzieliśmy), jednak widać dużo zniszczeń, bardziej zadbana jest poza bojami. Na plaży jest również sklep z akcesoriami do pływania, jest też"biuro podróży", które organizuje rejsy, nurkowanie itp. Na plaży animatorzy zachęcają do brania udziału w zajęciach, jednak nie są natarczywi. Baseny czyste, przestronne, plusem ogromnym jest bar "w wodzie" oraz kolejny bar przy basenach z przekąskami. Tam również leżaków nie brakuje. Animacje bardzo urozmaicone - siatkówka, dart, aquagym, streching, joga, a wieczorami ciekawe występy. Jeśli chodzi o jedzenie to przy pobycie tygodniowym jest ok, później podejrzewam, że może sie znudzić.Ogólnie hotel oceniamy bardzo dobrze i serdecznie polecamy spędzić tam urlop:)

Dziękujemy, Magdalena S
Zrecenzowano: 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W hotelu spędziliśmy tydzień. Hotel napewno nie zasługuje na 5 gwiazdek nawet tych Egpiskich. Napewno wymaga gruntownego remontu. Z plusów obiady i kolacje w formie bufetu były uromaicane śniadania niestety dziennie takie same. Jajecznica to praktycznie wodnista maź a po omlety trzeba było czekać ok 10 minut, a to jedyne co mi tam smakowało na śniadania bo szynki i sery paskudne. Pokoje w których i tak przecież się nie siedzi tylko śpi ujdą dziennie sprzątane, ręczniki świeże. Największym minusem jest to że z hotelu kompletnie nigdzie nie da się ruszyć! Byłem już w Sharm El Sheik i tam przynajmniej można wyjść na jakieś zakupy wieczorem do restauracji cokolwiek tutaj napewno nie ma takiej możliwości. Plaża spoko z 2 barami dają popcorn ale leżaki brudne to samo tyczy się basenu. Zresztą większość leżaków na basenie zepsuta. W hotelu bardzo dużo Arabów i ich żon! Ich dzieciom wszystko wolno, zwracałem uwage menadżerowi że małe ciapte dzieci niech zobaczy chodzą wszystko macają w restauracji albo nakładają łapami na talerze robią 2 kółka wokół sali i dokładają spowrotem.. Chore! Menadżer tylko powiedział że co on ma tym rodzicom powiedzieć nie chce mieć problemów! Hotel średnio wypada na tle innych hoteli w Egipcie, obok napewno były lepsze bo spacerowalem ze względu na nudę w hotelu. Ogólnie hotel dla niewymagających.

Dziękujemy, Kamil S