Hotel, ulokowany w bardzo spokojnej części.
Bardzo dobrze zorganizowana obsługa, masa atrakcji.
Mimo, że hotel ma swoje lata to bardzo dobrze utrzymany, sprzątany i remontowany.
Bardzo dobre restauracje i jedzenie, obsługa super miła i pomocna.
Polecam dla rodzin z dziećmi.

Dziękujemy, Excursion30341588200
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: royalmakadi, General Manager, SUNRISE Royal Makadi Aqua Resort -Select-Odpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowni Goście,

Zespół Sunrise Royal Makadi dziękuje bardzo za wspaniałe komplementy. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy spełnić Państwa oczekiwania i jesteśmy dumni z Waszej opini!

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Was w Sunrise Royal Makadi wkrótce. To będzie nasz zaszczyt powitać Państwa ponownie.

Słoneczne pozdrowienia,

Zrecenzowano: 12 września 2019

Przestronny, zadbany w każdym szczególe obszar. Przemiła, życzliwa i pomocna obsługa, sympatyczni animatorzy. W hotelu, przy basenach, na plaży nie odczuwa się ilości wypoczywajacych gości. O każdej porze można znaleźć wolny leżak. Smród papierosów sporadyczny. Bardzo duży wybór jedzenia, w tym lokalnego.

Wskazówka dotycząca pokoi: Dla rodziny polecam family room - 2 przestronne pokoje + łazienka. Klimatyzacja "daje radę".
Dziękujemy, katd689
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: royalmakadi, General Manager, SUNRISE Royal Makadi Aqua Resort -Select-Odpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Szanowny Gość,

Mówiąc prawdę nie możemy prosić o lepszą rekomendację. To był zaszczyt powitać Państwa w Sunrise Royal Makadi. Serdecznie dziękujemy za otwartą i szczerą opinię na temat swojego doświadczenia w naszym hotelu i jesteśmy bardzo zadowoleni, słysząc, że zauważyli Państwo wysoki poziom usług.

Słoneczne pozdrowienia,

Zrecenzowano: 8 września 2019

Rewelacyjny hotel, z doskonałą infrastrukturą, piękne baseny i plaża. Czystość na terenie całego kompleksu. Uprzejmy i profesjonalny personel. Bardzo dobre i urozmaicone jedzenie. Jedynie pokoje nie zasługują na 5 gwiazdek, są lekko zużyte i dość skromne, choć czyste (codziennie sprzątane). Bardzo polecam dla rodzin z dziećmi.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje czyste, choć w mojej ocenie nie zasługują na 5 gwiazdek.
Dziękujemy, baskila1969
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: royalmakadi, General Manager, SUNRISE Royal Makadi Aqua Resort -Select-Odpowiedź udzielona 9 września 2019

Dear our valued guest,

Thank you for valuing your stay at SUNRISE Select Royal Makadi Resort.

We are always appreciating constructive criticism as we see a chance in it to improve our services.

We would like to apologize, if in your case you were disappointed about the rooms and your valued comments have been forwarded to department heads. We also would like to inform you that our renovation plan is going on.

The SUNRISE Select Royal Makadi Team is wishing you and your family all the best back at home and hopes to welcome you again at our resort!

Best regards,

Hotel Management

Zrecenzowano: 8 września 2019

Piękny ogromny obiekt. Dojście z pokoju na plażę lub na stołówkę to krótki spacerek, który na wakacjach tego typu jest całkiem przydatny. Jedzenie - tak duży wybór, że pierwszego dnia ciężko się odnaleźć, jednak każdy znajdzie coś dla siebie. Rano pyszne naleśniki smażone na bieżąco! Pokoje czyste i ładne. Największe uznanie dla obsługi hotelu.

Dziękujemy, Karolina J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: royalmakadi, General Manager, SUNRISE Royal Makadi Aqua Resort -Select-Odpowiedź udzielona 8 września 2019

Szanowni Goście,

Chcielibyśmy podziękować za miłe komplementy o Sunrise Select Royal Makadi Resort.
Cieszymy się, że spędziła Pani miłe wakacje z nami.
Życzymy wszystkiego najlepszego i mamy nadzieję zobaczyć Panią już wkrótce. To będzie nasz zaszczyt powitać Panią ponownie.

Z poważaniem

Zrecenzowano: 4 września 2019

Dla osób które pojawią się w Royal Makadi poraz pierwszy to naprawdę raj. Piękne miejsce, życzliwi i sympatyczni bardzo pomocni ludzie, wspaniałe różnorodne jedzenie.Magiczne słońce i krystaliczna ciepła woda.(Tylko jedno ale. Byliśmy tam poraz czwarty i nie możemy zrozumieć krytreriów dostępu do tak zwanej strefy VIP. Kryterium korzystania z basenu " no children under 16 ...old" jest dla nas dyskryminujące i bezsensowne . Dlaczego 8 razy anie siede m lub dziewięć.należy być wtym miejscu aby można było skorzystać z tego basenu?)

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystkie ok a nawet lepiej jeżeli są trochę dalej od restauracji głównej ( spacery)
Dziękujemy, witoldbitner
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: royalmakadi, General Manager, SUNRISE Royal Makadi Aqua Resort -Select-Odpowiedź udzielona 5 września 2019

Szanowny Gość,
Dziękujemy bardzo za cenny komentarz

Doceniamy bardzo, że podzielił się Pan wrażeniami z wakacji w Sunrise Select Royal Makadi Resort.

Cieszymy się, że można spędzić wspaniałe wakacje w naszym hotelu i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Pana z powrotem.
Mamy nadzieję powitać Pana w Sunrise Royal Makadi Resort ponownie!

Z poważaniem,