Makadi Bay

Pierwszy raz byłam w 2012 roku , przyjechałam bardzo zadowolona. Dlatego też postanowiliśmy z mężem pojechać tam po raz drugi. No i trochę rozczarowanie niestety. Dużo turystów arabskich, którzy są bardzo głośni, a w takich warunkach nie da się odpoczywać. Wieczorami w lobby barze turyści niemieccy również nie potrafili się zachować kulturalnie. To tyle na minus , reszta ok.

Wskazówka dotycząca pokoi: Mieliśmy pokój 38207 duży , przestronny. Fajny balkon i widok z balkonu na fontannę. Z rana i wieczorami cichutko i spokój. Polecam
Dziękujemy, IwoG1971
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: royalmakadi, General Manager, SUNRISE Royal Makadi Aqua Resort -Select-Odpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dear Guest,

Thank you for taking the time to share your impressions about SUNRISE Royal Makadi Resort.
We are happy that you enjoyed your vacation.
We are looking forward to see you again.

With sunny regards
Hotel Management

Hotel, ulokowany w bardzo spokojnej części.
Bardzo dobrze zorganizowana obsługa, masa atrakcji.
Mimo, że hotel ma swoje lata to bardzo dobrze utrzymany, sprzątany i remontowany.
Bardzo dobre restauracje i jedzenie, obsługa super miła i pomocna.
Polecam dla rodzin z dziećmi.

Dziękujemy, Excursion30341588200

Szanowni Goście,

Zespół Sunrise Royal Makadi dziękuje bardzo za wspaniałe komplementy. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy spełnić Państwa oczekiwania i jesteśmy dumni z Waszej opini!

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Was w Sunrise Royal Makadi wkrótce. To będzie nasz zaszczyt powitać Państwa ponownie.

Słoneczne pozdrowienia,

Zrecenzowano: 12 września 2019

Przestronny, zadbany w każdym szczególe obszar. Przemiła, życzliwa i pomocna obsługa, sympatyczni animatorzy. W hotelu, przy basenach, na plaży nie odczuwa się ilości wypoczywajacych gości. O każdej porze można znaleźć wolny leżak. Smród papierosów sporadyczny. Bardzo duży wybór jedzenia, w tym lokalnego.

Wskazówka dotycząca pokoi: Dla rodziny polecam family room - 2 przestronne pokoje + łazienka. Klimatyzacja "daje radę".
Dziękujemy, katd689
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: royalmakadi, General Manager, SUNRISE Royal Makadi Aqua Resort -Select-Odpowiedź udzielona 13 września 2019

Szanowny Gość,

Mówiąc prawdę nie możemy prosić o lepszą rekomendację. To był zaszczyt powitać Państwa w Sunrise Royal Makadi. Serdecznie dziękujemy za otwartą i szczerą opinię na temat swojego doświadczenia w naszym hotelu i jesteśmy bardzo zadowoleni, słysząc, że zauważyli Państwo wysoki poziom usług.

Słoneczne pozdrowienia,

Zrecenzowano: 8 września 2019

Rewelacyjny hotel, z doskonałą infrastrukturą, piękne baseny i plaża. Czystość na terenie całego kompleksu. Uprzejmy i profesjonalny personel. Bardzo dobre i urozmaicone jedzenie. Jedynie pokoje nie zasługują na 5 gwiazdek, są lekko zużyte i dość skromne, choć czyste (codziennie sprzątane). Bardzo polecam dla rodzin z dziećmi.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje czyste, choć w mojej ocenie nie zasługują na 5 gwiazdek.
Dziękujemy, baskila1969
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: royalmakadi, General Manager, SUNRISE Royal Makadi Aqua Resort -Select-Odpowiedź udzielona 9 września 2019

Dear our valued guest,

Thank you for valuing your stay at SUNRISE Select Royal Makadi Resort.

We are always appreciating constructive criticism as we see a chance in it to improve our services.

We would like to apologize, if in your case you were disappointed about the rooms and your valued comments have been forwarded to department heads. We also would like to inform you that our renovation plan is going on.

The SUNRISE Select Royal Makadi Team is wishing you and your family all the best back at home and hopes to welcome you again at our resort!

Best regards,

Hotel Management

Zrecenzowano: 8 września 2019

Piękny ogromny obiekt. Dojście z pokoju na plażę lub na stołówkę to krótki spacerek, który na wakacjach tego typu jest całkiem przydatny. Jedzenie - tak duży wybór, że pierwszego dnia ciężko się odnaleźć, jednak każdy znajdzie coś dla siebie. Rano pyszne naleśniki smażone na bieżąco! Pokoje czyste i ładne. Największe uznanie dla obsługi hotelu.

Dziękujemy, Karolina J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: royalmakadi, General Manager, SUNRISE Royal Makadi Aqua Resort -Select-Odpowiedź udzielona 8 września 2019

Szanowni Goście,

Chcielibyśmy podziękować za miłe komplementy o Sunrise Select Royal Makadi Resort.
Cieszymy się, że spędziła Pani miłe wakacje z nami.
Życzymy wszystkiego najlepszego i mamy nadzieję zobaczyć Panią już wkrótce. To będzie nasz zaszczyt powitać Panią ponownie.

Z poważaniem