“Udane wczasy - polecam”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 3 dodatkowych witryn!
Serenity Fun City
Miejsce nr 10 wśród 30 hoteli w Makadi Bay
Zrecenzowano 23 lipca 2017

38 lat z żoną i synem 9 letnim
Czytając opinie troche sie bałem ale po powrocie moge napisać że było super.
Jedzenie bardzo dobre ,potrawy egipskie i europejskie np spageti bolonese i carbonara ,kurczak w każdej odsłonie sałatki surówki ciasta ciasteczka sezamki chałwa naleśniki owoce melon banany arbuz pomarańcze grejfruty figi itd .Coś z fast food przy zjeżdżalniach frytki hamburgery pizza tortille smażone rybki panierowane - lody dwa razy wydawane. Alkohol lokalne gin whisky uzo anyżowe gin z tonikiem wódka i piwo lane -zimnutkie ,a dla kobiet drinki alkoholowe kolorowe.Dla dzieci drinki bez alkoholowe również kolorowe i do tego sprite pepsi mirinda -oryginalne nie jakiś koncentrat, i lód w kostkach do wszystkiego.Dbają o czystość i porządek , co chwile jakich menager upominał obsługe -widać że sie starają. Zjeżdżalnie otwierane dwa razyod 10 do 12,30 i od 15 do 17,30 na zmiane z spływem kajakowym i puszczana fala przy tym zamku.Atrakcji duzo karuzele płatne 8 $ za 16 jazd czyli 2 zł za karuzele-nie majątek.Pokoje jak na egipt w ich stylu ale łóżka szerokie pościel zmieniana co drugi dzień reczniki dziennie świeże.Egipt stracił na turystyce i nie ma tylu turystów brak kolejek ,leżaki puste.Busem na plaże ze 400 m lub piechotą przez drugi hotel ponieważ można korzystać z drugiego hotelu -można jeśc tam kolacje korzystać z barów.Dziennie animacje dla dzieci a po animacjach show taniec brzucha , taniec z ogniami ,magik -co dzień inne show. Przy basenach kubki plastikowe a w barach szklane i całe szczescie że przy basenie plastik bo ludzie zostawiają byle gdzie i łatwo by było sie skaleczyć. -jak dla nas ???? SUPER !!!!

Wskazówka dotycząca pokojów: pierwsze piętro polecam
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: lipcu 2017, podróż z rodziną
6  Dziękujemy, meraczki
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel M, Guest Relations Manager, Serenity Fun CityOdpowiedź udzielona 29 lipca 2017

Dear Guest,

Thank you very much for sharing your holiday experience on tripadvisor.com. Its gives us a great pleasure to know that we were able to deliver an impeccable holiday experience as this is what we are here for and this is what we love doing.

We hope to greet you and your family again soon.

Kind Regards
Semra Acar
Serenity Beach & Fun City Resorts

Zrecenzowano 25 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne zjeżdżalnie i lunapark dla dzieciaków. Zabawa dla nich przednia. Pokoje też bardzo duże i czyste. No jedzenie średnie, ale to Egipt przecież. Bardzo ładna zatoka. Możliwość zejścia z pomostu i oglądania rafy. Polecam.

Data pobytu: wrześniu 2016, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Małgorzata W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel M, Guest Relations Manager, Serenity Fun CityOdpowiedź udzielona 30 czerwca 2017

Dear valued guests.

First of all we'd like to thank you for sharing your feedback with us following your recent stay at Serenity fun city Hotel . We are so pleased to know that the service extended to you during your vacation with us has met your expectations. It was a great pleasure having you here with us and we do hope to have the opportunity to welcome you sometime soon. Once again thank you for sharing your valuable feedback and for choosing Serenity Beach hotel - it's truly appreciated

Kind regards
Jo Chorlton
British Guest Relations

Zrecenzowano 2 czerwca 2017

Obiekt bardzo zadbany i czysty. Jedzenie różnorodne i bardzo smaczne(codziennie wieczorem grill jako dodatek do kolacji). Jeśli miałbym się do czegoś przyczepić to jakość animacji i występów wieczorem. W hotelu bardzo duża różnorodność jeśli chodzi o turystów, głównie Anglicy i miejscowi(bardzo małopolaków, niemców oraz rosjan). Aqua Park bardzo fajny z licznymi atrakcjami dla młodszych i starszych. Do plaży idzie się około 5-7min(bo z górski), jako alternatywę można podjechać busem, który średnio co 15 minut rusza spod recepcji i robi kółka. Na plaży bardzo dużo miejsca i nie trzeba toczyć walk o leżaki i ręczniki brzy basenach dokładnie tak samo. W barku codziennie donoszona jest woda.

Wskazówka dotycząca pokojów: Im niżej tym chłodniej
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: maju 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Adam O
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel M, Guest Relations Manager, Serenity Fun CityOdpowiedź udzielona 10 czerwca 2017

Dear Mr. Adam,
Warm greetings from Serenity Hotels & Resorts!

Thank you posting a nice review about your vacation here with us at Serenity. Special thanks for mentioning delicious food and great Aqua park.

We value our esteemed guests at all times and our staff and management teams are always working their skills out to ensure them a most memorable and comfort time whilst staying at our sunny resort.

We are pleased to know that you enjoyed your holidays with us and looking forward to welcome you again at our sunny resort.

Kind regards,
Ekaterina,
Guest Relations Service

Zrecenzowano 30 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Zacznę od tego,podróżuję do
Egiptu od wielu lat, dużo zwiedziłam w wielu hotelach egipskich przebywałam, poznałam ich kulturę, naturę i serdeczność, nawiązałam znajomości i miło zawsze wspominałam każdy pobyt. Nigdy nie sugerowalam się opinią innych, czytałam przed każdym wyjazdem jednak uważałam i nadal uważam że to subiektywa opinia, a każdy z nas jest inny i oczekuje czegoś innego. Jednak postanowiłam podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Na początek MINUSY
Razem z rodziną wybrałam się do pięknego hotelu, 5*, a że to już nasz kolejny raz w Egipcie, porównanie mam. Hotel okazał się być nie 4 letni jak to piszą w swojej ofercie biura podróży a 10 letni, jedynie odnowiony 4 lata temu ( wszystkie te informacje zdobyłam od miejscowych pracowników). Wszędzie brud i niedoróbki. Nie wspomnę o kurzu, który w takim miejscu, gdzie w pobliżu pustynia, jest nieodzowny, ale... fuga zarówno ścienna, jak i podłogowa z dużymi brakami, kabina prysznicowa nie szczelna, podczas kąpieli woda wypływała pod szkło, zalewając regularnie terakotę, która to regularnie podsiąkana, przybrała własne kolory. W restauracji klejące się blaty do skóry, popękana terakota, ale przede wszystkim nie równa ( wiele dzieci przewracało się a nie jeden dorosły zahaczył butem). Po kilku takich akcjach w niebezpiecznych miejscach postawili wielkie donice z kwiatami. W lobby wszędzie dużo szkła i tym samym miliony " odcisków", choć starali się i bardzo często pucowali stoliki. Basen - dość często sprzątany, oczywiście w trakcie godzin użytkowania, więc wszyscy na leżaki ( a leżaki drewniane, w większości popsute, materace z dziurami, przetarte, parasole bez mocowań) bo teraz pan z odkurzaczem dno czyści. Ale tylko dno, a na powierzchni pływają kubki plastikowe, liście, owady i inne gady np.jaszczurki. Ale od powierzchni będzie inny pan. I cisza...brak muzyki, animacji przy basenach. Jedynie w aquaparku słychać było nuty arabskie, jednak animatorzy tylko dla dzieciaków. Jeśli któraś z pań chciałaby np.aerobic...sorry, sama może sobie nogami pomachać w wodzie. Bardzo mało śmietników, a że naród arabski nie zwraca uwagi na śmieci, toteż można było zauważyć pozostawiane naczynia nawet w krzakach. Aquapark- czynny tylko w określonych godzinach, ale i tak nie działały wszystkie zjeżdżalnie. Szumnie opisane Wiffi w lobby hotelu (opisane w ofercie biura podróży, działa) w zasadzie nie działa. Odebranie maila graniczy w cudem, a przeczytanie wiadomości na popularnych stronach internetowych, jest niemożliwe. Z komunikatorów jedynie w miarę działał Whats'up, ale każdy inny Viber, FB, skype....niestety nie. Wystarczyło wyjść przed hotel lub za, od razu wiffi przestawało działać. I co było dla mnie osobiście utrudnieniem, brak kantoru wymiany. Był jedynie bankomat, jednak potrzebowałam rozmienić banknot 100$ na mniej i niestety nikt nie mógł mi pomóc. W sklepie nie mają dość dużo $, jedynie funty egipskie, w recepcji tak samo. I w tym momencie brakowało mi centrum miasta. Taxi do centrum jedyne 25€...No i zwierzaki..jaszczurki zadomowione wszędzie. Przez wiecznie pootwierane drzwi wchodziły do lobby i pokojów.
I PLUSY
Obsługa hotelu ok, bardzo mili, sympatyczni, pomocni, nie oczekujący zapłaty bakszysza za swoją pomoc. Po zakwaterowaniu okazało się że dostaliśmy pokój z dwoma łóżkami, poszłam grzecznie zapytać czy to pomyłka. Oczywiście przeprosili mnie, za 3 minuty był bagażowy po walizki i przenieśli nas do innego pokoju. Lodówka uzupełniana 2 razy dziennie w napoje. Pokój sprzątany porządnie, ścielone łóżka, kurze, myta podłoga, pościel wymieniana co 3 dni, ręczniki codziennie. Wolne leżaki przy basenie! Nikt nie rezerwuje, nie przytrzymuje miejsca przez cały dzień. Jeśli zechcesz iść na leżak o 16:00...będzie duży wybór. Lokalne wycieczki- polecam. Uczciwi, słowni. W hotelu spotkałam tylko 1 sprzedawcę wycieczek Shams'a który świetnie mówił po polsku i oferował m.in wycieczkę quadami. Rewelacja-polecam.
PONADTO
Z wielu restauracji które oczywiście istnieją, tak na prawdę działa jedna, która "karmi" swoich gości śniadaniami, obiadami i kolacjami. Przy basenie również z wielu restauracji, działają dwie, jedna bliżej aquaparku która "karmi" burgerami, pizzami do obiadu, a druga bliżej przedniej części hotelu, serwuje kanapki po obiedzie. W hotelu zakwaterowanych było ok. 400 osób (codziennie dane się zmieniały), z czego 380 osób to rodziny arabskie a 20 osób pozostali turyści w tym my, jedyna rodzina z Polski (3 osoby), rodzina z Niemiec (4 osoby), z Gruzji 2 rodziny ( łącznie 7 osob), rodzina z Rosji (3 osoby), rodzina z Anglii ( 3 osoby). Sklepy- w lobby teoretycznie 3( z pamiątkami, z biżuterią) jednak otwarty był 1( z odzieżą). Inny-rewelacyjny z pamiątkami w przejściu hotelowym do spa (prowadzony przez Emada wymawia się Imad), oraz z odzieżą. Jeden sklep z akcesoriami do pływania przy aquaparku, reszta nie zagospodarowana..zamknięte.
Czy tam wrócę? Nie. Czy polecam? Chyba też nie. Za te wydane pieniądze można spędzić urlop w lepszych warunkach.

Data pobytu: lipcu 2016, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Agnieszka K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Teri S, Guest Relations Manager, Serenity Fun CityOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2016

Dear Mrs. Agnieszka,

Firstly let me thank you for taking the time to write your review. Secondly let me apologise for the dissatisfaction you felt whilst staying in Serenity Fun City.
It saddens me deeply to see that we did not meet your expectations, I would like to investigate exactly what has happened and would like to know if you had contacted any members of our team whilst you were here. Please could you email me on gr @ serenityhotelsegypt . com so that I am able to deal with the issues you have mentioned fully.

Please do note that we take all of our guests opinions and feedback seriously, good or bad, this is why we do have available a team of guest relation and reception which are available at all hours for your convenience, it is a shame that we did not have the chance to be made aware of these issues so that they could be handled.
To our future guests: please do not hesitate to contact the guest relation or reception at any point in your stay if you have any concerns or feedback.

I look forward to receiving your email.
Kind Regards,
Teri Pearson

Zrecenzowano 12 października 2015

Trzeci pobyt w Egipcie i najbardziej satysfakcjonujący.Byliśmy w tym nowootwartym z aquaparkiem i lunaparkiem.Polecam zdecydowanie opcję ultra all ,obejmuje np. napoje gazowane w lodówce,czajnik w pokoju,alkohol importowany /bar Laveranda/ ,nie wiem czy nadal restaurację chińską,włoską oprócz japońskiej i English Pub-u.Jedzenie jak na Egipt naprawdę różnorodne,zawsze zimne przekąsk+2 boxy szef kuchni poleca ,sałatki itd.Kucharze się starali,aby dania urozmaicić.Jedyny mankament,że podczas przygotowywania nie dodają przypraw i jest to na dłuższą metę mdlące,dodanie przez siebie soli i pieprzu sprawy nie załatwi.Arabi myślą,że jak coś jest kolorowe i słodkie to musi smakować,niestety często bywa odwrotnie stąd te abstrakcyjne dania,ale chęci i ambicje mają dobre.W tym hotelu 80% to Polacy reszta to Niemcy,Anglicy,Francuzi,Serbowie,Słowacy i paru Rosjan,dlatego jedzenie się nie marnowało jak w hotelach z dominacją Rosjan/ nie jestem rusofobem,ale marnujące się spore ilości jedzenia w kraju,gdzie 70% ludzi głoduje to spory nietakt,a w marnotrawstwie Rosjanie przodują-brak podstaw kultury/.Przy Aquaparku są 3 budki z zimnymi sałatkami-owocowymi i warzywnymi lub arbuz,melon/zalaży co rzucą danego dnia/,następna to rybka z frytkami smażona przy kliencie/bardzo smaczna!choć trochę tłusta/,następna to frytki i" hamburgier",hot dog.Drinki nawet te w lobby ogólnym były dobre,kolorowe.Polecam kawę exspresso/w pozostałych hotelach byliśmy skazani na lurę z" simaków"lub automatów.Animatorzy są mieszani narodowościowo.Animatorka pracująca,opiekująca się maluchami w smurfowych chatkach ma b.dobre opinie zainteresowanych.W lunaparku doliczyłem się 9 "atrakcji",4 typowe dla maluchów i 5 nawet dla dorosłych,najpopularniejsze to:samochody,karuzela,mini kolejka górska i młynek "music dance".w aquaparku działa winda na zjeżdżalnie.Na plaży jest molo i PIĘKNA RAFA-mureny,ośmiornice mnóstwo różnorodnych ryb,po prostu cud natury!.Opcję" Ultra"lepiej spr. przed wykupem.

• Data pobytu: czerwcu 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Jarosław P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Front O, Guest Relations Manager, Serenity Fun CityOdpowiedź udzielona 23 października 2015

Dear Mr. Jaroslaw,

Thank you for your time invested in sharing your great stay experience, we are very delighted that you enjoyed your holiday with us and looking forward to welcome you back soon.

Sincerely

Stephanie Eibl
Guest Relation Manager

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Makadi Bay — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 3,4 km
SUNRISE Select Royal Makadi Resort
SUNRISE Select Royal Makadi Reso...
Nr 11 z 30 w lokalizacji Makadi Bay
Jaz Makadi Saraya Resort
Nr 2 z 30 w lokalizacji Makadi Bay
Liczba recenzji: 2 351
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Serenity Fun City? Podziel się wrażeniami!

Serenity Fun City — dodatkowe informacje

Adres: 36 km Safaga Road | Hurghada, Red Sea, Makadi Bay, Hurghada, Egipt
Lokalizacja: Egipt > Morze Czerwone i Synaj > Hurghada > Makadi Bay
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatne śniadanie Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu Spa Basen Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 10 wśród 30 hoteli w Makadi Bay
Zakres cen: 191 zł–527 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:5-gwiazdkowy — Serenity Fun City 5*
Liczba pokoi: 585
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com, TripOnline SA, Agoda i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Serenity Fun City. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?